Najnowsze wpisy, strona 34


cze 15 2020 #323: Klucze do przetrwania każdego kataklizmu...

Motto: "Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli, naszej roztropności i konsekwencji w realizacji naszych planów."

 

#323: Klucze do przetrwania każdego kataklizmu - w tym nadchodzącego: przestrzeganie przykazań Boga, samowystarczalność, kooperacja z naturą i moralnie postępującymi bliźnimi, wola życia, praktyczna wiedza i właściwe przygotowanie się

 

Chcesz mieć pokój przygotuj się do wojny, będąc więc moralnym wiesz, że "strzeżonego Pan Bóg strzeże". COVID-19 to przykład jak szybko mogą nastać lata 2030 w jakich twoje przeżycie będzie uzależnione do moralności i roztropności w przygotowaniu do tego co powoli staje się nieuniknione. Poniższy artykuł to III część publikacji jaką wspólnie z Profesorem Janem Pająkiem przygotowałem w ramach wiedzy survivalowej niezbędnej w potencjalnych latach upadku cywilizacji ludzkiej lat 2030-tych. Szczegóły tego upadku przedstawia polskojęzyczny film internetowy "Zagłada Ludzkości 2030".

 

Przedstawiony poniżej w punktach opis jak pozyskiwać z przyrody niezbędne do życia zasoby stanowi jedynie swojego rodzaju drogowskaz. Należy pamiętać, że żaden opis nie będzie nigdy dokładny i jedynie trening oraz nasze doświadczenie mogą pozwolić nam przeżyć bez dostępu do współczesnych osiągnięć cywilizacji. Opisywane tu pożywienie, woda, zioła to tylko jedne z elementów niezbędnych do przetrwania. Dopiero przeczytania całości opracowań dotyczących plecaka post-apokaliptycznego (wpis #300 do blogów totalizmu), zasad kamuflażu (wpis #314), a co najważniejsze zasad praw moralnych jakie mamy obowiązek przestrzegać (Biblia, Totalizm), pomogą nam przeżyć. Zachęcam czytelników do zapoznania się z całością opracowań Pana Profesora Jana Pająk, jakie w formie streszczonej umieścił na swoich stronach internetowych - np. o nazwie "totalizm_pl.htm. Pozwoli to całościowo przybliżyć sytuację naszej cywilizacji oraz jej potencjalną przyszłość.

 

Dobrym przykładem tego co nas czeka jest obecna pandemia COVID-19. Każdy z nas jest świadkiem jak szybko stary świat może nam się skończyć. Pomimo to, że nadal jednak mamy co jeść i woda w kranach nadal jest dostępna, mądrzy ludzie potrafią wyciągnąć wnioski z tego co obecnie dzieje się w gospodarce i w narodach współczesnego świata. Jak wielu z nas drogi czytelniku wyciągnie teraz z tego zdarzenia wnioski, zastanowi się nad tym czy dysponujemy wiedzą i zasobami jakie pozwoliły by nam przeżyć podobne zdarzenie w przyszłości. Bóg, a także stworzona przez niego natura, zawsze pozwala nam dostrzec oznaki nadciągającej burzy. Niech każdy odpowie sobie sam, co zrobi po ustaniu obecnej pandemii. Jak będzie w najbliższych miesiącach nikt z nas nie jest pewien. Pandemia trwa i przywódcy obecnego świata zadają sobie pytanie czym skończy się tak duża zapaść gospodarcza dla naszej cywilizacji. Poniższe opracowanie jest w szczególności dla tych osób, które wyciągają wnioski z sytuacji światowej jaką stworzyła pandemia COVID-19. Obecne zdarzenia uświadomiły bowiem jak niepewny jest oparty na "pieniądzu" współczesny system gospodarki, praw społecznych, dostępu do zasobów, miejsc pracy. Czy nadal drogi czytelniku nie zauważasz, że obecny świat przyjął fatalny w skutkach kierunek rozwoju. Dziś jedyne co potrafimy to namnażać problemy jakie sami tworzymy. W TV politycy wzajemnie się oskarżają, ale niewielu z nich przedstawia skuteczne rozwiązania jakie poprawiły by naszą sytuację. Dlatego też zgodnie z rzymskim powiedzeniem, że pokój zapewnia odpowiednie przygotowanie się do wojny, zachęcam do zapoznania się z poniższym i innymi dostępnymi artykułami totalizmu. Jest duża szansa, że przedstawiona w tych opracowaniach wiedza może uratować nasze i innych ludzi życie.

 

Poniższe opracowanie zakłada działanie w przypadku nagłego braku dostępu do obecnych osiągnięć cywilizacji. Takie zdarzenie może nadejść w każdej chwili. Proszę wyobraźmy sobie jedynie brak prądu na skutek wojny, zamieszek, zarazy. Brak energii elektrycznej to brak bieżącej wody, dostępu do sklepów, do naszych "plastykowych pieniędzy" na kartach płatniczych, wind, ogrzewania naszych domów, kuchenek elektrycznych czy gazowych, transportu, możliwości korzystania z placówek służby zdrowia, prowadzenia nocnych działań ratunkowych itp. Widzimy więc, że tylko brak energii elektrycznej w jednej sekundzie cofa naszą cywilizację do średniowiecza. Opracowanie podzielono na trzy zakresy tematyczne. Zdobywania (A) wody, (B) pożywienia, oraz (C) zasad prowadzenia działań ratunkowych w terenie.

 

 

A. WODA

 

A1. Zawsze, kiedy jest obawa zatrzymania dostępu do wody z wodociągów, postaraj się napełnić nią wszystkie dostępne zbiorniki. Mogą to być puste butelki, wanna, worki foliowe. Wodę tą możesz zawsze zużyć, a wypadku klęski żywiołowej stanowi dla nas niezbędny zasób. Jeżeli masz dom wolno stojący, zbuduj w swoim ogrodzie stały zbiornik wody. Może nim być zwykle oczko wodne z rybkami, beczka. Zbiornik ten zawsze pomieści o wiele więcej wody niż jesteś to w stanie zgromadzić w wewnątrz mieszkania czy domu.

 

A2. Zbiorniki wodne jakie znajdują się w naturze mogą być trudno dostępne. Nie pij nigdy wody z takich zbiorników jeżeli nie wiesz, że jest ona czysta i nie skażona. Taką wodę należy filtrować. Jeżeli nie masz filtra turystycznego albo pastylek do uzdatniania wody wówczas wykonaj następującą procedurę.

W pobliżu zbiornika wody w odległości 2 m, wykop dołek jaki musi być głębszy niż lustro wody. Zaczekaj aż woda sama poprzez warstwę ziemi przesączy się do wykopanego dołka. Zbierz z powierzchni osady i brud jaki tam się pojawi. Wodą tą napełnij butelkę. Wykonaj prosty filtr. Wytnij dno np. plastikowej butelki, odwróć ją nakrętką do dołu. Na wysokości korka wypełnij ją kawałkiem materiału. Następnie zasyp go piachem, potem węglem drzewnym jaki sam możesz wypalić w ognisku. Najlepiej do tego nadaje się drzewo liściaste np. brzoza, klon. Ostatnią warstwę stanowi żwir. Przez taki filtr przesącz wcześniej uzyskaną wodę. Przesączoną wodę zagotuj. Woda w ten sposób pozyskana nadaje się do picia. Pamiętaj, że filtr wykonany domowym sposobem nie jest tak skuteczny jak filtr wyprodukowany przemysłowo. Naucz się jednak konstruować prowizoryczne filtry. Pozwolą one zminimalizować ryzyko zatrucia. Najważniejszym elementem zestawu filtrującego zawsze będzie węgiel aktywny. Wirusów i bakterii pozbędziesz się gotując wcześniej przefiltrowaną wodę. Nigdy nie pij wody bezpośrednio z natury, w czasach upadku cywilizacji każde poważniejsze zatrucie może odwodnić twój organizm i spowodować zgon.

 

A3. Zbieraj deszczówkę. Jeżeli w powietrzu występują pyły jakie mogą nieść z sobą zanieczyszczenia chemiczne czy radioaktywne - zastosuj opisany w punkcie A2 filtr. Przykłady jak przygotować zestaw urządzeń do zbierania wody deszczowej przedstawiono na stronie Totalizmu o nazwie "woda.htm".

 

A4. Zimą wodę możesz uzyskiwać z śniegu lub lodu. Pamiętaj jednak aby wybierać do tego śnieg jaki zalega z dala od ewentualnych zanieczyszczeń. Nie używaj śniegu z samej powierzchni, zazwyczaj zalega on długo i jest narażony na opady różnych pyłów i zanieczyszczeń chemicznych. Po jego stopieniu zastosuj filtr z punktu A2. Pamiętaj: wodę zawsze pij przegotowaną. Tylko woda bezpośrednio z źródła ma szansę zachować odpowiednią czystość bakteryjną.

 

A5. Pozyskaj wodę z roślin, szereg roślin, szczególnie w okresie wiosennym, zawiera duże ilości zdrowej słodkiej wody. Wodę wyparowuję też ich liście, zaś chłodnymi nocami parę tę skropli ci zawiązany wokół nich worek plastykowy. Na wiosnę możesz też pozyskiwać sok z brzozy czy klonu. Pamiętaj, że sok ten będzie dostępny tylko w okresie wiosennym zanim drzewo wypuści liście. W sieci internetowej znajdziesz wiele filmów jak pozyskać sok z brzozy. Najprościej to nawiercenie na wysokości 1m otworu do jakiego wprowadzamy słomkę. Po tej słomce będzie ściekać sok drzewa. Pamiętaj, że sok ściągamy tylko z drzew jakich pień ma nie mniej niż 10 cm średnicy. W ciepłym klimacie wodę możesz pozyskać z niektórych rodzajów pnączy i orzechów kokosowych - patrz totaliztyczna strona "fruit_pl.htm".

 

A6. Naucz się oszczędzać wodę. Nie koniecznie musisz w okresie jej braków używać ją do mycia naczyń itp. Zawsze najpierw oceń jaką ilość potrzebujesz do pica, potem do higieny, a to co pozostało możesz zużyć do innych celów. W okresie upadku cywilizacji twój dostęp do wody będzie cykliczny. Może to być spowodowane zarówno terenem po jakim będziesz podróżował jak i warunkami klimatycznymi. Najwięcej problemów będzie jednak sprawiać sama czystość dostępnych ujęć wody. Należy zakładać, że większość rzek, jezior, w krótkim czasie stanie się zatruta biologicznie i chemicznie. Dobrym przykładem jak może to wyglądać są opowieści z oblężonych serbskich miast podczas wojny domowej. Jeden z świadków tych wydarzeń opisuje, że pomimo to, że przez miasto przepływała spora rzeka, nie udało się z niej korzystać z wody. Po pierwsze w początkowym etapie wojny to tam najczęściej odbywały się polowania wrogich armii na lokalnych mieszkańców. Po kilku tygodniach kiedy walki ustały, rzeka była zasypana stertami płynących ciał, które uczyniły z niej cuchnący ściek.

 

A7. W dramatycznej sytuacji kiedy nie masz dostępu do wody, ogranicz jej utratę z organizmu, nie przegrzewaj ciała, podróżuj nocą, pamiętaj, że nawet własny mocz stanowi źródło płynów. Pamiętaj, że pijąc wodę w okresie jej braków, należy zachować umiar, szybko wypita woda zostanie szybciej wypocona przez organizm. Zawsze jak są ku temu okoliczności przygotuj sobie pewien możliwy do transportu zapas wody. W przypadku braku wody zawsze oceń jak długo twój organizm będzie w wstanie funkcjonować bez spożywania płynów. To bardzo ważne, abyś był w stanie w odpowiednim czasie określić jakie masz obecnie priorytety do realizacji. Na pewno tym priorytetem jest utrzymanie twojego organizmu w dobrej formie. Kontroluj twój stan odwodnienia, wystarczy naciągnąć skórę na dłoni. Czym wolniej będzie wracać do swojego pierwotnego położenia tym bardziej jest twój organizm odwodniony.

 

A8. Nie lekceważ skutków odwodnienia. Pamiętaj, że od braku wody zginiesz szybciej niż z głodu. Postępuj więc zgodnie z zasadą: najpierw płyny, potem kalorie, a na końcu sen.

 

 

B. POŻYWIENIE

 

B1. Zawsze w domu powinieneś mieć przynajmniej na kilka dni zapas pożywienia. Liczenie na to, że sklepy będą codziennie otwarte jest błędem. Naucz się jakie rodzaje pożywienia nadają się do długoletniego przechowywania. np. ryż, kasze, makarony, sól, cukier, suchary, konserwy - to jedne z rodzajów produktów, jakie nawet po kilku latach mogą nadal stanowić wartościowe źródło kalorii. Jeżeli zdecydujesz się posiadać w swoim domu jakiś zapas pożywienia, zawsze wybieraj produkty z długim terminem przechowywania oraz takie jakie na co dzień znajdują się w twoim jadłospisie. Pozwoli to na stałe rotowanie świeżości twoich produktów spożywczych, zawsze bowiem jedząc zapasy możesz je uzupełniać nowymi zakupami. W sieci jest wiele filmów dotyczących prepperingu, oglądaj takie filmy znajdziesz tam wiele porad ekspertów jak preppersi przygotowują się na trudne czasy. Pamiętaj, że twoje przygotowanie będzie zależne od wielu warunków i zasobów finansowych jakimi dysponujesz, ale nawet najmniejsze zabezpieczenie w tym zakresie da ci więcej czasu w odniesieniu do innych osób, które nic w tym kierunku nie zrobiły. Jeżeli już masz jakieś zapasy pożywienia i są one w większej ilości niż w przeciętnej rodzinie, nie chwal się tym faktem. Jest spora szansa, że wśród słuchaczy znajdzie się zły człowiek jaki będzie chciał odebrać ci je siłą. Pamiętaj też, że zapasy wymagają magazynowania, jest spora szansa, że będziesz musiał uciekać z danego terenu, wówczas twoje zapasy nie będziesz w stanie w całości zabrać z sobą. Jeżeli już bawisz się w gromadzenie zapasów, bardziej skup się na tzw. "beczkach przetrwania". Stanowią je małe plastikowe beczki na artykuły spożywcze. W beczkach tych, w terenie w jakim zamierzamy przetrwać, zakopujemy zgromadzone zapasy jedzenia długoterminowego. Zawsze potem możemy je odkopać i skorzystać z kalorii jakie w ten sposób zgromadziliśmy. Należy pamiętać, że jedzenie zakopane w ziemi musi być przynajmniej na 1,3 metra głębokości. Tak aby uniknąć zbyt dużej różnicy temperatur pomiędzy zimą i latem. Na terenie Polski strefa przemarzania gleby jest na około 1,2-1,4 metra. Nie wierz jednak w swoje zapasy, że tylko one pozwolą ci przeżyć. Zapasy pożywienia to tylko jeden z kluczowych elementów prepperingu jaki dopiero w połączeniu z innymi elementami surwiwalu stworzy dla ciebie większą szansę na przetrwanie. Doświadczony prepper zawsze odpowie, że klucz do przetrwania, to umiejętności, otaczający nas ludzie, narzędzia w tym broń, środki medyczne i higieny, a na samym końcu zapasy żywności.

 

B2. Natura daje wiele możliwości pozyskania pożywienia, jedną z nich jest pierwotna czynność polowania. Jeżeli masz odpowiednie narzędzia jak łuk, broń, zawsze możesz upolować gołębia, czy inne zwierzę. Pamiętaj jednak, że tak samo w pierwszym okresie niedostatków będą robić inni. Na swój rewir łowiecki wybieraj więc miejsca jak najbardziej odludne ze względu na większą szansę powodzenia jak i twoje bezpieczeństwo wobec innych osób poszukujących pożywienia. Pamiętaj jednak, że polowanie to umiejętności, jeżeli myślisz, że będziesz w stanie upolować zwierzę nie mając żadnej wiedzy o zwyczajach danego zwierzęcia, o terenie w jakim występuje i o zasadach jakie musisz stosować aby się do niego odpowiednio zbliżyć, to twoje plany są jedynie marzeniami o wyjątkowym szczęściu. W okresie upadku cywilizacji również zwierzęta będą rzadkościami. W swoim życiu miałem okazje często obcować z dziką przyrodą. W swoich wspomnieniach najbardziej utrwalamy te dni, w których przyroda ta ukazywała swoje bogactwo. Nasze połowy ryb były obfite, polowanie udane. Patrząc jednak na statystykę wszystkich wypraw tylko niecałe 5-10% z nich faktycznie kończyło się sukcesem.

 

B3. Zbieraj rośliny jadalne. W przyrodzie jest wiele roślin, takich jak: lebioda, pokrzywa, szczaw, koniczyna łąkowa, koniczyna leśna, mniszek lekarski, liście brzozy, trawa pastwiskowa (niska), krwawnik, itp. Jeśli wiesz gdzie je znaleźć i jak zidentyfikować, wszystkie te rośliny nadają się do jedzenia. Jeśli zaś nadal ich nie poznałeś, wówczas pilnie wyszukaj ich nazw w Google, naucz się je rozpoznawać, po czym trenuj ich znajdowanie i identyfikowanie w terenie. Aby móc je konsumować, należy jedynie wcześniej je zebrać, umyć z pyłów, posiekać, i zagotować. Czym drobniej rozczłonkujesz daną roślinę tym łatwiej twój żołądek będzie w stanie ją trawić. Tak sporządzona zupa roślinna stanowi znakomite pożywienie. W każdym miejscu takich roślin jest wiele gatunków. Aby nauczyć się je rozpoznawać, najlepiej przeczytać kilka książek o miejscowych roślinach jadalnych. Pamiętaj, że o tym czy dana roślina jest jadalna decyduje również pora roku. np. igliwie świerka jest jadalne tylko z nowych wiosennych przyrostów, tak samo liści brzozy. Z niektórych rodzajów nasion traw możesz po zmieleniu uzyskać substytut mąki. Kiedy nauczysz się przygotowywać prymitywne potrawy: wspomnianą powyżej zupę z dzikich roślin, podpłomyki z mąki uzyskanej z wspomnianych nasion traw pieczone nawet na zwykłym kamieniu, smażyć bez tłuszczu mięso, suszyć lub wędzić je, będziesz w stanie przeżyć. Wspomniane powyżej potrawy dostarczą ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze minerały, węglowodany i białko.

 

B4. Łów ryby, to prosty i bezpieczny sposób pozyskania białka. Rybę możesz łowić wędką jak i w pułapki. Jeżeli nie masz żadnego z wymienionych narzędzi, pamiętaj, że rybę można złowić ręką - wymaga to jedynie dużej cierpliwości i oczekiwania na chwilę w jakiej podpłynie do naszych nieruchomych dłoni. Ta umiejętność jest szczególnie ważna jeżeli blisko terenu w jakim zamierzasz przetrwać znajdują się zbiorniki wodne, takie jak rzeki, jeziora, oczka wodne, stawy. Pamiętaj, że umiejętność łowienia ryb nie jest prostą sztuką. Należy wcześniej poznać zasady jak, gdzie i na jaką przynętę można złowić rybę. Łowić ryby może praktycznie każdy ale tylko praktyka i wiedza jak to przebiega w terenie pozwoli ci zdobyć w ten sposób pożywienie. Jeżeli nie uda ci się opanować tej umiejętności zapamiętaj jak zrobić prostą pułapkę na ryby. Wykop obok zbiornika w jakim są ryby małe oczko wodne, następnie niewielkim kanałem połącz je z zbiornikiem. Jeżeli w zbiorniku tym są drobne ryby (narybek) z całą pewnością wpłynie on do twojego wykopanego zbiornika. Wówczas będziesz w stanie odciąć rybom drogę ucieczki i w ten sposób zdobyć pożywienie. Ryb w ten sposób nie złapiesz zbyt wiele, ale w trudnych czasach każda kaloria jest cenna.

 

B5. Naucz się zakładać sidła. W okresie pokoju proceder ten jest jak najbardziej nie moralny i nie legalny, ale w czasach głodu pozwoli ci zwiększyć szansę na przeżycie. Sidła zakładali traperzy, partyzanci. Ten sposób polowania pozwala pochwycić zwierzęta w wielu lokalizacjach jednocześnie. Pamiętaj jednak, że polowanie na sidła to zawsze nie moralność gdyż wiąże się to z cierpieniem zwierząt. Tą technikę stosuj tylko w okresie głodu, gdzie musisz wybierać twoje życie lub życie zwierzęcia. Jak zakładać sidła najlepiej nauczyć się z filmów i opracowań jakie opisują życie plemion Amazonii, Aborygenów, czy ludów zamieszkujących północ globu, no. Grenlandia, Syberia.

 

B6. Opanuj sztukę wędzenia i suszenia mięsa, warzyw, owoców. Pamiętaj, że jeżeli nawet upolujesz zwierzę, bardzo często nie będziesz w stanie zjeść go w całości, a bez lodówki i środków konserwujących twoje mięso czy zebrane owoce, już po kilku dniach nie będzie się nadawać do spożycia. Najprostszym sposobem jaki w terenie używają ludy indiańskie jest wędzenie lub tylko suszenie drobno pokrojonych plastrów mięsa, owoców, roślin. Czym są one cieńsze przypominające liście drzew tym szybciej wyschną. Jeżeli takie pożwienie wcześniej nasolisz będzie dość długo możliwe do spożycia. Jeżeli wędzisz mięso, do ognia wrzucaj gałęzie jałowca. Jałowiec jest bakteriostatyczny i w prosty sposób konserwuje mięso.

 

B7. Uprawiaj warzywa podczas dłuższego przebywania w danym terenie. Pamiętaj, że nawet ziemniaki posadzone w lesie ocaliły od głodu nie jednego partyzanta podczas II wojny światowej. Szereg roślin, szczególnie warzyw możemy więc posadzić w różnych odosobnionych miejscach. Tam mogą one rosnąć bez naszego stałego nadzoru. Jeżeli nawet stracimy kilka takich upraw, które zjedzą zwierzęta lub inni głodni ludzie, zawsze część z nich zdąży wyrosnąć i pozwoli nam zaspokoić głód. Ten rodzaj zdobywania pożywienia wiąże się również z umiejętnością pozyskiwania nasion. Nie jest to trudne np. jedząc pomidora, ogórka, dynie, często wyrzucamy jego część środkową, a to właśnie tam znajdują się nasiona.

 

B8. Czytając książkę o roślinach jadalnych w danej strefie klimatycznej, jak np.: pędy świerka, koniczyna leśna, korzeń tataraku, pałka wodna, liście brzozy, leśne jagody, borówki, poziomki, maliny, jeżyny, czeremcha, czarny bez, lebioda, babka zwyczajna, itp., postaraj się zlokalizować miejsca gdzie one występują. Na pewno teren w jakim zamierzasz przeżyć jest na tyle duży, że miejsc w jakich znajdziesz niniejsze rośliny jest wiele. W czasie głodu nie możesz tracić czasu na poszukiwanie takich miejsc. Celem artykułu nie jest dokładne opisanie każdej jadalnej na świecie rośliny, a drogi czytelniku pamiętaj, niezależnie w jakiej części świata żyjesz zawsze miejscowi mieszkańcy mogą ci powiedzieć co jest jadalne, w jakiej porze roku występuje w przyrodzie i jak taką roślinę czy grzyba znaleźć. Wiedza na ten temat jest ogólnie dostępna np. patrz http://1000roslin.pl/category/rosliny-jadalne/ czy https://morningchores.com/edible-wild-plants/ .

 

B9. Naucz się rozpoznawać grzyby jadalne, oraz odróżniać je od podobnych do nich grzybów trujących. Wszakże jesienią na łąkach znajdziesz pieczarki, na przydrożach - grzyby zwane "sowa" lub "kania", zaś w lasach borowiki, podgrzybki, kurki, maślaki, rydze, opieńki, boczniaki i zatrzęsienie innych smacznych i zdrowych grzybów jadalnych. Sporo z nich można zjadać nawet na surowo, niektóre wymagają pieczenia lub gotowania. Znakomitą cechą grzybów jest możliwość suszenia co ułatwia przechowywanie nawet w okresie zimowym.

 

B10. Owady, ślimaki, dżdżownice, żaby i węże, to jedno z wielu źródeł białka podczas głodu. Pamiętaj, że natura w boskiej dalekowzroczności stworzenia została tak ukształtowana, że owady czy ślimaki trujące posiadają barwy ostre odstraszające (podobnie jest z roślinami). Ten przejaw moralności w świecie roślin i zwierząt, pozwala ostrzec inne stworzenia przed ryzykiem zatrucia. Nie jedz takich zwierząt, roślin, jak nie jesteś pewien, że nie są trujące. Dobrym rozwiązaniem jest przeczytanie przynajmniej jednej książki o kuchni średniowiecznej biedoty. To właśnie te potrawy ratowały od głodu biedotę. Np. zwyczaj jedzenia przez francuzów, żab i ślimaków urodził się podczas okresu rewolucji francuskiej. Wtedy to głodne masy ludzkie nauczyły się jeść udka żabie i ślimaki, jakie były doskonałym źródłem białka. Z kolei w Polsce w czasie drugiej wojny światowej w dniach głodu ludzie zjadali muchy przypalane (dezynfektowane) na gorącej blasze. Drogi czytelniku zwróć uwagę, że również wówczas upolowanie jelenia czy dzika nie było łatwą sprawą pomimo faktu, że w przyrodzie tych zwierząt było o wiele więcej niż dziś. Duże zwierzę w czasie głodu stanowi również rodzaj spiżarni dla osób jakie zarządzają danym terenem. Np. w czasie okupacji hitlerowskiej, kłusownictwo było karane śmiercią. Pamiętaj, że ślimaki czy dżdżownice, najłatwiej znaleźć po deszczu lub porą nocną.

 

B11. Podczas głodu oszczędzaj kalorie, pamiętaj, że zwiększony wysiłek, zimno i nie odpowiednio odziane ciało zwiększają zapotrzebowanie na energię. Naucz się jak funkcjonuje twój organizm, abyś w porę wiedział co złego się z nim dzieje. Pamiętaj, że człowiek zamarza od nóg, a sen na mrozie to największy twój wróg. Oszczędzanie kalorii nie ma na celu stałego głodowania, a takiego dostarczania organizmowi kalorii i minerałów, aby jak najmniej korzystał z zapasów tłuszczu jakie zgromadził.

 

B12. Nigdy nie spożywaj jedzenia porzuconego, a zawsze sprawdzaj, czy nie jest popsute albo specjalnie zatrute. Zawsze powąchaj takie pożywienie i posmakuj. Możesz to uczynić zjadając niewielką ilość i obserwując reakcję organizmu. Miej wówczas w pogotowiu węgiel drzewny, najlepiej brzozowy, jaki pozwoli ci szybko odtruć układ pokarmowy. W przypadku stwierdzenia zatrucia, postaraj się wypłukać swój żołądek pijąc duże ilości wody i zmuszając się do wymiotów. Pamiętaj też, że często jedzenie jakie zostało porzucone to zasadzka lub przykład tego, że ten który wcześniej je spożywał zatruł się nim. Jedzenie jakie będziesz znajdywał i jakie da się spożywać, zazwyczaj będą stanowić pojedyncze produkty w opuszczonych mieszkaniach czy magazynach.

 

B13. W okresie głodu stale będziesz poszukiwał pożywienia. Jeżeli kochasz zwierzęta możesz mieć psa. Pies odpowiednio wytrenowany będzie w stanie szybciej i sprawniej wytropić skrytki z jedzeniem. Będzie też w stanie znaleźć jedzenie w przyrodzie. Psa takiego możesz w okresie pokoju wytresować i z pewnością odwdzięczy ci się w czasach głodu jako przyjaciel, stróż i obrońca. Poszukując jedzenia kieruj się zasadą jak największego prawdopodobieństwa sukcesu. Wybieraj więc teren w jakim jest jak najmniej poszukiwaczy tobie podobnych. Tam gdzie inni już byli nie znajdziesz zapasów pożywienia, możesz natomiast natknąć się na zdesperowanych głodnych ludzi. Poszukuj więc jedzenia w przyrodzie, lub na terenach słabo zaludnionych, z nielicznymi gospodarstwami.

 

B14. Nigdy nie okradaj innych ludzi z resztek jedzenia. Jest to czyn wyjątkowo nie moralny. Już zwykła logika wskazuje, że okradając w okresie głodu innych musisz się liczyć z ich wyjątkową reakcją obronną. Nawet wielki głód nie jest wart tego abyś ryzykował w walce swoim lub innych ludzkim życiem. Pamiętaj, że jutro też jest dzień, który może wiele zmienić. Stawiaj więc aktywny opór wobec tych wszystkich, którzy będą chcieli cię okraść z zapasów pożywienia jakie posiadasz.

 

 

C. ZDROWIE

 

C1. Natura dostarcza wiele roślin zielarskich jakie pozwolą poprawić twój stan zdrowia. Przeczytaj przynajmniej jedną książkę o roślinach leczniczych jakie występują w twoim klimacie. Naucz się je rozpoznawać w terenie. Dowiedz się na jakie schorzenia i w jaki sposób była używana dana roślina. np. czy wiesz, że zwykła łodyga maliny zaparzona w wrzątku stanowi świetną herbatę, a przy okazji ma właściwości rozgrzewające. W sieci znajdziesz wiele kanałów o preppersach, którzy używają roślin leczniczych. Wiedza jaką w ten sposób pozyskasz, pozwoli ci łatwiej przygotować scenariusz własnych ćwiczeń prepperingu. Pamiętaj, że tylko w ten sposób utrwalisz sobie zdobytą wiedzę. Oglądanie filmu jak rozpalić ognisko w lesie po burzy to nie to samo, jak zrobienie to samemu. Naukę wiedzy o roślinach leczniczych zacznij od najlepszych opracowań np. dr. Henryka St. Różański. Naukowiec ten dokładnie opisał i wyjaśnił działanie na nasz organizm danej rośliny oraz sposób przygotowania różnego rodzaju substancji roślinnych. Opisy powinny zawierać nazwy łacińskie, co pozwoli na identyfikację roślin w różnych językach świata. np. http://rozanski.ch/fitoterapia1.htm . Najważniejszą rzeczą w przetrwaniu jest sama wola przeżycia. To ta wola zmusza nas do planowania, przygotowania odpowiednich zapasów, narzędzi, wiedzy, poznania odpowiednich ludzi na których możemy liczyć w trudnych chwilach. Zagłada, reset cywilizacji lat 2030 zweryfikuje nasze wcześniejsze działania, naszą moralność i duchową wolę przetrwania. Preppersi, którzy stale przygotowują się na różnego rodzaju zagrożenia życiowe, ostrzegają że samo przygotowanie powinno być rozpoczęte jak najwcześniej. Potem jedynie weryfikujemy swój plan, zasoby i sprzęt. Patrząc na sytuację światową jaką wyłoniło nam zdarzenie Covid-19, można dojść do następującego wniosku. Wszyscy myśleliśmy, że mamy jeszcze dużo czasu, że to jeszcze 10 lat, może dłużej. Nikt oprócz nielicznych prepersów, czytelników opracowań totalistycznych, naukowców, nie wziął pod uwagę faktu, że sam upadek naszej cywilizacji zaczął się o wiele wcześniej, a lata 2030 będą już tylko jego apogeum. Dlatego też ci wszyscy, którzy przeczytali niniejszy artykuł, oglądali film "Zagłada ludzkości 2030" muszą podjąć decyzje, czy kupić nowy telewizor, konsolę do gier, wyjechać na lepsze wakacje czy też poświęcić środki na zakup sprzętu survivalowego, a wolny czas spędzić na czytaniu książek o ziołolecznictwie. To decyzja indywidualna każdego z nas. Zanim ją podejmiemy popatrzmy na swoich bliskich i zastanówmy się, czy jeżeli upadek nadejdzie, możemy mieć pretensję do losu, że nas to spotkało. Odpowiedź na to pytanie, niech każdy nas udzieli sobie sam.

 

C2. Zawsze miej przy sobie sól, to najprostszy sposób na uzupełnienie minerałów. Czym sól jest bardziej grubo-ziarnista tym lepiej. Sól to doskonały konserwant. Pamiętaj, że nawet kamienie można używać w lecznictwie np. rozgrzany w ognisku kamień stanowi substytut termoforu. Mongołowie stosują tą technikę na pustyni Gobi jaka nocą zamienia się w zimne i mroźne miejsce. Palą wówczas ognisko do jakiego wrzucają kamienie. Potem żar wraz z kamieniami zasypują ziemią. Na tak przygotowanym miejscu kładą koce i śpiwory. Kamienie potrafią wówczas oddawać ciepło całą noc i nie jeden traper nawet podczas dużego mrozu mógł w cieple odpoczywać.

 

C3. Korzystaj ze słońca. Pamiętaj, że promienie słoneczne umożliwiają produkcję witaminy D, jaka decyduje o twojej odporności. Nie chroń się przed słońcem cały dzień, pozwalaj aby co jakiś czas promienie słoneczne mogły ogrzać twoją skórę. Jest to szczególnie ważne dla osób mieszkających z dala od strefy zwrotnikowej. Np. ludzie północy często cierpią na różne schorzenia. Jedną z ich przyczyn jest konieczność przebywania zimą w zamkniętych pomieszczeniach i braku słońca. Słońce zabija ale tylko na pustyni z odwodnienia oraz na dużych wysokościach, gdzie pole magnetyczne nie jest na tyle skuteczne aby filtrować szkodliwe promieniowanie. Problem ten dotyczy pilotów i kosmonautów. Dla przeciętnego człowieka wystąpiłby jedynie w przypadku zaniku pola magnetycznego ziemi co jednak byłoby bardziej śmiertelne dla ludzkości niż załamanie współczesnego systemu cywilizacyjnego.

 

C4. Dbaj o higienę. W okresie głodu i koczowniczego trybu życia, to podstawowy warunek twojego zdrowia. Przy każdej nadarzającej się okazji myj całe ciało i pierz ubrania. Pamiętaj, że ubranie schnie nawet na mrozie. Musisz jedynie dbać o to aby wykruszać co pewien czas z niego lód. Dosuszysz je już przy ognisku. Na pustyni do mycia możesz użyć suchego piasku. Nie pozbawi cię on brudu tak jak woda ale pozwoli ci odpowiednio złuszczyć naskórek. Technika mycia piaskiem nigdy jednak nie zastąpi wody - to jedynie substytut.

 

C5. Nie narażaj się na urazy, zaziębienie. Pamiętaj, że w trudnych czasach najmniejsza choroba może doprowadzić do śmierci. Nie lekceważ żadnej niedyspozycji. Jeżeli poczujesz, że coś niedobrego dzieje się z twoim organizmem, pamiętaj, że najważniejszym priorytetem jest aby wyleczyć niedyspozycję. Pamiętaj o prostych zasadach np., że węgiel drzewny odtruwa, ciepło leczy zaziębienia, zimno jest dobre na stłuczenia, głodówka odtruwa, a odwodnienie truje nerki. Zasad tych jest oczywiście dziesiątki, ważne jest jednak abyś znał te najważniejsze i rozumiał jak działa twój organizm. Jeszcze w okresie pokoju, dbaj o uzębienie. Pamiętaj, że nawet współczesna pandemia udowodniła, jak trudno nam żyć bez dostępu do gabinetów stomatologicznych. W latach ewentualnego upadku nie będzie już szpitali, placówek służby zdrowia. Czym nasze ciało w tych latach będzie zdrowsze, bez przewlekłych urazów i chorób, tym większa szansa aby przetrwać upadek i załamanie obecnej cywilizacji.

 

C6. Naucz się masażu, akupresury, te proste w stosowaniu techniki pomogą ci w wielu sytuacjach. Nie wiem czy wiesz drogi czytelniku, że zwykłe uciskanie zewnętrznych części piszczela pozwalało w starożytności chińskim wojownikom przejść o dwa razy dłuższy dystans niż mogli by to zrobić bez technik masażu. Masaż to ważny czynnik zdrowia. Pomoże on i tobie i bliskim z jakimi będziesz wędrował chroniąc się przed zdesperowanymi ludźmi poszukującymi pożywienia i wody.

 

C7. Uprawiaj sport. Jeżeli będziesz stale sprawny masz większe szanse przetrwać. Jak mówi wschodnia medycyna choroby dzielą się na choroby serca, choroby płuc i choroby od bakterii i wirusów. Jeżeli trenujemy mamy mocniejsze serca, nasze płuca i układ oddechowy również stają się mocniejsze. Pocąc się wyrzucamy z organizmu toksyny, co zmacnia nasz układ odpornościowy. Będąc sprawni mamy również mniejszą szansę na urazy typu zwichnięcie nogi, złamania. Mamy też większą szansę, aby uciec przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Uprawiaj więc sport, bądź sprawny zanim nadejdą gorsze czasy.

 

C8. Naucz się zasad udzielania pierwszej pomocy. Pamiętaj, że słynne 5 minut od wypadku, ataku serca, podtopienia to kluczowy czas. Trenuj nawet na sobie zakładanie opatrunków, dowiedź się wszystkiego co musisz wiedzieć o zabezpieczeniu rany, jej odkażeniu, a nawet zszyciu. Poczytaj jak tamować krwotok, jak usztywniać złamaną kończynę. To proste podstawowe dziedziny ratownictwa. Niniejsze umiejętności mogą w przyszłości ocalić twoje i innych ludzi życie. Zanim nastaną trudne czasy postaraj się przygotować dobrze wyposażoną apteczkę. Oprócz leków, bandaży, środków odkażających dobrze by było aby posiadała mini zestaw chirurgiczny jaki pozwoli ci zszyć ranę, ściągnąć płyn z stłuczonego miejsca, a nawet wyciągnąć ciało obce jakie wbiło się w twoją ranę. Pamiętaj, jednak, że bez wiedzy medycznej możesz wykonać tylko niektóre czynności, a w innym wypadku brak fachowej medycznej wiedzy może zabić szybciej osobę ratowaną niż sama rana. Dobrze by było aby w grupie w jakiej zamierzasz przetrwać znajdowała się przynajmniej jedna osoba, przeszkolony ratownik czy lekarz.

 

C9. W szczytowym okresie zagłady, pandemii, czy wojny unikaj ludzi. Pamiętaj, że większość z nich będzie w stanie cię zabić za kromkę chleba. Bardzo też duża ilość z tych osób będzie nosicielami różnych bakterii i wirusów. Nie narażaj się na zarażenie jakąś chorobą jeżeli możesz uniknąć osób zarażonych, agresywnych. Ciekawość lub lekkomyślność w takich czasach może zabijać.

 

C10. Jeżeli znajdziesz na swojej drodze chorego, rannego, udziel mu niezbędnej pomocy. Pamiętaj, że czasami ty też możesz znajdować się w podobnej sytuacji i jeżeli los jednak zdecydował abyście się spotkali zachowaj się jak przysłowiowy dobry samarytanin. Nie narażaj się jednak na zbędne ryzyko, oceń zawsze moralność osoby jaką spotkałeś i jaka wymaga pomocy. Sprawdź czy to nie pułapka zastawiona na twoją grupę niczym koń trojański.

 

Reasumując, jeżeli wyciągniemy wnioski z obecnej pandemii, kierunków naszego rozwoju jako cywilizacji, wówczas rozsądnym wydaje się zdobycie wyżej wymienionej wiedzy i wyposażenia. Nawet będąc optymistą musimy wiedzieć, że odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę nie będzie mądre. Oczywiście nie wiemy jak skończy się obecna pandemia, czy doprowadzi do mega kryzysu lub wojny. Widząc zamieszki na ulicach miast Europy, USA, itp., zastanawiamy się, co się dzieje, oraz czy faktycznie upadek cywilizacji już zbliża się do apogeum. Miejmy nadzieję, że tak nie będzie i widmo nadchodzącego upadku stanowić będzie dla nas jedynie teoretyczną lekcję moralną. Jeżeli jednak los zdecydował, że lata jakie opisywał film "Zagłada Ludzkości 2030" nadejdą szybciej, to tym bardziej pilne rozpoczęcie przygotowań może ocalić nam i naszym bliskim życie. Oparty na "pieniądzach" świat jaki znaliśmy pokazał, że nie ma mocnych fundamentów i że bezpieczeństwo jutra nie jest już takie pewne jak przed Covid-19. Ludzie moralni są samowystarczającymi preppersami, nie liczą na innych, nie są pasożytami, ale biorą sprawy w swoje ręce. Od nas zależy jaką drogę teraz wybierzemy. Każdy może mieć odmienne zdanie i sam zdecydować o swojej moralności. Starzy ludzie, którzy są na progu obecnej doczesności zawsze mają tu jedno zdanie, niemoralność ostatecznie nie popłaca. Za zło, lekkomyślność, lenistwo, naiwność czy głupotę zawsze musimy zapłacić. To nie jest opcja wariantów naszego życia, ale jedno z praw moralnych jakie wymusza od nas zapracowanie na wszystko co jest dla nas wartościowe. Jeżeli chcemy być gotowi przeżyć ewentualny upadek cywilizacji musimy włożyć wcześniej sporo czasu i energii w przygotowania.

 

Jako przyjaciel Pana Profesora Pająka i uczeń jego dorobku naukowego zachęcam do obserwowania publikacji Totalizmu i tym samym samodzielnego myślenia nad tym co teraz doświadczamy. Powyższy opis to jedynie część instrukcji jak i od czego zacząć swoje przygotowania do nadciągających lat 2030-tych. Być może nasze cywilizacja ocknie się z obecnego marazmu, prawi i mądrzy ludzie zasiądą na miejscach wielu dzisiejszych przywódców świata, zaś obecne "pieniądze" jakie tylko eskalują wszelkie zło zostaną zastąpione przyszłą szczęśliwością zaprojektowanego przez Boga zjawiska "nirwany" - tak jak wyjaśniane jest to na totaliztycznej stronie o nazwie "partia_totalizmu.htm". Gdyby tak się stało, ludzkość przetrwa, a nadciągające lata jej upadku nigdy się nie wydarzą. Jeżeli jednak nic takiego się nie stanie, korzystajmy z mądrości ludowej "chcesz mieć pokój szykuj się do wojny" ~ Tytus Liwiusz.

 

* * *

 

Dr inż. Jan Pająk, prowadzący niniejszy blog, serdecznie dziękuje autorowi powyższego wpisu, Polakowi i Totaliźcie, Sławomirowi Jabłońskiemu, za przyjęcie zaproszenia, aby powyższa jego prezentacja była opublikowana w dniu 2020/6/17 jako wpis numer #323 do blogów totalizmu, a także powtórzona w "tomie S" opracowania [13] (dostępnego, między innymi, poprzez stronę o nazwie "tekst_13.htm") oferującego pełne treści wszystkich wpisów do blogów totalizmu. Prezentacja ta jest już trzecią z kolei, z trzech o numerach #300, #314 i #323 do jakich przygotowania autor tego bloga zaprosił Pana Jabłońskiego - z uwagi na jego wysoką praktyczną i już sprawdzoną w działaniu ekspertyzę w tych sprawach. Ta trzecia prezentacja informuje zainteresowanych na jakie postępowania i przygotowania powinni położyć największy nacisk aby powiększyć swą szansę przeżycia nadchodzącej zagłady ludzkości lat 2030-tych. Poprzednia z owych trzech prezentacji, wyjaśniająca jak się maskować i ukrywać w czasach zagłady i bezprawia aby zwiększać swą szanse przeżycia opublikowana była w dniu 2019/9/17 jako wpis numer #314 do blogów totalizmu, a także powtórzona w "tomie S" opracowania [13] (dostępnego, między innymi, poprzez stronę o nazwie "tekst_13.htm") oferującego pełne treści wszystkich wpisów do blogów totalizmu. Z kolei pierwsza z nich, wyjaśniająca jaki sprzęt jest niezbędny aby ułatwić przeżycie w dziczy, opublikowana była w dniu 2018/7/30 jako wpis numer #300 do blogów totalizmu, zaś powtórzona jako pierwszy wpis z "tomu T" wyżej wymienionego opracowania [13] (dostępnego, między innymi, poprzez stronę o nazwie "tekst_13.htm" - odnotuj, że z uwagi na użycie w nich malejącej numeracji stron, tomy T i S opracowania [13] swe pierwsze wpisy publikują na samym końcu).

 

Powodem przygotowywania powyższych trzech prezentacji jest, że zdaniem prowadzącego niniejszy blog, do zagłady tej trzeba się starannie przygotować aby mieć jakiekolwiek szanse znalezienia się w grupie owych zapewne zaledwie około jedynych z każdego tysiąca obecnie żyjących ludzi, którzy przeżyją szybko nadchodzącą zagładę ludzkości z lat 2030-tych (tj. przeżyją zagładę o jakiej ostrzega totaliztyczna strona o nazwie "2030.htm" oraz streszczający ją darmowy film z YouTube o tytule "Zagłada Ludzkości 2030" jaki można sobie uruchomić albo np. ze strony "djp.htm" - zestawiającej wszystkie darmowe widea z YouTube powstałe z bezpośrednim udziałem dra inż. Jana Pająk, albo też uruchomić go bezpośrednio z następującego jego internetowego adresu: https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8 ). Wypracowanie zaś wymaganych umiejętności (i nabycie praktycznej umiejętności ich używania), zgromadzenie wymaganego do przeżycia sprzętu i planów przeżycia czytelnika, oraz poznanie wymaganej do przeżycia wiedzy, jest istotną składową tego przygotowywania się do przeżycia zagłady prowadzeniem koczowniczego życia i żywienia się owocami natury. Pasywnym bowiem poleganiem tylko na zapasach uprzednio zgromadzonych w miastach, czy we własnych domach albo bunkrach, tej trwającej wiele lat zagłady zapewne NIE da się przeżyć.

 

W tym miejscu powinienem dodać, że z moich badań wynika, iż ludzkość mogłaby uniknąć tej zagłady, gdyby wzorując się na losach Bibilijnego miasta "Niniwa" podjęła wysiłek drastycznej zmiany swych postępowań. To jednak wymagałoby podjęcia i wdrożenia decyzji całkowitego zaprzestania używania "pieniędzy", jakich narkotyzująca ludzi szatańska moc jest głównym źródłem wszelkiego zła na Ziemi. Wyeliminowanie "pieniędzy" z użycia jest bowiem proste - wymaga jedynie zastąpienia ich dotychczasowych funkcji przez przyszłe działanie "szczęśliwości" zaprojektowanego przez Boga zjawiska "nirwany" - tak jak wyjaśniają to punkty #A1 do #A4 z totaliztycznej strony internetowej o nazwie "partia_totalizmu.htm" oraz oparte na nich wpisy #320 i #321 do blogów totalizmu. Jednak na przekór iż moja propozycja pokojowego i demokratycznego wdrażania nowego "ustroju nirwany", który właśnie zastąpiłby szerzące zło "pieniądze" przez "nirwanę" konstruktywnie budującą szczęśliwość i zamożność ludzkości, jest publikowana już od 2006 roku, niestety nadal niemal nikt NIE bierze poważnie tej możliwości zbiorowego ratunku przed szybko nadchodzącą zagładą. Po kilku zaś następnych latach takiej zwłoki, na uratowanie naszej cywilizacji z pomocą "ustroju nirwany" stanie się już za późno.

 

Tekst niniejszego wpisu #323 jest też publikowany w "tomie S" opracowania [13] dostępnego za pośrednictwem totaliztycznej strony internetowej o nazwie "tekst_13.htm" (aktualizacja z dnia 17 czerwca 2020 roku, lub później). W owym opracowaniu [13] powyższa prezentacja jest publikowana z wykorzystaniem wszelkich możliwości internetu (takich jak: powtarzalne aktualizowanie, użycie "zielonych linków" realizujących połączenia ze wskazywanymi nimi stronami już po kliknięciu na nie myszą, użycie ilustracji, kolorów, wyróżnień, podkreśleń, itp.). Najnowsza aktualizacja strony "tekst_13.htm" już jest dostępna dla zainteresowanych czytelników m.in. pod następującymi adresami:

http://www.geocities.ws/immortality/tekst_13.htm

http://gravity.ezyro.com/tekst_13.htm

http://nirwana.hstn.me/tekst_13.htm

http://pajak.org.nz/tekst_13.htm

 

Każdą z totaliztycznych stron jakiej nazwa jest znana, czytelnicy mogą sobie odnaleźć i przeglądnąć jeśli do dowolnego z podanych powyżej adresów zamiast nazwy "tekst_13.htm" dołączą nazwę tej mojej strony, jaką zechcą przeglądnąć. Przykładowo, jeśli zachcą wywołać sobie i przeglądnąć moją stronę o nazwie "partia_totalizmu.htm" np. z witryny o adresie http://pajak.org.nz/tekst_13.htm , wówczas wystarczy aby zamiast owego adresu witryny wpisać w okienku adresowym wyszukiwarki następujący nowy adres http://pajak.org.nz/partia_totalizmu.htm .

 

Warto też wiedzieć, że niemal każdy zaprezentowany tu temat, w tym i niniejszy, jest potem powtarzany na wszystkich lustrzanych blogach totalizmu, które nadal istnieją (powyższa treść jest tam prezentowana we wpisie numer #323). Oryginalnie istniało aż 8 blogów totalizmu. Trzy ostatnie z owych oryginalne pozakładanych blogów totalizmu, jakie w chwili publikowania niniejszego wpisu #323 ciągle NIE zostały polikwidowane przez licznych przeciwników "totaliztycznej nauki" i przeciwników wysoce moralnej "filozofii totalizmu", a stąd jakie nadal udostępniają większość publikowanych na tych blogach wpisów, można znaleźć pod następującymi adresami:

https://totalizm.wordpress.com

https://kodig.blogi.pl

https://drjanpajak.blogspot.com (dostępny też poprzez NZ adres https://drjanpajak.blogspot.co.nz )

Na szczęście, wydeletowanie 5 najstarszych blogów totalizmu NIE spowodowało utraty ich wpisów. Starannie bowiem dopracowane ilustracjami, kolorami, podkreśleniami i działającymi linkami wszystkie moje wpisy jakie dotychczas opublikowałem na blogach totalizmu, w tym i niniejszy wpis, są też już systematycznie udostępniane na owej darmowej elektronicznej publikacji [13] w bezpiecznym formacie PDF i dwóch wielkościach druku (tj. dużego 20pt i normalnego 12pt) - jaką każdy może sobie załadować np. poprzez stronę o nazwie "tekst_13.htm" dostępną na wszystkich wskazanych powyżej witrynach, w tym między innymi np. pod adresem http://pajak.org.nz/tekst_13.htm . Niemal połowa wpisów jest tam opublikowana także w wersji angielskojęzycznej, a stąd będzie zrozumiała i dla mieszkańców innych niż Polska krajów.

 

 

kodig : :
cze 07 2020 #322E: Technical, NOT natural, hurricanes...

Motto: "At a sufficiently high level of technical sophistication, 'everything that is conceivable is also feasible'." (One-sentence-long summary of our film "Future Propulsions" discussed below in the caption under "Film #J3b")

 

#322E: Technical, NOT natural, hurricanes and tornadoes secretly formed by giant Magnocraft-like starships hiding in the state of telekinetic flickering

 

On web sites of totalizm there are as many as three web pages about the technical, means about NOT natural (but still NOT detected by our "official atheistic science"), creation of destructive winds. The first of these is the web page about the technical creation of destructive "tornadoes" - i.e. the web page named "tornado.htm". The next two of them are web pages about the technical creation of destructive "hurricanes", one of which is named "katrina.htm", while the other one is named "hurricane.htm". On all these web pages I documented empirical evidence which reveals that both, all "tornadoes" and all "hurricanes", are formed technically on Earth by giant working starships built especially for carrying out works at a planetary scale, which due to the similarity of their functions to our "tractors" I named "planetors". Only that in order to NOT be noticed by people, these "planetors" above Earth normally fly in the state of so-called "telekinetic flickering" (described e.g. in item #C1 from the web page named "dipolar_gravity.htm"), which state makes them invisible to human eyes and easily permeable-through by solid objects, airplanes, rockets, etc. The above web pages describing empirical evidence for technical creation of destructive winds, I started to publishing when in 2005 and 2006 I established that "the natural speeds of counter-matter that propel air movements in winds, tornadoes and hurricanes, without the use of advanced technology are NOT able to reach the destructive values". This in turn implied that tornadoes and hurricanes can be formed only with the use of advanced technical devices - which accelerate the movement of counter-matter above its natural speed. Unfortunately, many readers of that evidence that I gathered on my own, either ignored it completely, or accepted it with a "pinch of salt" - as if it was some kind of unverifiable myth. That treatment of the results of my research again convinced me that present people notice and accept uncritically only whatever is "officially" broadcast on television - even if it was obvious nonsense. Therefore, in items of "part #J" from the web page mamed "hurricane.htm" (from which this post was adapted) I decided to additionally describe, explain and correctly interpret other evidence verifiable by almost every interested person, which by being similar to the one previously collected by myself and already described for a long time (among others on the above mentioned my web pages) this time was shown on television because it was accumulated (but later ignored) by "official atheistic science" - means by well-equipped and well paid professional scientists. Analyzes of this costly "television" evidence also clearly confirm whatever I discovered and described as a "hobbyist" many years ago without having any cash for this purpose, namely confirm that tornadoes and hurricanes are actually induced on Earth in a technical (i.e. NOT natural) manner by giant invisible starships. Only to notice that this "television" evidence also confirms such technical induction of tornadoes and hurricanes, one needs to explain and interpret it without following the typical for the publications of present "official atheistic science" propensity to prejudices and to bypassing "taboo" topics, about which propensity from my past personal experience it appears that they are most often caused by the fear of losing a good job and easy earnings (i.e. by the fear of losing the "money" which on Earth is the narcotizing people source of all evil) - which loss of a job in our civilization is always provoked by anyone's attempt of "refusing" to follow the line of officially disseminated, e.g. scientific, lies.

 

 

#J1. Why even destructive tornadoes and hurricanes have their beneficial consequences:

 

Motto: "To learn good, you must personally suffer the effects of evil - means no intellect is to abandon serving evil to others, until personally experiences how evil feels and why evil was served to him/her/it." (The essence of my personal life experiences summarized in items #A1 to #A4 from the web page named "partia_totalizmu_uk.htm".)

 

Each one of us probably heard the Polish proverb "There is nothing bad that does not bring about something good", and some probably also know the frequently repeated in publications of totalizm its truthful inverse stating that "There is NO such good that would NOT generate any form of evil". The life truths contained in them both are also confirmed by the experience of many other nations which have written them into a whole series of their proverbs. Thus, for example, the Dutch people have the proverb saying "What brings bread to one, brings death to another" (in the original: "De één z'n brood, is de ander z'n dood"). The English have the proverb "The life of a wolf is the death of a lamb". In turn the Chinese have the proverb "Good husbands always have bad wives, while good wives always have bad husbands" - about the truth of which I learned for myself. (When I investigated the reason for the truth of this Chinese proverb, I found a rather interesting situation. Namely, in every marriage the side that is more "bad" always forces its will on the side that is "good", while the "good" side is always too good to force "bad" side to anything. As a result, if any component of the marriage is bad, its evilness "educates" the other side towards good - the truth of this finding is confirmed by e.g. an old Russian tale with a moral that anyone can watch from a video at the address https://www.youtube.com/watch?v=1_BS7UGKZEo .) The beneficial effect of the experiencing of evil is also indicated by sources other than just proverbs - an example is the article which I described in item #A3 from my web page named "god_proof.htm" and which argued that a child of rich parents usually grows up to be a misfit and snob for the simple reason that he/she/it have not experienced nor understood evil (that is, which article "between the lines" explained some of the reasons for Jesus' statement in the Bible that "it is easier for a camel to go through the eye of a needle than for a rich man to enter the kingdom of heaven" - Matthew 19:24, Mark 10:25, Luke 18:25). No wonder that for upbringing people God often uses the so-called "principle of reversals" which I described, amongst others, in item #F3 from my web page named "wszewilki_uk.htm".

 

In other words, in the absolute dimension there is NO such thing as "evil" or "good", but there are only "events" which depending on the purpose for which they are triggered and from whose point of view they are considered, can be categorised to be both, "bad" and "good" - e.g. a sheep mauled by a wolf, by a sheep is felt as evil, but by a wolf as good. So it is NOT surprising that the superior powers looking at something from the absolute dimension use these "events" as kinds of "tools" that lead to the intended goal. Only that in order NOT to break or spoil people, these tools should be kept in a state of constant balance, while the "evil" caused by them should be limited to the absolutely necessary minimum - similarly as this is required by old Chinese knowledge of "yin and yang" - a fragment of which knowledge I am describing e.g. in item #B2 from my web page named "fruit.htm".

 

Most readers ignore the evidential value of materials documented both on my web pages about "hurricanes" and on the web page about "tornadoes" - which confirm that some superior power uses gigantic sizes of invisible starships with a principle of operation similar to my Magnocrafts for technical formation of hurricanes and tornados on Earth. For some of these readers the mere fact that in order to build such giant starships, one needs to be at a much higher level of knowledge, civilization, and thus also much higher morality than people, it is enough to reject even the consideration whether the evidence which I present in this matter may represent the truth. However, if one considers that a higher level of knowledge, civilization and morality also means an increased awareness that "evil" and "good" are only two different consequences of "events" which in many situations must be used alternately as the only "tools" capable of breaking through arrogance of people to achieve their goals, then motivating with such reasoning the rejection or ignoring of evidence which I present in this post (and in web pages indicated above) is without justification.

 

So in order to make aware here that "hurricanes" and "tornadoes", and all other forms of weather "anomalies", regardless of causing what many people perceive as "evil", also cause "good", I will show here a few examples of "good" resulting from them. And so, for example, they destroy, overturn and kill everything that is old, rotten, weak, bungled, etc., i.e. old decayed trees, old termite-eaten telephone and electric poles, improperly built houses and poor roofs, etc. - so without their "work" almost no one would be mobilized to replace the old ones with new ones or to build strong, high-quality structures. Strong winds also move seeds, pollen and other sought after ingredients to the areas where they are needed. If there were NO destructive winds, nothing would force governments to employ numerous people to carefully study them and to find safeguards against their destructive power, as well as to improve designs and erect buildings of ever better quality - similarly as if there were no "mosquitoes", no one would study how to eliminate malaria. They also create employment for many people who film or describe them, warn about their coming, etc.

 

However, the most significant benefit from the existence of evil was discovered only as part of the formulation of the philosophy of totalizm. It states that the existence of evil is necessary to restore absolute justice. After all, according to the findings of totalizm, every single person and every group intellect affected by some kind of evil, previously deserved it with his/her/its own similarly harmful action. However, there is a serious problem with the realization by today's people of the existence of this absolute justice - I discussed it in detail in item #B3 from my web page named "portfolio.htm" and in post #272E to blogs of totalizm. This problem is that at today's moral level of humanity, everyone is able to see only that someone has been harmed by some kind of evil, but practically almost nobody neither investigates nor records the previous actions of this harmed person or group intellect, and hence has NO the proverbial "slightest idea" that this person or group intellect just received back only the "karmatic return" of something as bad as he/she/it previously did. In order to carry out such research on the morality of behaviours of given intellects, our present civilization would have to either get rid of "privacy laws" so highly valued by all criminals and rich people, or would also need to develop a measuring device capable of measuring "the amount of moral energy accumulated by given intellects". (The ideas of such measuring equipment for quantifying amounts of "moral energy" are described in my publications.) The point is that according to what I explained on my web page named "nirvana.htm" (especially in its items #D3, #D2 and #C6) the quantity of "moral energy" which someone managed to accumulate in himself/herself is an ideal indicator of how all the actions of this person are in accordance with the commandments and requirements described in the Bible (means how moral are all actions of this person). So until humanity builds and begins to use such "meters of the level of moral energy", the existence of "absolute justice" described here will be questioned by various "smart-wise". Fortunately, those who despite of the difficulties created by today's society go through the trouble of remembering or examining the past of individual intellects affected by some forms of evil, will in time personally discover the truth about it. For example, one of the most drastic aspects of the results of my research on this subject is described in item #G1 from my web page named "will.htm" (note in there an example when a student emptied all the ink from his fountain pen into the pocket of a new, elegant, snow-white jacket-coat of his poor teacher - the purchase of which had to cost her many months of hardship and savings and which the ink completely destroyed).

 

So, bearing in mind what I explained above, now let's take a closer look at the evidence I found to confirm that hurricanes and tornadoes are actually caused by giant starships working on principles of operation of the Magnocrafts that I invented over 40 years ago, then let's try to understand this huge ocean of implications which result from the actual existence of this evidence.

 

 

#J2. Philosophical premises that suggest the existence of evidence on Earth which confirms the use of giant starships flying on principles of operation of my Magnocrafts to technically form tornadoes and hurricanes:

 

In item #G2 from my web page named "god_proof.htm" I presented scientifically impossible to challenge or refute (i.e. incontestable) the formal proof for the existence of God carried out theoretically using methods of mathematical logic. In turn in item #A2 of the web page "hurricane.htm" I presented the most important implications of this proof. I developed this proof in 2007 during my professorship at Ajou University in South Korea, where I lectured, among others, mathematical logic. Before that one I also developed several other scientific proofs for the existence of God carried out by different methods, including empirical ones - I am describing all of them in item #G3 from my web page named "god_proof.htm". Because this scientific proof is incontestable, from the moment of publishing it in 2007 it takes effect to everyone.

 

Information contained in the Bible shows that God is raising a group of people on Earth who, after giving them immortal bodies in their "second life", will accompany God for the rest of eternity. So it is obvious that in order to give these people a set of character traits, habits, experiences, knowledge, etc., which I briefly described in item #S1 from my web page named "plague.htm", and which will allow them to have collision-free life and interactions with God and with other companions for all eternity, God carries out the process of this upbringing in an extremely wise, far-sighted and fruitful way. In turn one amongst attributes of this manner of upbringing people into future "soldiers of God", is that God always leads and guides them in the right direction of truth and correct knowledge, while NOT depriving any of them of so-called "free will".

 

Because on the web page named "hurricane.htm" I present explanations of how tornadoes and hurricanes are technically generated on Earth, I consider it my duty to make readers aware that one of the elements of this leading and guiding of God-raised people towards truth and correct knowledge, is also to confront them with a well-encrypted (although logically possible to decode and to understand by people) pool of knowledge and evidence illustrating and explaining "how" and "with the help of which technical devices" hurricanes (and also tornadoes) are technically generated on Earth. After all, even if in the huge physical world there were yet NO devices built by people capable of the technical generation of hurricanes and tornadoes, still omniscient and the future-knowing God is able to temporarily create such devices (i.e. to "simulate" them) at any moment, while for increasing the knowledge of humanity occasionally use them on Earth. Such my explanations on how tornadoes and hurricanes are technically generated presents the entire web page named "hurricane.htm" and related to it web pages linked from it, while descriptions of additional evidence, which among others, was discovered and researched by other professional scientists, and which also confirms the correctness of these explanations, is presented in item #J4 below.

 

 

#J3. A brief summary of the technical descriptions of giant starships, which for a highly advanced civilization will work like planetary "tractors", and hence which I named "planetors", while which will fly on principles of my Magnocrafts to be able to technically form tornadoes and hurricanes:

 

We all know that typical cars and trucks are used for normal human transport purposes. However, when it comes to performing unusually heavy tasks, e.g. transporting materials in open-cast mines, then colossal trucks are built that are easier to deal with such large tasks. Similarly, when has appeared a demand for cars or trucks smaller than the typical ones, for example for decorating shop windows, as toys for children, or to fuel hobby or DIY interests, their miniature versions that are unable to transport an adult person are also built.

 

In the same way as these cars and trucks, also any other transport devices, trains, ships, as well as their engines and propulsors are built. For example, after mastering the construction of technically already perfect planes and helicopters of typical sizes, humanity began to build both their giant versions used, e.g. for military transport, and their miniature versions (i.e. drones - see the address: https://www.google.com/search?q=drones&source=lnms&tbm=isch ), used e.g. for aerial photography, filming, spying, parcel delivery, e.t.c.

 

On my web page named "magnocraft.htm" and in volume 3 of my monograph [1/5] I described and illustrated in detail the discoidal manned starships of my invention called "Magnocrafts". In the sense of their function and purpose, they are interstellar equivalents of today's normal cars. In the constructions of these highly advanced starships (still awaiting to be built by humanity), everything is precisely defined by various restrictions, requirements, principles of operation, etc. Hence, they will be built in only eight increasingly larger types, marked with symbols K3 to K10, with a strictly defined structure, parameters, shapes and dimensions - listed and explained in the entire volume 3 of my monograph [1/5], and summarized there in "Table #G1". (Some symbols of parameters from this "Table #G1", which I will also use in further paragraphs of this item #J3 of the post, I am going to describe below - note that there are close relationships between individual parameters, e.g. D/H=K, n=4K-4.) The most important dimensions [in meters] and parameters of each of these eight types of manned Magnocraft are:

K3: D=4.39, H=1.46, d=3.10, n=8

K4: D=8.78, H=2.19, d=6.20, n=12

K5: D=17.56, H=3.51, d=12.41, n=16

K6: D=35.11, H=5.85, d=24.82, n=20

K7: D=70.22, H=10.03, d=49.65, n=24

K8: D=140.44, H=17.56, d=99.30, n=28

K9: D=280.88, H=31.21, d=198.61, n=32

K10: D=561.76, H=56.18, d=397.22, n=36

These eight types of K3 to K10 of manned Magnocraft successfully satisfy all normal transport functions of future humanity. However, when humanity reaches the era of interstellar flights, there will also be a need for works carried out on a larger scale than just transporting people and goods. For example, it will be necessary to level the mountains and form plains in mountainous areas of other planets, eliminate in there specific weather anomalies, drill inside planets, etc. For these large-scale operations, starships larger and more powerful than manned Magnocraft will be needed. Therefore, it is easy to predict that having technical capabilities for this, in addition to the crewed Magnocraft types K3 to K10 above, humanity will also build "giant working Magnocraft", eight types of which I will denote here with symbols G3 to G10, and by analogy e.g. to the name "tractors" I will generally name them "planetors". A series of eight types G3 to G10 of "planetors" Magnocrafts will be an extension to a series of 8 types (K3 to K10) of manned Magnocraft and will be designed like them. Thus, the smallest starship type G3 will be twice as large as the largest K10 type of manned Magnocraft, but it will have the same n=8 side propulsors as the smallest K3 type manned Magnocraft. Also, all its propulsors will contain the so-called "spider configurations" instead of the "twin-chamber capsules" used in crew-operated Magnocrafts - because spider configurations are capable of generating already a spinning magnetic field - which will be very helpful in technical formation of tornadoes and hurricanes. In fact, the series of these eight human starships of the "planetors" size could also be marked with symbols K11 to K18 - but such their marking extending the marking K3 to K10 of manned Magnocrafts would suggest using in them more difficult technical designs (e.g. their "n" would then have to be equal to n=n') and also using more appropriate for the manned Magnocrafts modes of operation for which they would NOT be built.

 

So here are the technical parameters of the series of eight giant Magnocrafts (of the "planetor" series). In each row below are listed: type "G?" of the starship "planetor" (its equivalent "K?" in manned Magnocraft = how many times the diameters of "D" and "d" of this starship type "G?" are larger than the diameter of D=561.76 [m] and d=397.22 [m] of the largest manned Magnocraft type K10): outer diameter "D" [meters] of a given type of starship "planetor", nominal diameter "d" [meters] of a given type of starship "planetor" at which side propulsors are arranged in equal distances along perimeter of a circle, number "n" of side propulsors in given type of starship "planetor" (the number of side propulsors n' that would be used in the continuation of the manned Magnocrafts "K?" if they would continue their shapes and dimensions and design principles up to this type "G?"):

G3 (K11=2xK10): D=1 123.52, d=794.44, n=8 (instead of n'=40)

G4 (K12=4xK10): D=2 247.04, d=1 588.88, n=12 (instead of n'=44)

G5 (K13=8xK10): D=4 494.08, d=3 177.76, n=16 (instead of n'=48)

G6 (K14=16xK10): D=8 988.16, d=6 355.52, n=20 (instead of n'=52)

G7 (K15=32xK10): D=17976.32, d=12711.04, n=24 (instead of n'=56)

G8 (K16=64xK10): D=35952.64, d=25422.08, n=28 (instead of n'=60)

G9 (K17=128xK10): D=71905.28, d=50844.16, n=32 (instead of n'=64)

G10 (K18=256xK10): D=143810.56, d=101688.32, n=36 (instead of n'=68)

 

Of course, the Magnocraft will also be subject to the principle described previously, that after building a typical (manned) versions of these spacecraft, both (G) giant versions for carrying out works on a planetary scale, and (M) miniature, computer-controlled (i.e. "space probes" or "drones") versions of them also begin to be built for the remote implementation of unmanned tasks - such as photographing, filming, surveillance, warning, spying, instant hypnotizing, telepathic imposing of thoughts, suggestions of ideas, etc. Similarly as it was with the giant "planetors" (G), these miniature "space probes" and "drones" (M) will also be built as a series of eight strictly defined types, each type of which will have a diameter twice smaller than the previous type - as I described this, amongst others, in subsection G4.7 from volume 3 of my monograph [1/5].

 

So since in this item #J3 I am already providing the technical specifications of individual types of these different than the manned Magnocraft versions of future starships of "G?" sizes, I will also provide here the main technical parameters of a series of eight miniature, computer controlled Magnocraft of "M?" sizes (i.e. "space probes" and "drones" series). In each row below are provided: type "M?" of miniature spacecraft from series "space probe" or "drone" (its equivalent "K?" in manned Magnocraft = how many times the diameters "D" and "d" of a given probe or drone size "M?" are smaller than the diameters D=4.39 [m] and d=3.10 [m] of the smallest manned Magnocraft type K3): outer diameter "D" [metres] or D' [millimetres] of this space probe or drone - note that neither here nor in the "G?" series I have provided the height "H" of a given type of spaceship, because this height always results from the formula H=D/K, the nominal diameter "d" [metres] or d' [millimetres] of this space probe or drone on which the side propulsors are arranged in a circular order, number of side propulsors "n" possible in this type of drone (for practical reasons in all types of these probes or drones the number of side propulsors n' will probably be n'=8, unless some special applications impose requirements that this number must equal the number "n" used in the manned Magnocraft "K?" that reproduces the shapes of a given type of space probe "M?"):

M10 (-K10=-2xK3): D=2.19, d=1.55, n'=8 (or n=36)

M9 (-K9=-4xK3): D=1.09, d=0.77, n'=8 (or n=32)

M8 (-K8=-8xK3): D'=548, d'=387, n'=8 (or n=28)

M7 (-K7=-16xK3): D'=274, d'=193, n'=8 (or n=24)

M6 (-K6=-32xK3): D'=137, d'=96, n'=8 (or n=20)

M5 (-K5=-64xK3): D'=68, d'=48, n'=8 (or n=16)

M4 (-K4=-128xK3): D'=34, d'=24, n'=8 (or n=12)

M3 (-K3=-256xK3): D'=17, d'=12, n'=8 (or n=8)

The most interesting regarding these computer-controlled space probes and drones flying on principles of my Magnocraft, is that nowadays many people see or photograph them. In English UFO literature they are usually called orbs or rods (see addresses https://www.google.com/search?q=orbs&tbm=isch or https://www.google.com/search?q=ufo+rods&tbm=isch ). In ancient times they were known as the "king orbs" or "monarch orbs" (see addresses https://www.google.com/search?q=king+orb&tbm=isch or https://www.google.com/search?q=monarch+orb&tbm=isch ). The old-time kings kept them in their hands constantly, as originally they were sources, while later just symbols, of their power, possibilities, and control over other people. More extensive descriptions of these space probes, including reports of people I know well (in person) who saw them with their own eyes - including the report from my own sighting of the M4 type "orb" in NZ town of Petone, I provided in items #I1 to #I3 from the web page named "explain.htm" and in item #E3 from the web page named "newzealand.htm". For example, in this New Zealand town of Petone - filled with extraordinary events and wonders - which I described on my web page "petone.htm" (especially see in there description (a) from item #J2, and entire item #J3), and in which I live since 2001, on 25th November 2006 with my own eyes I saw a M4 type space probe (orb) flying on principles of my Magnocraft, initially glowing with white and then with blue colour. My encounter with this orb (space probe) I described in post #97 to blogs of totalizm - which post I then republished in "volume Z" from my report [13] available free of charge at the address "tekst_13.htm", and I also reported this strange encounter in item #I3 of my web page named "explain_pl.htm". In turn much earlier, because near the end of 1963, as almost 18-year-old boy, in a stream near Szklarska Poręba, Poland, I sighted a miniature Magnocraft-shaped underwater object manoeuvring toward the stream-bank on which I stood with a pretty girl, while it emitted gold-coloured light. Probably it was a space-probe type M4. I described this my sighting in item (3) from subsection D1 of the Polish treatise [4b] available through the web page named "tekst_4b.htm". I also accidentally photographed such probes several times. I published their photographs, e.g. on "Fig. #G1ab" and "Fig. #G2ab" from the web page named "landslips.htm". Other people also photographed them relatively often - for an example of a photograph that captured in the side view a probe flying in the "telekinetic flickering" mode - see "Fig. #I1" from my web page named "explain.htm", while a photo of the M6 type "orb", which glows with a blue light and is visible as it hovers near my university colleague's hat, is documented on the right-side of "photo 6" (in Polish: "zdjęcie 6"), while it can be viewed by clicking on the green link to this photo documenting the orb - which link is provided in the caption under "photo 4" (in Polish: "zdjęcie 4") from my Polish web page named "rok.htm". In the literature there are also described places on Earth, where on specific nights are seen repetitively with naked eyes entire squadrons of these "orbs" or "rods", as are flying out either from under the ground or from under water. One of more widely known examples of such places include the so-called "Mekong balls" also called "Naga fireballs" (formerly called "ghost lights" - see addresses https://www.google.com/search?q=mekong+balls+naga+fireballs&tbm=isch or https://www.google.com/search?q=naga+fireballs&tbm=isch ), which every year at the end of October mysteriously "shoot up into the sky" from the Mekong River on the border of Thailand and Laos, on the occasion of Buddhist Lent - putting in embarrassment atheistic scientists whose ignorance is unable to explain their origin nor nature.

 

The "orbs" and "rods" described above, independently of their technical advancement exceeding the present state of human knowledge and technology, also possess skills that are unacceptable to the followers of the philosophy of present "official atheistic science". Namely, in addition to behaving in an intelligent manner, they telepathically and intelligently read our thoughts and communicate with us in accordance with these thoughts. 

 

It is worth to add here, that for technical and functional reasons, with all "G" sizes of "planetor" starships are able to magnetically couple all "K" sizes (and classes) of both crewed Magnocraft, as well as all "M" sizes (and classes ) of computer-controlled unmanned "space probes" and "drones" also propelled on the same principles of operation as my Magnocraft - only that their dimensions are gradually decreasing in comparison to the smallest manned Magnocraft type K3.

 

https://www.youtube.com/watch?v=smNkQdItGOA

Film #J3a: Here is the starter of the 26-second long "clipping" from the YouTube film entitled "Future Propulsions". It illustrates the smallest manned Magnocraft type K3. The clipping is entitled "Alien Planet 4K" and is available from the address https://www.youtube.com/watch?v=smNkQdItGOA . It illustrates what landings of my starships Magnocrafts will look like on other planets - when these starships are already built. (All signs indicate that Magnocrafts will firstly be built by Koreans - as I explained this in item #H1.1 on the web page named "prophecies.htm", while repeated in post #241E to blogs of totalizm.) The construction of the Magnocraft is described in item #J4.3 from the web page named "propulsion.htm" and in the post #315E to blogs of totalizm (addresses of blogs of totalizm are: https://totalizm.wordpress.com and https://drjanpajak.blogspot.com ). Notice, however, that in order God allows our civilization to build and use the Magnocraft, the morality of people must reach such a mature level that the power of this starship will be used exclusively for positive and peaceful purposes of the means of transportation, i.e. that humanity will NOT be led by individuals with so distorted morally that they could use this spaceship in the role of a new weapon, which is much more powerful than everything that humans managed to build so far, and thus which is capable of causing huge destruction. Therefore, in order to stop the further fall of morality that dominates Earth recently, and to begin move towards the increase of morality, which after some time would result in gaining access to much more advanced propulsion systems and technologies than we have now, people just from their own "free will" should take the "first step" - which in the light of results of my research should be the removal of the original source of all evil on Earth, which is "money". In turn for our civilization to get rid of "money", one of its constituent countries, e.g. Poland, should have the courage to start the effort which I described more thoroughly in items #A1 to #A4 from the web page named "partia_totalizmu_uk.htm". In turn the initiation of this effort should be undertaken by several initial volunteers who are determined to make a moral breakthrough in the history of humanity - which boils down to replacing the function of present "money" by the function of a powerful feeling of happiness of nirvana. In item #A3 of my web page named "partia_totalizmu_statute.htm" I appeal to faith in God, conscience, knowledge and common sense of my readers, that they should become such first volunteers. This is because taking part in the experiment of starting the implementation of the "nirvana political system" in Poland, the foundations of which are perfectly in line with God's commandments and requirements, will not only allow these volunteers to make a personal contribution to historically the greatest moral breakthrough in the entire of human history, but also to obtain a chance to cause a reduction, or even a complete elimination for their own country, and perhaps even our entire civilization, the consequences of God's wrath and the recently launched "Great Purification of the Earth" which since many years was forecasted by numerous prophecies (e.g. by those disseminated around the world by the Hopi Indians - see the address https://www.google.com/search?q=Pahana+White+Brother+Indian+Hopi ) while well illustrated by a free YouTube video entitled in Polish "Zagłada Ludzkości 2030" and described by the content of my website named "2030_uk.htm".

 

https://www.youtube.com/watch?v=TxSWDbFopak

Film #J3b: Here is the starter of a half-hour-long free educational film (in English) from YouTube entitled "Future Propulsions" - available to everyone at the address https://www.youtube.com/watch?v=TxSWDbFopak . It illustrates the most important types of powerful propelling devices, the future construction of which is already forecasted by my "Cyclic Tables for Propelling Devices" (shown at addresses: https://www.google.pl/search?q=Tablica+Cykliczno%C5%9Bci+Nap%C4%99d%C3%B3w ), while the descriptions of which (in English) are provided in items #J4.1 to #J4.6 from my web page named "propulsion.htm" and in posts #319E to #309E to blogs of totalizm. For now, however, the construction of these devices is prevented by the action of moral mechanisms which I described in publications linked from my Polish web page named "skorowidz.htm" after the use of Polish keywords "przekleństwo wynalazców" (meaning the "curse of inventors") and "wynalazcza impotencja" (meaning the "inventive impotence") - note that each my Polish publication linked from the above Polish "index page" named "skorowidz.htm" has also a version translated and programmed in English. Such preventing of construction of these powerful devices is still a necessity because the insistence of the earthly ruling elites to continually use "money" (means to use the addictive source of all evil on Earth that is well known from its ability to spoil the morality of virtually every person and to ruin the growth of civilization for entire humanity). Therefore, this insistence prevents us all from reaching the moral level, at which the possession of such powerful propelling devices would become safe and would NOT threaten that any of morally immature politicians with belligerent tendencies will cause the destruction of all inhabitants of the Earth. Fortunately, the postulated, for example, by the web page "partia_totalizmu_statute.htm" and by related to it web page named "partia_totalizmu_uk.htm" the implementation of the "nirvana political system" which would completely eliminate "money" from use, brings the potential to reverse the current trend of the moral decline of humanity and thus could open the people's access to these powerful propelling drives of our future. There is a chance that "in one way or the other" the humanity still will develop for itself the "nirvana political system". For example, even if everyone ignores the postulated by me peaceful implementation of the "nirvana political system" which would begin the straightening of people's morality warped by money - while simultaneously stopping or reducing further punishments from God, still the continuation of the moral fall of humanity is to create conditions that soon it will be this fall that will lead to automatic "implementation" of the "nirvana political system" as a result of the arrival of the "Great Purification of Humanity in 2030s" illustrated by indicated below "Film #A3c" (in Polish) available from the YouTube address https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8 . This is because the "Great Purification of Humanity of 2030s" is to remove from Earth both "money" and also almost all people used to live for money (for details "how" and "why" see the caption under the starter labelled "Film #A3c" from my web page named "partia_totalizmu_statute.htm"). Click on the starter of the above half-hour movie-film #A3b to view it.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hkqrVePSj6c

Film #J3c: Here is the starter of another free, 4-minute-long, educational video from YouTube entitled "How Big is the Magnocraft?" - available to anyone at the address youtube.com/watch?v=hkqrVePSj6c . It illustrates the sizes, appearances, and examples of flights of all eight discoidal manned Magnocrafts (i.e. Magnocrafts types K3 to K10) by comparing their sizes with the sizes of objects commonly known to people. Click on the starter of the above four-minute-long #J3c film to view it.

 

 

#J4. Examples of evidence which exists on Earth and confirms the use of giant starships working on principles of operation of my Magnocrafts for technical formation of tornadoes and hurricanes:

 

(Note: because of the memory limitations of this blog, I was forced to cut out the examples #A to #F from this item #J4 (including evidence on the "Eye of the Sahara", and the entire item #J5 - the missing texts you can see on #J4 from the web page named "hurricane.htm".)

 

https://www.youtube.com/watch?v=PcB7Dr44HOk

Film #J4a: Here is the so-called "Eye of the Sahara" shown in a short, free, one-minute-long English-language film available on YouTube at the address https://www.youtube.com/watch?v=PcB7Dr44HOk . (Other films about the "Eye of the Sahara" can be easily searched in YT with the command: https://www.youtube.com/results?search_query=Eye+of+Sahara .) In conjunction with knowledge about the operation of my "Magnocraft" this "Eye of Sahara" is just one among numerous empirical evidence for the formation of tornadoes and hurricanes by the "planetors" sized starships. This evidence is visually the easiest to check by readers because it can be verified by simply comparing its attributes with attributes of spaceship landings described e.g. on my web pages named "ufo_proof.htm" or "magnocraft.htm". The above unique form of the "Eye of the Sahara" was created technically when one of the "planetor" starships type G9, designed to perform works on planetary scale, with its "plasma whirl" evaporated the tip of a huge mountain, e.g. an extinct volcano - similarly as on September 11, 2001 two other Magnocraft-like spaceships evaporated WTC skyscrapers in New York - see detailed explanations and evidence, which for WTC is presented on the web page named "wtc.htm". After the evaporating most of the mountain (e.g. volcano) in this way, on Earth just remained the documented in the above film the pattern of destruction which displays all the characteristic elements and attributes of Magnocraft-like vehicles landings. Thus, the "Eye of the Sahara" shown above is one among a series of empirical evidence with features verifiable by almost every interested person - the unique attributes of which in the above item #J4 from this web page named "hurricane.htm" are explained as proving that the same giant starships "planetors" are used on Earth and thus any moment can be ordered to technically create e.g. tornadoes, hurricanes, rapid weather changes, climate changes, etc. (Click on the above starter of this film to view it.)

 

https://www.youtube.com/watch?v=wEIHPTkBuQA

Film #J4b: Here is a 22-second-long film (movie) which documents the flight of a H6 type four-propulsor Magnocraft magnetically coupled with a K6 type manned discoidal Magnocraft. The above film is available free of charge on YouTube at the address https://www.youtube.com/watch?v=wEIHPTkBuQA . (One can search for other copies of it by using the command: https://www.youtube.com/results?search_query=Kota+Kuala+Krai+UFO .) The above film entitled "Penampakan UFO Di Langit Di Kuala Krai" documents the configuration of two mutually magnetically coupled UFO vehicles, which flies next to a large building, while hulls of both starships are switched to a complete transparency useful during night flights. Thus, on the other side of almost transparent discoidal UFO type K6 one can clearly see on this film the shape of a "torpedo-like" of the four-propulsor UFO type T6 - which magnetically clings to the floor of a discoidal UFO. In addition, this video demonstrates that the transparent hull of a discoidal UFO is completely transparent only in areas where the human (and camera's) viewing angle is close to a right angle (i.e. close to 90 degree angle). However, when this angle of view begins to decrease, the transparency of this hull also decreases - as we know it well from watching our transparent kitchen saucers. In turn when the viewing angle begins to be almost zero, then this transparency completely disappears - for this reason currently often filmed are discoidal UFOs (described e.g. in item #A6.4 from my web page named "portfolio.htm"), in which only fragments of their transparent hull are visible, which are oriented toward the viewer or filmmaker at an angle close to zero. This fact of the dependence of the level of transparency of the UFO shell from the angle of its orientation relative to the viewer causes that on the above highly informative video we can see exactly all the curves of this shell, which are characteristic for UFOs type K6. (For an example what exact shape and appearance must have manned Magnocraft-like space vehicles type K6 see "Fig. #A3(K6)" from my web page named "magnocraft.htm".) Furthermore, at the very beginning of this highly informative video, this UFO type K6 flies outside of a multi-story building with windows arranged in 10 columns. Because typically windows in opaque old-type buildings are spaced about every 3.5 meters apart, this means that the filmed UFO was about D=35 [meters] in diameter, so it was just type K6. (The previous smaller type K5 of UFOs has a half smaller diameter than the K6 UFOs - so it could NOT cover the width of such a large building, in turn the next larger type K7 UFOs must have completely different shapes and outlines of their shell from those documented on this excellent video - e.g. see "Fig. #A4a" from my web page named "magnocraft.htm".)

 

Copyrights © 2020 by Dr Eng. Jan Pająk

 

* * *

 

The above post #322E (in English) is an adaptation of "Part #J" (i.e. items #J1 to #J5) from my web page (also in English) named "hurricane.htm" (updated on 7th of June 2020, or later) and available at addresses:

http://www.geocities.ws/immortality/hurricane.htm

http://gravity.ezyro.com/hurricane.htm

http://nirwana.hstn.me/hurricane.htm

http://pajak.org.nz/hurricane.htm

 

Posts about the "technical formation of hurricanes and tornadoes" related to this #322E:

#216 of 2012/3/10 (adapted from items #K1 to #K3 of the web page "tornado.htm")

#200 of 2011/5/8 (adapted from items#L1 of the web page "tornado.htm")

#152 of 2008/5/19 (adapted from item #E2 of the web page "katrina.htm")

Posts regarding tornadoes, hurricanes, and other cataclysms:

#193 of 2011/1/18 (adapted from item #C5.1 of the web page "seismograph.htm")

#185 of 2010/8/19 (adapted from item #B8 of the web page "seismograph.htm")

#13 of 2005/6/7 (adapted from item "Fot. #D1" of the web page "seismograph.htm")

 

Let totalizm prevail,

Dr Eng. Jan Pająk

maj 17 2020 #322: Techniczne huragany i tornada skrycie...

Motto: "Na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania technicznego 'wszystko co jest możliwe do pomyślenia jest też możliwe do urzeczywistnienia'." (Jednozdaniowe streszczenie naszego filmu "Napędy Przyszłości" linkowanego poniżej.)

 

#322: Techniczne huragany i tornada skrycie powodowane gigantycznymi Magnokrafto-podobnymi gwiazdolotami ukrytymi w stanie telekinetycznego migotania

 

Na witrynach totalizmu dostępne są aż trzy strony internetowe o technicznym (lecz nadal jeszcze NIE wykrytym przez naszą "oficjalną naukę ateistyczną") indukowaniu niszczycielskich wiatrów. Pierwsza z nich to strona o technicznym indukowaniu niszczycielskich "tornad" - nosząca nazwę "tornado_pl.htm". Kolejne dwie z nich to strony o technicznym indukowaniu niszczycielskich "huraganów", jedna z których nosi nazwę "katrina_pl.htm", pokrewna zaś do niej strona nosi nazwę "hurricane_pl.htm". Na wszystkich owych stronach udokumentowałem materiał dowodowy jaki ujawnia, że zarówno wszystkie "tornada", jak i wszystkie "huragany", są na Ziemi indukowane technicznie przez gigantyczne gwiazdoloty robocze budowane specjalnie do realizowania prac o planetarnym rozmachu, które z powodu podobieństwa ich przeznaczeń do nazwy "traktory" nazwałem "planetory". Tyle, że aby NIE być odnotowanymi przez ludzi, owe "planetory" nad Ziemią standardowo latają w stanie tzw. "migotania telekinetycznego" (opisywanego np. w punkcie #C1 strony internetowej o nazwie "dipolar_gravity_pl.htm"), który to stan czyni je niewidzialnymi dla ludzkich oczu oraz bezoporowo przenikalnymi przez solidne obiekty, samoloty, rakiety, itp. Powyższe strony opisujące materiał dowodowy dokumentujący techniczne indukowanie niszczycielskich wiatrów zacząłem publikować kiedy w latach 2005 i 2006 ustaliłem, że "naturalne szybkości przeciw-materii jaka napędza sobą ruchy powietrza we wiatrach, tornadach i huraganach, bez użycia zaawansowanej techniki NIE są w stanie osiągać niszczycielskich szybkości". To zaś implikowało, że tornada i huragany mogą być formowane tylko za pomocą urządzeń zaawansowanej techniki, jakie przyspieszają przemieszczanie się przeciw-materii ponad jej naturalną szybkość. Niestety, wielu czytelników tamtego mojego własnego materiału dowodowego albo zupełnie go zignorowało, albo go przyjęło ze "szczyptą soli" - tak jakby był to jakiś niesprawdzalny mit. Tamto potraktowanie wyników moich badań ponownie mnie więc przekonało, że dzisiejsi ludzie odnotowują i przyjmują bezkrytycznie jedynie to co "oficjalnie" nadawane jest w telewizji - nawet gdyby było to oczywistym nonsensem. Dlatego w punktach "części #J" mojej strony internetowej o nazwie "hurricane_pl.htm" (z której niniejszy wpis #322 został adaptowany) postanowiłem dodatkowo opisać, wyjaśnić i poprawnie zinterpretować sprawdzalny przez niemal każdego zainteresowanego inny materiał dowodowy, który będąc podobnym do zgromadzonego wcześniej przez siebie i już od dawna opisanego m.in. na wskazywanych powyżej moich stronach - jednak tym razem był on pokazywany w telewizji bowiem zgromadziła go (jednak potem zignorowała) "oficjalna nauka ateistyczna" - czyli dobrze wyposażeni i opłacani zawodowi naukowcy. Analizy tego kosztownego "telewizyjnego" materiału dowodowego także jednoznacznie potwierdzają to co ja odkryłem i opisałem wiele lat temu bezgotówkowo jako "hobbysta", mianowicie że tornada i huragany są jednak indukowane na Ziemi w sposób techniczny przez niewidzialne dla ludzkich oczu gigantyczne gwiazdoloty. Tyle że aby odnotować, że ten "telewizyjny" materiał dowodowy też potwierdza techniczne indukowanie tornad i huraganów, trzeba go wyjaśniać i zinterpretować bez kierowania się typową dla opracowań dzisiejszej "oficjalnej nauki ateistycznej" skłonności do uprzedzeń i do omijania tematów "tabu", o jakich z moich dawniejszych osobistych doświadczeń wynika, że najczęściej są one powodowane strachem przed utratą dobrej posady i zarobków (tj. utraty owych "pieniędzy" jakie na Ziemi są narkotyzującym ludzi źródłem wszelkiego zła) - którą to utratę pracy w naszej dzisiejszej cywilizacji zawsze prowokuje czyjakolwiek próba "wychylenia się" z podążania po linii oficjalnie upowszechnianych, np naukowych, kłamstw.

 

 

#J1. Dlaczego nawet niszczycielskie tornada i huragany też mają swoje korzystne następstwa:

 

Motto: "Aby nauczyć się dobra, musisz osobiście przecierpieć działanie zła - czyli żaden intelekt NIE oduczy się serwowania innym swego zła, aż osobiście doświadczy jak zło to się czuje i aż zrozumie dlaczego było mu ono zaserwowane." (Esencja moich osobistych doświadczeń życiowych podsumowanych w punktach #A1 do #A4 strony "partia_totalizmu.htm".)

 

Każdy z nas zapewne słyszał polskie przysłowie "NIE ma takiego złego co by na dobre nie wyszło", a niektórzy zapewne znają też często powtarzaną w publikacjach totalizmu jego równie pełną prawdy odwrotność stwierdzającą "NIE ma takiego dobra, co by NIE wygenerowało sobą też jakiejś formy zła". Zawarte w nich prawdy życiowe są też potwierdzane przez doświadczenia wielu innych narodów jakie wpisały je w cały szereg własnych przysłów. Stąd przykładowo Holendrzy mają przysłowie mówiące "Co jednemu przynosi chleb, innemu przynosi śmierć" (w oryginale: "De één z'n brood, is de ander z'n dood"). Anglicy mają przysłowie "Życie wilka jest śmiercią jagnięcia" (w oryginale: "The life of the wolf is the death of the lamb"). Z kolei Chińczycy mają przysłowie "Dobrzy mężowie zawsze mają złe żony, zaś dobre żony zawsze mają złych mężów" - o prawdzie którego ja sam się przekonałem na własnej skórze. (Badając przyczyny prawdy tego chińskiego przysłowia odkryłem dosyć ciekawą sytuację. Mianowicie, w każdym małżeństwie ta jego strona, która jest bardziej "zła", zawsze wymusza swoją wolę na stronie, która jest "dobra", natomiast "dobra" strona zawsze jest zbyt dobra aby "złą" przymuszać do czegokolwiek. W rezultacie którakolwiek składowa małżeństwa jest zła, jej zło "wychowuje" tę drugą stronę w kierunku dobra - prawdę czego potwierdza np. stara rosyjska opowieść z morałem o "rybaku, jego żonie i złotej rybce" jaką każdy może sobie oglądnąć z widea o adresie https://www.youtube.com/watch?v=MGL1drkkVyU .) Na dobroczynny wpływ doświadczenia zła wskazują też inne źródła niż jedynie przysłowia - przykładowo patrz ów artykuł jaki opisałem w punkcie #A3 swej strony "god_proof_pl.htm" a jaki uzasadniał, że dzieci bogatych rodziców wyrastają na niewydarzeńców i snobków z prostej przyczyny iż nie doświadczyły ani rozumieją zła (czyli jaki "między wierszami" wyjaśniał niektóre powody Jezusowego stwierdzenia opisanego w Biblii, iż "łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego" - Mateusz 19:24, Marek 10:25, Łukasz 18:25). Nic więc dziwnego, że do wychowywania ludzi Bóg często stosuje tzw. "zasadę odwrotności" jaką opisałem, między innymi, w punkcie #F3 swej strony internetowej "wszewilki.htm".

 

(Z powodu ograniczeń pamięciowych tego bloga zmuszony byłem wyciąć treść reszty tego punktu #J1 - poznaj ją z #J1 na stronie "hurricane_pl.htm".)

 

 

#J2. Przesłanki filozoficzne sugerujące istnienie na Ziemi materiału dowodowego na użycie gigantycznych gwiazdolotów o zasadzie działania moich Magnokraftów dla technicznego formowania huraganów i tornad:

 

W punktcie #G2 swej strony internetowej o nazwie "god_proof_pl.htm" zaprezentowałem naukowo niemożliwy do podważenia ani obalenia formalny dowód na istnienie Boga przeprowadzony teoretycznie metodami logiki matematycznej. Z kolei w punkcie #A2 strony o nazwie "hurricane_pl.htm" zaprezentowałem najważniejsze implikacje istnienia tego dowodu. Dowód ten opracowałem w 2007 roku podczas swej profesury na Uniwersytecie Ajou w Korei Południowej, gdzie wykładałem, między innymi, logikę matematyczną. Przed nim opracowałem kilka innych dowodów na istnienie Boga przeprowadzonych odmiennymi metodami, w tym także empirycznymi - opisuję je w punktcie #G3 swej strony internetowej o nazwie "god_proof_pl.htm". Ponieważ ów mój dowód naukowy jest niepodważalny, od chwili więc jego opublikowania w 2007 roku obowiązuje on każdego.

 

Z informacji zawartych w Biblii wynika, że Bóg wychowuje sobie na Ziemi grupę ludzi, którzy po nadaniu im w "drugim życiu" nieśmiertelnych ciał, będą towarzyszyli Bogu przez resztę wieczności. Jest więc oczywistym, że aby swym wychowaniem nadać owym ludziom zbiór cech charakteru, nawyków, doświadczeń, wiedzy, itp., jakie krótko opisałem w punkcie #S1 swej strony internetowej "plague_pl.htm", a jakie pozwolą im bezkolizyjnie obcować z Bogiem i z innymi swymi współtowarzyszami przez całą wieczność, Bóg proces owego wychowywania ludzi przeprowadza w wyjątkowo mądry, dalekowzroczny i owocny sposób. Jedną zaś z cech owego sposobu wychowywania ludzi na przyszłych "żołnierzy Boga", jest że Bóg zawsze prowadzi i przewodzi ich we właściwym kierunku prawdy i poprawnej wiedzy, jednocześnie NIE odbierając żadnemu z nich tzw. "wolnej woli".

 

Ponieważ w niniejszym wpisie #322 prezentuję wyjaśnienia jak technicznie urzeczywistniane jest na Ziemi generowanie tornad i huraganów, za swój obowiązek uważam uświadomienie też czytelnikom, że jednym z elementów owego prowadzenia i przewodzenia wychowywanych przez Boga ludzi w kierunku prawdy i poprawnej wiedzy, jest też konfrontowanie ich z dobrze zaszyfrowaną (aczkolwiek możliwą do logicznego poskładania przez ludzi) pulą wiedzy i materiału dowodowego ilustrujących i wyjaśniających "jak" i "przy pomocy jakich urządzeń technicznych" huragany (a także tornada) są technicznie generowane na Ziemi. Wszakże nawet gdyby w ogromnym świecie fizycznym NIE istniały jeszcze zbudowane przez ludzi urządzenia zdolne do takiego technicznego generowania huraganów i tornad, ciągle wszechwiedzący i znający przyszłość Bóg w każdej chwili jest w stanie urządzenia takie tymczasowo postwarzać (tj. "zasymulować"), zaś dla zwiększania wiedzy ludzkości sporadycznie używać je na Ziemi. Wyjaśnienia owe prezentuje cała strona "hurricane_pl.htm" i linkowane z niej strony o pokrewnej tematyce, zaś opisy dodatkowego materiału dowodowego m.in. odkrytego i przebadanego przez innych niż ja zawodowych naukowców, jaki potwierdza poprawność tych wyjaśnień, prezentuje punkt #J4 poniżej w niniejszym wpisie #322.

 

 

#J3. Krótkie streszczenie technicznych opisów gigantycznych gwiazdolotów, które dla wysoko zaawansowanej cywilizacji będą działały jak planetarne "traktory", a stąd które nazwałem "planetory", zaś jakie będą latały na zasadzie działania moich Magnokraftów aby móc technicznie formować huragany i tornada:

 

Wszyscy wiemy, iż typowe samochody i ciężarówki są używane dla normalnych transportowych celów ludzi. Jednak kiedy przychodzi wykonywać nietypowo ciężkie zadania, np. transportować materiały w kopalniach odkrywkowych, wówczas buduje się kolosalne ciężarówki łatwiej radzące sobie z tak dużymi zadaniami. Na podobnej zasadzie, kiedy powstanie zapotrzebowanie na samochody lub ciężarowki mniejsze od typowych, przykładowo dla ozdabiania wystaw sklepowych, jako zabawki dla dzieci, czy dla podsycania hobby lub zainteresowań majsterkowiczów, budowane są też ich miniaturowe wersje niezdolne do transportowania dorosłej osoby.

 

W identyczny sposób jak owe samochody i ciężarówki, budowane są też dowolne inne urządzenia transportowe, pociągi, okręty, a także ich silniki i pędniki. Przykładowo, po opanowaniu budowy technicznie relatywnie już doskonałych samolotów i helikopterów typowych rozmiarów, ludzkość zaczęła budować zarówno gigantyczne ich wersje używane np. do transportu militarnego, jak i miniaturowe ich wersje (drony), używane np. do napowietrznego fotografowania, filmowania, dostarczania paczek, itp.

 

Na swej odmiennej stronie internetowej o nazwie "magnocraft_pl.htm" oraz w tomie 3 swej monografii [1/5] opisałem i zilustrowałem szczegółowo dyskoidalne gwiazdoloty załogowe mojego wynalazku o nazwie "Magnokrafty". W sensie wypełnianych funkcji, są one międzygwiezdnymi odpowiednikami dzisiejszych normalnych samochodów. W konstrukcjach tych wysoce zaawansowanych gwiazdolotów oczekujących na zbudowanie przez ludzkość, wszystko jest precyzyjnie zdefiniowane najróżniejszymi ograniczeniami, wymaganiami, zasadami działania, itp. Stąd budowane one będą w zaledwie ośmiu coraz większych ich typach, oznaczanych symbolami K3 do K10, o ściśle zdefiniowanej konstrukcji, parametrach, kształtach i wymiarach - powyliczanych i wyjaśnionych w całej objętości tomu 3 mojej monografii [1/5], zaś podsumowanych tam w "Tablicy #G1". (Niektóre symbole parametrów z owej "Tablicy #G1", jakie użyję też w dalszych paragrafach tego punktu #J3, opiszę poniżej - odnotuj, że istnieją ścisłe związki pomiędzy poszczególnymi parametrami, np. D/H=K, n=4K-4.) Najważniejsze wymiary [w metrach] i parametry każdego z tych ośmiu typów Magnokraftów załogowych wynoszą:

K3: D=4.39, H=1.46, d=3.10, n=8

K4: D=8.78, H=2.19, d=6.20, n=12

K5: D=17.56, H=3.51, d=12.41, n=16

K6: D=35.11, H=5.85, d=24.82, n=20

K7: D=70.22, H=10.03, d=49.65, n=24

K8: D=140.44, H=17.56, d=99.30, n=28

K9: D=280.88, H=31.21, d=198.61, n=32

K10: D=561.76, H=56.18, d=397.22, n=36

Owe osiem typów K3 do K10 magnokraftów załogowych z powodzeniem zaspokoi wszelkie normalne funkcje transportowe przyszłej ludzkości. Jednak kiedy ludzkość osiągnie erę lotów międzygwiezdnych, powstaną też potrzeby dokonywania działań na skalę większą niż tylko transportowanie osób i towarów. Przykładowo, zajdzie potrzeba wyrównywania gór i formowania równin w górzystych terenach, eliminowania określonych anomalii pogodowych, drążenia wnętrz planet, itp. Do owych wielkoskalowych działań będą potrzebne gwiazdoloty większe od załogowych Magnokraftów. Dlatego łatwo przewidzieć, że mając ku temu techniczne możliwości, niezależnie od magnokraftów załogowych powyżej wskazywanych typów K3 do K10, ludzkość zbuduje też gigantyczne "magnokrafty robocze", osiem typów których oznaczał tu będę symbolami G3 do G10, zaś przez analogię np. do nazwy "traktory" generalnie będę je nazywał "planetory". Seria ośmiu magnokraftów "planetory" będzie przedłużeniem serii 8 typów (K3 do K10) załogowych magnokraftów i podobnie jak one będzie projektowana. Stąd gwiazdolot G3 będzie dwukrotnie większy od magnokraftu typu K10, jednak będzie miał tyle samo n=8 pędników bocznych co magnokraft typu K3. Wszystkie też jego pędniki będą zawierały tzw. "konfigurację krzyżową" zamiast używanej w magnokraftach załogowych "kapsuły dwukomorowej" - bowiem konfiguracje krzyżowe są zdolne do generowania już wirującego pola magnetycznego - co będzie wysoce pomocne w technicznym formowaniu tornad i huraganów. Faktycznie też owe osiem składowych gwiazdolotów z serii "planetory" możnaby też nazywać symbolami K11 do K18 - jednak takie nazewnictwo sugerowałoby używanie w nich wykonawczo trudniejszych rozwiązań technicznych (np. ich "n" musiałoby być wówczas równe n=n') i odpowiedniejszych do magnokraftów załogowych sposobów działania dla jakich wcale NIE byłyby one budowane.

 

Oto więc parametry techniczne serii ośmiu gigantycznych magnokraftów (serii "planetor"). W każdym poniższym rzędzie podane zostały: typ "G?" gwiazdolotu "planetor" (jego odpowiednik "K?" w załogowych magnokraftach = ile razy średnice "D" i "d" tego gwiazdolotu typu "G?" są większe od średnicy D=561.76 [m] oraz d=397.22 [m] największego załogowego magnokraftu typu K10): średnica zewnętrzna "D" [metrów] danego typu gwiazdolotu "planetor", średnica nominalna "d" [metrów] danego typu gwiazdolotu "planetor" na jakiej koliście porozmieszczane są pędniki boczne, liczba pędników bocznych "n" danego typu gwiazdolotu (liczba pędników bocznych n' jaka byłaby użyta w kontynuacji magnokrafów załogowych "K?" gdyby kontynuowały one swe kształty i rozmiary i zasady konstrukcyjne do tego typu "G?"):

G3 (K11=2xK10): D=1 123.52, d=794.44, n=8 (zamiast n'=40)

G4 (K12=4xK10): D=2 247.04, d=1 588.88, n=12 (zamiast n'=44)

G5 (K13=8xK10): D=4 494.08, d=3 177.76, n=16 (zamiast n'=48)

G6 (K14=16xK10): D=8 988.16, d=6 355.52, n=20 (zamiast n'=52)

G7 (K15=32xK10): D=17976.32, d=12711.04, n=24 (zamiast n'=56)

G8 (K16=64xK10): D=35952.64, d=25422.08, n=28 (zamiast n'=60)

G9 (K17=128xK10): D=71905.28, d=50844.16, n=32 (zamiast n'=64)

G10 (K18=256xK10): D=143810.56, d=101688.32, n=36 (zamiast n'=68)

 

Oczywiście, do Magnokraftów także będzie odnosiła się opisana uprzednio zasada, że po zbudowaniu typowej (załogowej) wersji tych statków kosmicznych, budowane też zaczynają być ich zarówno (G) gigantyczne wersje do wykonywania prac o planetarnej skali, jak i (M) miniaturowe ich wersje sterowane komputerowo (tj. "sondy" albo "drony") do zdalnego realizowania bezzałogowych zadań - takich jak fotografowanie, filmowanie, nadzór, ostrzeganie, szpiegowanie, natychmiastowe hipnotyzowanie, telepatyczne wmuszanie myśli, podsuwanie pomysłów, itp. Podobnie też jak to miało miejsce z gigantycznymi "planetorami" (G), owe miniaturowe "sondy" i "drony" (M) także będą budowane jako seria ośmiu ich typów, każdy z których będzie miał średnicę dwukrotnie mniejszą od typu poprzedniego - tak jak opisałem to, między innymi, w podrozdziale G4.7 z tomu 3 mojej monografii [1/5].

 

Skoro więc w niniejszym punkcie #J3 tego wpisu #322 przytaczam już dane techniczne poszczególnych typów owych odmiennych niż magnokrafty załogowe wersji przyszłych gwiazdolotów typu "G?", podam tu także główne parametry techniczne serii ośmiu miniaturowych magnokraftów typu "M?" sterowanych komputerowo (serii "sondy" i "drony"). W każdym poniższym rzędzie podane zostały: typ "M?" gwiazdolotu typu "sonda" lub "dron" (jego odpowiednik "K?" w załogowych magnokraftach = ile razy średnice "D" i "d" danej sondy lub dronu typu "M?" są mniejsze od średnic D=4.39 [m] oraz d=3.10 [m] najmniejszego załogowego magnokraftu typu K3): średnica zewnętrzna "D" [metrów] lub D' [milimetrów] tej sondy lub dronu - odnotuj, że ani tu ani w serii G? NIE podałem wysokości "H" wehikułu danego typu, bowiem wysokość ta zawsze wynika ze wzoru H=D/K, średnica nominalna "d" [metrów] lub d' [milimetrów] tej sondy lub dronu na jakiej koliście porozmieszczane są pędniki boczne, liczba pędników bocznych "n" możliwych w tym typie dronu (ze względów praktycznych we wszystkich typach tych sond lub dronów liczba pędników bocznych n' zapewne będzie wynosiła n'=8, chyba że jakieś szczególne zastosowania nałożą wymogi iż liczba ta musi równać się liczbie n użytej w magnokrafcie załogowym "K?" powielającym kształty danego typu sondy "M?"):

M10 (-K10=-2xK3): D=2.19, d=1.55, n'=8 (albo n=36)

M9 (-K9=-4xK3): D=1.09, d=0.77, n'=8 (albo n=32)

M8 (-K8=-8xK3): D'=548, d'=387, n'=8 (albo n=28)

M7 (-K7=-16xK3): D'=274, d'=193, n'=8 (albo n=24)

M6 (-K6=-32xK3): D'=137, d'=96, n'=8 (albo n=20)

M5 (-K5=-64xK3): D'=68, d'=48, n'=8 (albo n=16)

M4 (-K4=-128xK3): D'=34, d'=24, n'=8 (albo n=12)

M3 (-K3=-256xK3): D'=17, d'=12, n'=8 (albo n=8)

 

Najbardziej interesujące w sprawie owych sterowanych komputerowo magnokrafto-podobnych sond i dronów jest, że w dzisiejszych czasach wielu ludzi je widzi lub fotografuje. W literaturze UFOlogicznej zwykle po angielsku nazywają je "orbs" (tj. orby - patrz adres: https://www.google.com/search?q=orbs&tbm=isch ) albo rods (tj. pałeczki - patrz adres: https://www.google.com/search?q=ufo+rods&tbm=isch ). W dawnych zaś czasach znano je pod nazwą "jabłko królewskie" albo "jabłko monarsze" (patrz adres: https://www.google.pl/search?q=jab%C5%82ko+kr%C3%B3lewskie&tbm=isch ). Dawni królowie nieustannie trzymali je w swych rękach, jako że oryginalnie były one źródłami, potem zaś symbolami, ich mocy, możliwości, oraz władzy nad innymi ludźmi. Szersze opisy tych sond, włącznie z raportami dobrze mi znanych osób, które je osobiście widziały na własne oczy - w tym raportu z mojej własnej obserwacji "orba" typu M4 w NZ miasteczku Petone, przytoczyłem w punktach #I1 do #I3 ze strony o nazwie "explain_pl.htm" oraz w punkcie #E3 ze strony o nazwie "newzealand_pl.htm". Przykładowo, w owym zapełnionym niezwykłościami i cudami nowozelandzkim miasteczku Petone - jakie opisuję na swej stronie "petone_pl.htm" (szczególnie patrz (a) z punktu #J2 strony "petone_pl.htm", oraz jej punkt #J3), a w którym mieszkam od 2001 roku, dnia 25 listopada 2006 roku na własne oczy widziałem magnokrafto-podobną sondę (orba) typu M4 najpierw świecącą się białym a potem niebieskim kolorem - swe skonfrontowanie tej sondy raportowałem we wpisie #97 do blogów totalizmu - potem opublikowanym też w "tomie Z" opracowania [13] o adresie "tekst_13.htm", oraz raportowałem też w punkcie #I3 swej strony o nazwie "explain_pl.htm". Wcześniej zaś, bo przy końcu 1963 roku, jako niemal 18-letni chłopak, w strumieniu koło Szklarskiej Poręby, Polska, zaobserwowałem podpływającą do brzegu na skraju którego stałem, miniaturowy magnokrafto-kształtny podwodny obiekt, emitujący z siebie światło w kolorze złota, jaki prawdopodobnie był sondą typu M4. Obserwację tę opisałem w punkcie (3) z podrozdziału D1 traktatu [4b] dostępnego poprzez stronę o nazwie "tekst_4b.htm". Sondy takie przypadkowo aż kilkakrotnie też fotografowałem. Ich fotografie publikuję np. na "Fot. #G1ab" i "Fot. #G2ab" ze strony o nazwie "landslips_pl.htm". Inne osoby też je fotografują relatywnie często - po przykład fotografii uchwyconej z boku sondy lecącej w trybie "migotania telekinetycznego" - patrz "Fot. #I1" ze strony o nazwie "explain_pl.htm", zaś zdjęcie świecącego się niebieskim światłem sporego "orba" typu M6 widocznego w zawieszeniu przy czapce mojego kolegi ze studiów i udokumentowanego po prawej stronie "zdjęcia 6", można oglądnąć klikając na zielony link do tego zdjęcia z orbem podany w podpisie pod "zdjęciem 4" z mojej strony o nazwie "rok.htm". W literaturze znane są też miejsca na Ziemi, w których powtarzalnie, w określonych dniach widywane są całe eskadry owych "orbs" lub "rods" wylatujących spod ziemi lub spod wody. Jednym z szerzej znanych ich przykładów są tzw. "Mekong balls" zwane też "Naga fireballs" (dawniej zwane "ghost lights" czyli "światła duchy" - patrz adres: https://www.google.com/search?q=mekong+balls+naga+fireballs&tbm=isch ), jakie corocznie pod koniec października tajemniczo "strzelają ku niebu" z rzeki Mekong na granicy Tailandii i Laosu, z okazji buddyjskiego Wielkiego Postu - wprawiając w zaambarasowanie ateistycznych naukowców których ignorancja NIE jest w stanie wyjaśnić ani ich pochodzenia ani natury.

 

Opisywane powyżej "orby" i "pałeczki", niezależnie od swego technicznego zaawansowania przewyższającego dzisiejszy stan ludzkiej wiedzy i techniki, dysponują też umiejętnościami, które są niemożliwe do zaakceptowania dla wyznawców filozofii dzisiejszej "oficjalnej nauki ateistycznej". Mianowicie, niezależnie od zachowywania się w inteligentny sposób, telepatycznie i inteligentnie odczytują one nasze myśli i w zgodzie z nimi komunikują się z nami. Te miniaturowe statki kosmiczne postępują więc tak, jakby programy które nimi sterują były samo-świadome, myślące, oraz samo-uczące się w podobny sposób jak czynią to programy składające się na ludzkie dusze. W obu moich własnych incydentach z "orbami" takie telepatyczne i inteligentne dwukierunkowe komunikowanie się ze mną faktycznie miało miejsce. Mianowicie w obu z nich do mojego umysłu "włożona" została informacja "co ja rzekomo widzę", a dodatkowo w obu z nich informacja ta z jednej strony była zgodna z tym co ja logicznie wtedy przetwarzałem w swych myślach, z drugiej zaś strony była drastycznie przeciwstawna do tego co ja faktycznie wówczas widziałem. (Tj. była zgodna z wychowawczą "zasadą odwrotności" - a stąd przez niektórych ludzi mogłaby być uważana za celowo i drastycznie "kłamliwą".) Mianowicie w moim incydencie z orbem w Petone, NZ, orb ten usiłował mi wmówić, że właśnie widzę owada, chociaż potem ujrzałem kulisty obiekt o szklistej powłoce wydzielający silne niebieskie światło ze swojej górnej wypukłości. Z kolei w incydencie z okolic Szklarskiej Poręby, Polska, orb usiłował mi wmówić, że widzę "samorodek złota", chociaż w owych czasach ja dużo czytałem na temat poszukiwaczy złota i stąd byłem pewien iż to co widzę ma cechy drastycznie odmienne niż taki samorodek. Ponadto, tamten orb z Polski zahipnotyzował dziewczynę z jaką ja stałem na brzegu strumienia pod który on podpłynął. Co potem zakomunikował pod hipnozą owej dziewczynie, tego w swej poznawczej niedojrzałości NIE próbowałem wówczas nawet ustalić, jednak musiało to być coś drastycznego bo dziewczyna natychmiast się rozchorowała. Potem zaś, kiedy podeszła do nas cała grupa młodzieży z jaką wówczas podróżowaliśmy, któremuś z owej grupy obiekt ten włożył do głowy pomysł, że był "złotą rybką" - chociaż wszyscy wiedzieliśmy, że tropikalne "złote rybki" NIE pływają na początku zimy w zimnych wodach górskich strumieni Polski. Wcale mnie więc obecnie NIE dziwi owa rosyjska opowieść z morałem o "złotej rybce" - do jakiej linkuję czytelników w punkcie #J1 niniejszego wpisu. Mądrzy ludzie wszakże powtarzają, że w "każdym opowiadaniu kryje się ziarno prawdy". Wszakże ów rybak z zimniejszego od polskich strumieni morza owej rosyjskiej opowieści, mógł wówczas złowić takiego "orba" świecącego się złotem, jaki telepatycznie go poinstruował pod hipnozą, że złowił NIE "orba" a cudowną "złotą rybkę" (czyli rybkę tropikalnego gatunku) jaka jest zdolna do spełnienia każdego jego życzenia. NIE bez powodu końcowym "owocem" cudownych jednak krótkotrwałych i potem poodwoływanych "spełnień" tamtej rzekomej "złotej rybki" była zmiana charakteru żony owego "dobrego" rybaka, z początkowo "złej żony" na końcowo "dobrą żonę". Wszystkie bowiem niezwykłości jakie nam w życiu się zdarzają (nawet te dla nas nieprzyjemne, jak tornada i huragany), zawsze służą najważniejszemu z absolutnej perspektywy celowi, mianowicie: udoskonalaniu naszej filozofii i uczynieniu nas dojrzalszymi i lepszymi ludźmi, oraz bardziej zaawansowaną cywilizacją. Taki bowiem końcowy wniosek wynika z owych licznych niezwykłości jakie ja w swoim własnym życiu doświadczyłem i jakie opisuję w swych publikacjach. Przykładowo, nieco podobne do losów owego rybaka z rosyjskiej opowieści było moje własne wejście do kościoła w środku Warszawy, który to kościół potem okazał się wcale w Warszawie NIE istnieć, a zapewne istnieć w odległej od Warszawy Świętej Lipce, zaś który opisałem dokładniej w punkcie #D6.1 swej strony o nazwie "timevehicle_pl.htm". Tamto wejście do kościoła, być może właśnie ponieważ potem zostało ono też "odwołane" i ujawnione mi jako w dzisiejszym stanie ludzkiej wiedzy jakoby zupełnie niemożliwe do zaistnienia, całkowicie zrewolucjonizowało moją filozofię i uczuliło na sprawy, które podobnie jak czynią to inni badacze zapewne powinienem ignorować i uznawać za niemożliwe a stąd i za niezaistniałe, jednak moja pewność zaistnienia których moim zdaniem mobilizuje mnie teraz do wytrwałych wysiłków i intensywnych prób skierowania całej naszej cywilizacji ku lepszej przyszłości.

 

Warto tu jeszcze dodać, że ze względów technicznych i użytkowych, ze wszystkimi typami "G" gwiazdolotów "planetor" są w stanie magnetycznie się sprzęgać wszystkie typy "K" (i klasy) zarówno magnokraftów załogowych, jak i wszystkie typy "M" (i klasy) komputerowo sterowanych bezzałogowych "sond" ("dronów") też napędzanych na zasadzie działania moich magnokraftów - tyle że rozmiarowo stopniowo coraz dwukrotniej mniejszych od najmniejszego załogowego magnokraftu typu K3.

 

https://www.youtube.com/watch?v=smNkQdItGOA

Film #J3a: Oto jak będą wyglądały statki kosmiczne mojego wynalazku zwane "Magnokrafty". Powyższy starter krótkiego, bo 26-sekundowego, niemego wycinka z naszego (tj. z Pana Dominika Myrcik i mojego) półgodzinnego filmu edukacyjnego o tytule "Napędy Przyszłości" pokazuje lądowanie najmniejszego załogowego Magnokraftu typu K3. (Cały ów dłuższy, półgodzinny film "Napędy przyszłości", szerzej omawiający szczegóły techniczne i przyszłe zbudowanie Magnokraftów, czytelnik może gratisowo sobie oglądnąć np. bezpośrednio z adresu https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI , za pośrednictwem mojej strony internetowej o nazwie "djp.htm", lub poprzez uruchomienie jego startera jaki przytoczyłem poniżej jako "Film #J3b".) Powyższy 26-sekundowy wycinek nosi tytuł "Alien Planet 4K" i też jest dostępny gratisowo w YouTube pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=smNkQdItGOA . Ilustruje on jak będą wyglądały lądowania na innych planetach pierwszych Magnokraftów - kiedy owe gwiazdoloty będą już seryjnie budowane. Ponieważ zaś wszystkie dostępne mi przesłanki wskazują, że najpierw będzie on zbudowany przez Koreańczyków - co wyjaśniłem szerzej w punkcie #H1.1 swej strony o nazwie "przepowiednie.htm", zaś co powtórzyłem we wpisie #241 do blogów totalizmu (o adresach https://totalizm.wordpress.com i https://drjanpajak.blogspot.com ), stąd najprawdopodobniej powyższy krótki filmik ilustruje także jak w przyszłości będą wyglądały lądowania pierwszych koreańskich astronautów na którejś z planet kosmosu. Ponieważ pokazane na tym filmiku załogowe Magnokrafty są dwóch najmniejszych typów K3 i K4 obsługiwanych przez 3 i 4 osobowe załogi, w owym uprzednio wylądowanym Magnokrafie typu K4 dla bezpieczeństwa pozostaje dwóch koreańskich członków załogi, pozostałych zaś dwóch Koreańczyków wyszło na zewnątrz powitać właśnie też przybywający drugi Magnokraft typu K3 z ich kolegami. Zbudowanie Magnokraftu opisałem w punkcie #J4.3 strony "propulsion_pl.htm" i we wpisie #315 do blogów totalizmu. Odnotuj jednak, że aby Bóg pozwolił naszej cywilizacji na zbudowanie i używanie Magnokraftu, moralność ludzi NIE może być niższa niż moc owego gwiazdolotu, czyli moralność ta musi osiągnąć na tyle dojrzały poziom iż potęga tego gwiazdolotu będzie używana tylko w pozytywnych i pokojowych celach środka transportowego i twórczo-transformującego, czyli iż ludzkość NIE będzie już przewodzona przez indywidua o wojowniczych skłonnościach i o na tyle powypaczanej moralności iż mogliby ten statek kosmiczny użyć w roli nowej broni, która jest znacznie potężniejsza niż wszystko co ludzie zdołali zbudować dotychczas, a stąd zdolnej do powodowania ogromnych zniszczeń. Dlatego aby zastopować ostatnio dominujący na Ziemi upadek poziomu moralności i zacząć zmierzać w kierunku jej powiększania, co po jakimś czasie zaowocowało by uzyskaniem dostępu do bardziej niż obecnie zaawansowanych urządzeń napędowych i technologii, ludzie z własnej i nieprzymuszonej woli powinni uczynić "pierwszy krok" - którym w świetle wyników moich badań powinno być pozbycie się pierwotnego źródła wszelkiego zła na Ziemi, jakim są "pieniądze". Aby zaś nasza cywilizacja mogła pozbyć się "pieniędzy", któryś z jej krajów składowych, np. Polska, powinna zdobyć się na odwagę wybrania postępowań jakie opisałem dokładniej w punktach #A1 do #A4 ze swej strony internetowej o nazwie "partia_totalizmu.htm" - tj. wdrożenia "ustroju nirwany" też opracowanego przez autora tego wspisu #322. Działanie "ustroju nirwany" polegałoby na zastąpieniu obecnego wymuszania ludzkiej pracy za pomocą "pieniędzy" przez nagradzanie pracy przepotężnym uczuciem "szczęśliwości nirwany". Zainicjowania zaś owych postępowań w Polsce powinno się podjąć kilku początkowych ochotników, zdecydowanych dokonać historycznego przewrotu w dziejach ludzkości. W punkcie #A3 swojej strony internetowej o nazwie "partia_totalizmu_statut.htm" apeluję do wiary w Boga, sumienia, wiedzy i zdrowego rozsądku swych czytelników, aby stali się jednymi z takich pierwszych ochotników. Wzięcie bowiem udziału w eksperymencie podjęcia wdrażania w Polsce "ustroju nirwany", fundamenty jakiego są idealnie zgodne z przykazaniami i wymaganiami Boga, nie tylko pozwoli owym ochotnikom na dołożenie osobistego wkładu w dokonaniu historycznie największego przełomu moralnego w całych dziejach ludzkości, ale także na uzyskanie szansy przyczynienia się do zmniejszenia, lub nawet do całkowitego uchronienia, swego kraju, a być może nawet całej naszej cywilizacji, przed następstwami gniewu Boga i niedawno rozpoczętego "Wielkiego Oczyszczania Ziemi" od lat zapowiadanego rozlicznymi przepowiedniami (np. tymi upowszechnianymi po świecie przez Indian Hopi) zaś dobrze zilustrowanego darmowym filmem z YouTube o tytule Zagłada Ludzkości 2030 oraz opisanego treścią mojej strony internetowej o nazwie "2030.htm".

 

https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI

Film #J3b: Oto starter półgodzinnego gratisowego filmu edukacyjnego z YouTube o tytule "Napędy Przyszłości" - dostępnego dla każdego z adresu https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI . Po jego opisy patrz "Film #J3b" ze strony "hurricane_pl.htm".

 

https://www.youtube.com/watch?v=hkqrVePSj6c

Film #J3c: Oto starter przygotowanego wspólnie z moim przyjacielem kolejnego gratisowego, 4-minutowego filmu edukacyjnego z YouTube o tytule Jak wielki jest Magnokraft? - dostępnego dla każdego z adresu youtube.com/watch?v=hkqrVePSj6c. Ilustruje on rozmiary, wyglądy, oraz przykłady przelotów wszystkich ośmiu dyskoidalnych magnokraftów załogowych (tj. magnokraftów typów K3 do K10) poprzez porównywanie ich wielkości z rozmiarami powszechnie znanych ludziom obiektów. Kliknij na starter powyższego cztero-minutowego filmu #J3c aby sobie go przeglądnąć.

 

 

#J4. Przykłady istniejącego na Ziemi materiału dowodowego na użycie gigantycznych gwiazdolotów o zasadzie działania moich Magnokraftów dla technicznego formowania huraganów i tornad:

 

Oto przykłady materiału dowodowego zidentyfikowanego i zgromadzonego już przez innych niż ja naukowców (jednak ignorancko przez nich interpretowanego), jaki to materiał dowodzi iż huragany i tornada są na Ziemi indukowane technicznie przez opisywane powyżej w punkcie #J3 gigantyczne gwiazdoloty "planetor" napędzane tymi samymi zasadami działania co moje Magnokrafty, jednak nad Ziemią operujące w niewidzialnym dla ludzkich oczu "stanie migotania telekinetycznego". (Niestety, owi inni dobrze płatni naukowcy badany przez siebie materiał dowodowy jak zwykle tłumaczą na zupełnie błędny i dość nielogiczny sposób - potrzebna była więc odwaga "hobbysty" aby wytłumaczyć go zgodnie z prawdą i logiką.)

 

(B) Istnienie na Ziemi "lądowiska" gigantycznego gwiazdolotu "planetor" typu G9 prawdopodobnie zawisającego nad byłym wierzchołkiem wygasłego wulkanu w "trybie wiru plazmowego". Lądowisko to dostarcza nam następną grupę przykładów materiału dowodowego na działania na Ziemi gigantycznych gwiazdolotów (w tym przypadku "planetora" typu G9 - który do swych lotów używa zasadę działania mojego Magnokraftu). Lądowisko to jest szeroko opisywane i ilustrowane w Google pod nazwą "Oko Sahary" (patrz adres https://www.google.com/search?q=eye+of+sahara&source=lnms&tbm=isch a także patrz jego wygląd pokazany na "Film #J4a" poniżej). Tymczasem z moich badań nad lądowiskami UFO wynika, że "Oko Sahary" powstało jako wynik "splanowania" wierzchołka byłej góry, np. wygasłego wulkanu, przez taki "planetor" typu G9 zawisający tuż ponad nią na niskiej wysokości, kiedy jego pędniki działały w "trybie wiru magnetycznego" generującego plazmę jaka stopiła i odparowała większą część wierzchołka owej góry - w sposób podobny jak plazma załogowego UFO typu K6 stopiła i odparowała w Nowym Jorku drapacze chmur WTC opisywane na mojej stronie o nazwie "wtc_pl.htm". Konkretne przykłady materiału dowodowego, który dokumentuje iż owo "Oko Sahary" faktycznie zostało uformowane poprzez "splanowanie" wierzchołka góry wirem plamowym gigantycznego gwiazdolotu "planetor" typu G9, obejmują, między innymi:

 

(B1) Geometria owego "Oka Sahary". Dokładnie pokrywa się ona z charakterystyką lądowiska gwiazdolotu "planetor" typu G9. Z kolei owa charakterystyka daje się łatwo wyliczyć i zdefiniować z wyników moich badań lądowisk innych statków magnokrafto-podobnych opisywanych w moich publikacjach.

 

(Z powodu ograniczeń pamięciowych tego bloga zmuszony byłem wyciąć większą część treści tego punktu #J4 - poznaj ją z #J4 na stronie "hurricane_pl.htm".)

 

https://www.youtube.com/watch?v=PcB7Dr44HOk

Film #J4a: Oto tzw. "Oko Sahary" pokazane na krótkim, darmowym, jedno-minutowym filmie angielskojęzycznym dostępnym w YouTube pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=PcB7Dr44HOk . (Inne filmy o "Oku Sahary" można sobie łatwo wyszukać w YT rozkazem: https://www.youtube.com/results?search_query=Eye+of+Sahara .) W połączeniu z wiedzą o działaniu moich "magnokraftów" to "Oko Sahary" jest jednym z empirycznych dowodów na formowanie tornad i huraganów przez gwiazdoloty "planetory". Dowód ten jest wizualnie najłatwiejszym do sprawdzenia przez czytelników bowiem można go zweryfikować poprzez proste porównanie jego cech z atrybutami lądowisk statków kosmicznych opisywanych np. na moich stronach internetowych "ufo_proof_pl.htm" czy "magnocraft_pl.htm". Powyższa unikalna formacja "Oko Sahary" powstała technicznie kiedy jeden z gwiazdolotów "planetor" typu G9, przeznaczonych do wykonywania prac o planetarnym rozmiarze, swoim "wirem plazmowym" odparował wierzchołek ogromnej góry, np. wygasłego wulkanu - podobnie jak w dniu 11 września 2001 roku dwa inne magnokrafto-podobne statki kosmiczne odparowały budynki WTC w Nowym Jorku - patrz szczegółowe wyjaśniania i materiał dowodowy, które dla WTC zaprezentowałem na stronie o nazwie "wtc_pl.htm". Po odparowaniu większej części tego wulkanu w taki właśnie sposób, na Ziemi pozostał udokumentowany m.in. na powyższym filmie ślad jaki posiada wszelkie charakterystyczne elementy i cechy lądowisk wehikułów magnokrafto-podobnych. Stąd powyżej pokazane "Oko Sahary" jest jednym z szeregu empirycznych materiałów dowodowych o cechach sprawdzalnych dla niemal każdego z zainteresowanych - unikalne cechy których w powyższym punkcie #J4 niniejszego wpisu #322 (i strony "hurricane_pl.htm" z jakiej ten wpis został adaptowany) są wyjaśnione jako dowodzące, że te same gigantyczne gwiazdoloty "planetory" są też używane do technicznego formowania na Ziemi tornad i huraganów. (Kliknij na powyższy starter tego filmu aby go przeglądnąć.)

 

https://www.youtube.com/watch?v=wEIHPTkBuQA

Film #J4b: Oto 22 sekundowa filmowa dokumentacja przelotu torpedo-krztałtnego magnokraftu czteropędnikowego typu H6 magnetycznie sprzężonego z dyskoidalnym magnokraftem załogowym typu K6. 

 

Opisy szczegółów tej dokumentacji znajdziesz na "Film #J4b" ze strony "hurricane_pl.htm".

 

 

#J5. Dlaczego dzisiejsi naukowcy NIE odnotowują ani zestawionych tutaj, ani zawartych w innych obszarach naszej rzeczywistości, przykładów istniejącego na Ziemi materiału dowodowego na użycie gigantycznych gwiazdolotów o zasadzie działania moich Magnokraftów dla technicznego (a NIE jak się dziś wierzy naturalnego) formowania huraganów i tornad:

 

(Z powodu ograniczeń pamięciowych tego bloga zmuszony byłem wyciąć treść tego punktu #J5 - poznaj ją z #J5 na stronie "hurricane_pl.htm".)

 

 

Copyrights © 2020 by dr inż. Jan Pająk

 

* * *

 

Powyższy wpis #322 jest adaptacją treści "części #J" (tj. punktów #J1 do #J5) z mojej strony internetowej o nazwie "hurricane_pl.htm" (aktualizacja datowana 7 maja 2020 roku, lub później) - już załadowanej do internetu i dostępnej, między innymi, pod następującymi adresami: 

http://www.geocities.ws/immortality/hurricane_pl.htm

http://magnokraft.ihostfull.com/hurricane_pl.htm

http://gravity.ezyro.com/hurricane_pl.htm

http://nirwana.hstn.me/hurricane_pl.htm

http://pajak.org.nz/hurricane_pl.htm

 

Wpisy o "technicznym formowaniu tornad i huraganów" pokrewne do niniejszego #322:

#216 z 2012/3/10 (adaptowany z punktów #K1 do #K3 strony "tornado_pl.htm")

#200 z 2011/5/8 (adaptowany z #L1 strony "tornado_pl.htm")

#152 z 2008/5/19 (adaptowany z #E2 strony "katrina_pl.htm")

Wpisy o tematyce związanej z tornadami, huraganami i innymi kataklizmami:

#193 z 2011/1/18 (adaptowany z #C5.1 strony "seismograph_pl.htm")

#185 z 2010/8/19 (adaptowany z #B8 strony "seismograph_pl.htm")

#13 z 2005/6/7 (adaptowany z "Fot. #D1" strony "seismograph_pl.htm")

 

Niech totalizm zapanuje,

Dr inż. Jan Pająk

 

maj 01 2020 #321E: Let us establish cooperation for the...

Motto: "Until the time when our civilization builds Time Vehicles of my invention, no human can change whatever has already happened - but can, and should, draw knowledge and truth from it and then use this learning to improve the future."

 

#321E: Let us establish cooperation for the "nirvana political system" - which will replace the function of today's money with the happiness of nirvana

 

Have you ever asked yourself the question: how it feels and looks when adding a personal contribution to an extremely important moral breakthrough - which can change the fate of an entire nation or even humanity? Or question: why some people are actively joining the honourable task of participation in important events, while others are contented to leave for the next generations only products of their stomachs? (Expressing the same question in different words: why some people care about the fate of all mankind, while others only about themselves?) If you read this post #321E to the end, you will certainly experience on yourself the answer to at least one of these questions. After all, this post renews the invitation that I originally extended to my readers back in 2006 on the web page named "partia_totalizmu_uk.htm". It invites readers to cooperate with me (i.e. the author of this post #321E and the web page named "partia_totalizmu_statute.htm" from which this post is adapted) in an effort to implement the "nirvana political system" described in items #A1 to #A4 of the web page named "partia_totalizmu_uk.htm" - which system would change our world by replacing the current "money" (that only spread evil among people who use them) with the positive power of happiness of nirvana that build ever more perfect people and a better future. In turn a possible success of the project to replace money with the happiness of nirvana would drastically change the fate of all humanity. However, in order to report your commitment to such honourable action, it is necessary to overcome countless sources of resistances in yourself and in your environment - while experiencing personally the process of overcoming these resistances is to answer at least one out of both the above questions. So try to pay attention to your own feelings when you read this post #321E. On one hand, thus you will learn what the omniscient and omnipotent God hears while tuning into the thoughts and feelings of each person. On the other hand, my previous experience in implementing progress suggests that probably also this invitation to participate in making a moral breakthrough will prove again to be just the proverbial "voice calling in the wilderness" (see the address: https://www.google.com/search?q=calling+in+the+wilderness ). After all, for example for over 20 years my guidelines on how to achieve happiness of nirvana are described in my publications, while I have NOT heard even a single person who would tell me that he/she achieved this wonderful state (although I know that a large proportion of present people ruin their lives by purchasing with their own "money" the substances for experiencing at least a short feeling of a meagre substitute for nirvana caused by the use of narcotics or "party pills"). Similarly, since 2006, my web page named "partia_totalizmu_uk.htm" has been available while describing the advantages and the need to implement the "nirvana political system" - but almost no one reads it and until today no-one has contacted me regarding the morally groundbreaking political system described on it. However, although I am well aware that the breakthrough I am postulating here will probably be another "losing battle" in my continuous fight for a better future of people, since the good of others requires that someone in the name of a better future has the courage to stand up to those first battles doomed to lose, then for the lack of others ready for sacrifices, let it be me again. After all, logic suggests that nothing in the future will convince people so well to undertake renewal and improvement, just like the memory of the battle which tried to save others from cataclysm, but which was lost due to the lack of support from these others. So let us now get to know what is most important in matters of this commitment to replace money with happiness of nirvana, and to establish the first "nirvana political system" on Earth.

 

Those readers who follow what is happening around them probably already noted that "something is NOT right". Increasingly frequent earthquakes, volcanic eruptions, tsunami waves, tornadoes, hurricanes, forest and entire town fires, snowstorms, hailstorms, floods, frosts, bloody colours of the sky and water, locusts, etc., etc. The current "official atheistic science" caught since decades on lying to humanity but still holding an absolute monopoly on research and on education, as well as the increasingly corrupt corporations and elites ruling over some countries that maintain this monopoly, tell us that all this is the result of only "global warming of climate". In turn the coronavirus pandemic raging around the world since beginning of year 2020 (see the address: https://www.google.pl/search?q=coronavirus+pandemic+2020 ), according to the official atheistic science, is supposed to be just an accident, a coincidence, or an unsolicited component of someone's menu. Meanwhile, the Bible has been foretelling for thousands of years that the advent of such events is a sign of growing divine anger and punishment for breaking increasingly more by people the commandments and requirements of God, for spreading lies and immorality, for destroying nature, for rejecting God, for turning backsides to our neighbours, etc. Only that principle on which God's punishments are served makes sure already for a long time that the breaking people's "free will" does NOT occur. Thus, in events that execute this punishment always are embedded at least three different sets of evidence, described in more details in item #C2 from my web page named "tornado.htm". Because these sets of evidence typically also include, among others, the work of "blind nature" and "actions or behaviours of people", thus individuals with atheistic inclinations (e.g. the majority of present-day professional scientists) usually whatever currently is happening explain NOT as the dispatching of divine justice to people who have previously deserved e.g. to be punished, but explain it either as "accidents", "chances", or for example as solely the outcome of global warming of climate caused by people. For more details about what currently affects people either watch a half-hour-long Polish educational movie-film entitled "Zagłada Ludzkości 2030" (which title can be translated as "The Great Purification of Humanity in 2030s") linked below from "Film #A3c" and available free of charge at the address https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8 , or read items #T1, #T2 and #U1 from my web page named "woda_uk.htm" or read my entire web page named "2030_uk.htm" or "part #H" (especially items #H1 and #H3) from my web page "prophecies.htm" - which amongst others discusses the prophecies of the Hopi Indians from the United States (see the address: https://www.google.com/search?q=Pahana+White+Brother+Indian+Hopi ), who this God's anger and God's impending punishment call just "The Great Purification of Mankind" or "The Third Great Shake".

 

If someone carefully looks at events occurring currently on Earth, then he/she is able to notice that they contain imposed onto them by almighty God both, the evidence of the presence of the "blind nature" component, and the evidence of presence of the "divine punishment" component. For example, their component "blind nature" manifests itself in the form of logical "cause-and-effect" relationships which connect these phenomena of nature with human actions or behaviours, or with laws and principles of the operation of nature. In turn their component "divine punishment" is most clearly documented with these few exceptions omitted by the penalty, while a more thorough examination of which - carried out in the way explained by item #B3 from my web page named "portfolio.htm" (or explained in post #272E to blogs of totalizm) indicates that they are exceptions which do NOT deserve God's punishment as their previous actions were agreeable with God's commandments described in the content of the Bible (i.e. were actions that are approved by the Bible, while by totalizm are defined as "moral"). Thus, for example, if a tornado or a big fire hits somewhere, sometimes from several houses next to each other one exception remains NOT touched, while others are completely destroyed. If a whole wave of destruction hits a settlement, then afterward usually turns out that the church is still standing in there and survived (although typically in the news reports illustrating this event the showing of this church standing untouched among the ruins will be avoided - for examples see (2) from item #B2 of my web page named "seismograph.htm"). When in 2020 the "coronavirus" hit the countries of the world, it somehow caused the most deaths and problems in countries burdened with unwanted karma of its relatively recent history or with recent violations of the Bible's instructions. Etc., etc.

 

Fortunately, the author of this post #321E and the web page named "partia_totalizmu_statute.htm" (i.e. Dr Eng. Jan Pająk - see the address: https://www.google.com/search?q=jan+pajak ) is the first and still the only researcher in the world who in 2007 developed and published practically incontestable formal scientific proof for the existence of God, carried out with method of mathematical logic - while previously he published several other formal proofs for the existence of God, carried out by other methods. (The proof using mathematical logic is published and discussed in items #G2 and #G3 from my web page named "god_proof.htm".) Despite of the fury of naive and ignorant criticism and clumsy contradictions, no one was able to disprove my proof formally and scientifically, nor even formally undermine it. So its power is unwaveringly binding. In addition, the author of this post #321E and the web page named "partia_totalizmu_statute.htm", with the help of his first in the world and still the only scientific "Theory of Everything of 1985" (see the address: https://cse.google.pl/cse?cx=partner-pub-2978035837781603%3Amzh2ku-49dx&ie=UTF-8&q=Theory+of+Everything - also called the "Concept of Dipolar Gravity" while described, among others, on the web page named "dipolar_gravity.htm"), explained the characteristics of the "Virtual World" in which God resides, defined the hardware and software component of God (e.g. the author defined this huge self-aware program contained in the memory of "divine hardware" means in memory of counter-matter - which (program) Christianity calls the "Holy Spirit"), described where God's powers and capabilities come from, and researched and published a lot of methods and principles of God's work (e.g. described the mentioned earlier principle that currently God works in such a way that He never breaks the "free will" of people). Consequently, after gathering knowledge about God that is so broad and based on both factual and objective research as well as on empirical and theoretical evidence, the author considers the position of "official atheistic science" highly false, primitive and harmful to people, implying that supposedly there is NO God, and that the cataclysmic phenomena we currently experience on Earth are only the action of global warming of the planet's climate, or are only coincidences (and thus contain only the component "blind nature" and DO NOT contain the abovementioned "divine punishment" component embedded in whatever is now happening in a way that does not break anyone's "free will"). After all, both the basic logic and the proverb used during World War II and stating that "there are no atheists in foxholes" (see the address https://www.google.com/search?q=there+are+no+atheists+in+foxholes ) suggest that even just a healthy caution should prompt atheists that whatever is happening in the world, they are considering to contain both the "blind nature" component and the "God's anger and divine punishment" component, and then are trying to so change their behaviours, that with the physical knowledge they would counteract the consequences of the "blind nature" component, while at the same time with the spiritual knowledge they would pray for God's reduction or even abandonment of serving the consequences of His anger and punishment. (We all know the principle "God helps those who help themselves" - see the address https://www.google.pl/search?q=God+helps+those+who+help+themselves .) After all, in the light of the existence of incontestable (although still blocked from being disseminated) my formal proof that God does exist, whatever in response to false statements of "official atheistic science" claim and do elites in most of today's countries, invites a reaction to arrogance (e.g. from what I noted in March 2020, from the entire large world only Georgia officially recognized the coronavirus as a manifestation of God's anger and punishment - see the address https://www.google.com/search?q=sprinkle+holy+water+streets+Georgia ). So it should not surprise anyone that I act myself, and that I also advise the reader to do so, as in the matter regarding the announced of sending of punishment to the city of Nineveh, the Bible revealed it highly symbolically in verses 3:4-10 from the "Book of Jonah" that it caused the revocation of that punishment. (Also learn about the reasons for sending this punishment to Nineveh, described, amongst others, in verses 10:1-19 from the "Book of Isaiah".) I mean, I advise you to take the energetic steps, described in this post #321E, to convince God about your sorrow, repentance and about the already active effort to improve - e.g. by adding a personal contribution to making a moral breakthrough by the efforts already undertaken to implement the "nirvana political system". That taking such active steps has the potential to reduce or postpone cataclysm and to save the person who starts this effort, is confirmed by simple logic and by the answer to a hypothetical question that everyone may ask himself/herself: "if you would be in the place of Almighty God and need to make a choice who would survive and who would be eliminated, then having a choice between billions of arrogant people whose motivations focus only on money and on personal benefits, and someone extremely rare who, despite of his/her human imperfections, still was able to show repentance and put the good of others first - whom of these two categories of people would you choose?" After all, the "nirvana political system" which is to eliminate money, represents the most important factual action which at the present level of knowledge and morality in our present situation can be taken to drastically and permanently change the entire further actions of humanity into the more compatible with the Bible and God's commandments. For as so long, until money escalating all forms of evil on Earth is NOT eliminated from use, it will keep pushing our entire civilization to repetitively bring upon ourselves various cataclysms and exterminations, and at the same time make impossible that the so-far continuous moral decline of people is turned into the growth and self-improvement. Meanwhile, in spite that the majority of today's "TV devotees" avoid doing whatever they should do, because they believe that "it will always be somehow", the truth is that when God's patience runs out because people stubbornly persist in their incorrectness and despite numerous admonitions they have NOT made of a necessary moral breakthrough in their behaviours, then this long-announced "Great Purification of the 2030s" will irrevocably arrive, and probably 99.9% of the human population of today's world will disappear from the surface of our planet. After all, in order to survive the global extermination, it is NOT enough to take care only of the interests of oneself - as this is done by the vast majority of contemporary people distorted by money, but one must prove to God that he/she is carrying in heart the good of all fellow beings. So those ones who will be selected to survive, according to the ancient prophecy "will kiss the earth when they see the footsteps of another man".

 

Having above in mind, the most important subject of cooperation proposed here could be taking part in an experiment which I designed, and which would verify the guidelines that I once developed for those of people who would like to earn the happiness of "nirvana". However, there are also other items of possible cooperation, which I described in later part of this post #321E, and which serve toward the unleashing of power and work of "happiness of nirvana" from previous bonds and from blocking and hiding knowledge about it. After all, this power is so great that in the future it is easily able to replace the current "money".

 

The main purpose of the experiment that I designed is to make a breakthrough in human behaviour, first (a) by developing simple to use but effectively working guidelines that teach ordinary people how they can empirically develop for themselves this "happiness of nirvana" by doing their normal physical work in a way that meets the requirements of so-called "moral work", then (b) by publishing testimonies and examples of several people who actually earned nirvana. These guidelines and testimonies would then be made available to everyone interested, e.g. in the form of a web page or a small brochure, or in a short film available on YouTube. (Notice that the development of such guidelines and testimonies would allow the quick and impossible to "monetize" by elites growth of the level of happiness in almost all physically working ordinary people around the world, and just for this reason neither the "official atheistic science" of today, nor today's elites, will voluntarily join the effort of implementing this main goal - hence this implementation should be undertaken without waiting for their official consent and participation.) I do hope that you are in a personal situation that allows you to start such cooperation as soon as possible (presumably at a distance via email - for my email address see item #L3 from the web page named "pajak_jan_uk.htm"). Notice that the cooperation can be carried out either only between myself and the reader, or even better, between myself and the institution, organization, family, or group of friends which the reader represents - if with the consent of all participants the reader manages to involve its entire institution, organization, family, etc., to the task of implementation of this historically groundbreaking moral, social, economic, political and civilization experiment.

 

However, in order this main goal to be achieved, namely to be achieved the historical breakthrough in the principles of inspiring people to voluntarily perform useful "moral work" in order to maintain their "happiness of nirvana" (instead of forcing them with "money" to do work of slaves), it is first necessary to carry out a whole series of partial breakthroughs - to achieve each one of which can contribute virtually every individual person, as well as every institution, party, community, country, etc. So let us now list the most important and necessary goals and the partial breakthroughs, which are components of this experiment. They include at least:

 

(1) The development of instruction for achieving "happiness of nirvana" - means the development of simple but effective guidelines describing how practically every person can develop nirvana through hard physical work [hps], which meets all the moral requirements imposed on it and which therefore I named "moral work". Although such instruction has already been included in my publications for around 20 years - for an example of it see items #D3, #D2 and #C6 from the web page named "nirvana.htm". However, judging by the lack of people who would report to me that they have successfully used it, it requires rewording. Furthermore, so-far I personally neither supervised nor checked, even a single person who according to it would achieve happiness of nirvana - although on the Internet I came across someone's description that based on my publications someone actually managed to achieve such nirvana happiness.

 

(2) Preparation and publication of a handy instruction for achieving the earned nirvana by any person - which instruction would contain these simple but effective guidelines. Such an instruction should be simple to use, clearly presented, proven to be effective in action, and already checked on several actual users who have already used it by themselves to achieve nirvana.

 

(3) Checking on several people living and working in different conditions, and possible confirmation, whether meeting the same set of guidelines for achieving nirvana will actually work for all of them in practice - means to try determine which of the requirements of "moral work" is the most important for attaining nirvana. In other words, an attempt to answer the question "why on a close to nature tropical island of Borneo, I reached nirvana relatively quickly and easily and maintained it for about 9 months without problems, however, in New Zealand doing the same 'moral work' as in Borneo, I could NOT keep this nirvana for myself anymore?" On the basis of empirical experiences of sensual feeling of a particularly low level of "moral energy" in NZ, which feeling I described, among others, in the final paragraph of item #E1 from the web page named "newzealand_visit.htm" I personally believe that the reason for my inability to achieve nirvana in NZ is too rapid dissipation of my "moral energy" caused by an excessively low average level of moral energy in the surrounding society. This my conclusion also seems to be confirmed by the prevailing frequency of depression and suicides in NZ (after all, the main reasons for depression and suicide usually include the lack of "moral energy" - as explain it more thoroughly the descriptions from item #C6 from my web page named "nirvana.htm").

 

(4) Creating a group of several individual people who would be able to stay permanently in the state of earned nirvana, and thus who could start to serve as an "example to follow" for many other people. These people could also become subjects of research on the impact of nirvana on the situation of people who experience it. For example, from my personal experiences it seems that the experiencing of nirvana protects a person from being infected with viruses or with bacteria of any disease - after all, living on a tropical Borneo full of tropical diseases I did NOT notice getting infected with any disease in times when I experienced nirvana, although at other times I am rather sickly person who suffers from various health problems all the time. In addition, it is known that someone's earning nirvana is a proof and a sign that such a person acts pedantically morally in whatever he/she does - hence as such he/she is protected by God from suffering various misfortunes and accidents that may haunt other people, and additionally is generously rewarded after the so-called return time).

 

(5) Completed on several people who have already achieved nirvana, practical verification of various quantitative data collected during my own research on nirvana. For example, verification of the amount of "moral work" in [hps] needed to achieve the state of nirvana - i.e. quantities such as: E, Emax, Enirvana, µ, etc.

 

(6) The experiment of checking in practice whether young and physically fit people are able to develop for themselves the phenomenon of nirvana during the performing of their normal (physical) professional employment work - if they strictly meet in their job the requirements of "moral work". This check can be obtained, among others by helping several people, e.g. the reader, or someone from the reader's environment, to empirically earn nirvana with their physical employment work. (In my experience, nirvana is most easily achieved by nurses - if they do their work with the right motivation and focus on the good of others, means NOT on their own convenience and income.) As a result of this experiment, it would be possible to check in practice how correct are the guidelines and the data which I hope that we will rewrite and published in the form of a simple but effective instruction as a result of the cooperation described here.

 

(7) Farsighted, wise and cautious refinement of the details of the "statute of the Party of Totalizm" quoted below - the goal of the creation of which will be the implementation of the "nirvana political system". After all, this statute is still preliminary and created only to be subjected to further improvements.

 

(8) Organizing (or financing) the Party of Totalizm. This action already requires the collective work of larger groups of people, institutions, political parties, or even entire countries. (For example, some existing political party could change its name to the "Party of Totalizm", and adopt the statute developed by a collective effort from the draft version which I present below.) Fortunately, making this effort will also be a message sent to God by a given group of people that they drastically changed their conduct and actions, and thus that for the benefit of future generations this group is worth protecting them from the forthcoming "The Great Purification of the 2030s" and help in achieving the success of the implementation of the "nirvana political system".

 

(9) Developing a wise and far-sighted vision and a detailed plan on how the Party of Totalizm should begin and then gradually carry out the implementation of the "nirvana political system". After all, the very fact that God created and made available for the use of people such a perfect tool as the happiness of nirvana does NOT mean that several imperfect and incompetent or even stupid people would NOT be able to "mess up" the implementation of the "nirvana political system". At the same time, from the experience and mistakes of implementing e.g. communism, we already perfectly remember that too rude, reckless, coerced and undemocratic implementation of the new political system may discourage to this system people from a given country or even from the whole world. On the other hand, the features and benefits of the "nirvana political system" indicate that if its implementation is wisely and far-sightedly designed and democratically carried out, then certainly this system will gradually create the future "paradise on Earth".

 

My inspiration and motivation to present this cooperation proposal is the fact of my personal experiencing the "happiness of nirvana" lasting for about 9 months and thoroughly researched on myself at that time. Although during my research I also developed some "guidelines for other people on how they can achieve nirvana happiness", so far the effectiveness of these guidelines has NOT been tested on other people who would achieve nirvana under my supervision and verification - although I found a case on the Internet when someone (unfortunately unknown to me) claims to have achieved nirvana using versions of my guidelines that worked for him. Therefore, I hope that in the cooperation proposed here my guidelines can be tested on several other people - preferably on readers who accept this call for volunteering to implementation of the moral breakthrough described here, or on people most suited to the requirements of "moral work" - which will be selected from among their friends or family members who are already working physically, e.g. on a farm or in other type of hard physical work.

 

Now a bit of history to explain to the reader what created the scientific foundations, pool of knowledge, competence, and personal experience for my research on the happiness of nirvana. And so, I am a former professor who taught two different disciplines, namely Mechanical Engineering and Computer Sciences, at four universities from four different countries in the world (such as Northern Cyprus, Malaysia, Borneo and South Korea - see the information about me, which you can find on Google, e.g. at https://www.google.com/search?q=jan+pajak ). In addition, I was born, educated, worked and lived in communist Poland for 36 years, then emigrated to capitalist New Zealand in which I worked and lived until my unemployment caused by the economic depression of NZ, and after 7 years of travelling around the world "in search of bread" I have returned to and currently live in NZ on a retirement pension - which course of my fate allowed me to get to know the pros and cons of living in both these different political systems. (Please note that God created our physical world so wisely that there is nothing that would have only drawbacks or only advantages.) During the last stage of my professorship at "University Malaysia Sarawak" from the tropical island of Borneo, during research on the results of hard physical work with pedantically moral intentions and internal attitudes, that is, during performing work, which I later named "moral work", I unexpectedly experienced a state of indescribable happiness at an extremely high level, the maintaining of which by carrying out the same "moral work" I managed to continue for about 9 months and which I later identified as a deliberately earned "nirvana" that appears when we are still in our physical body. The intensity of my happiness during this "earned nirvana" was enormous - the only other feeling which I could compare with it was "a sexual orgasm that lasts without end". Experiencing this nirvana, I was aware that I was the only professional scientist in the world who practically experienced such an "earned nirvana". Hence, while feeling this unearthly happiness, at the same time I researched it earnestly - especially from the point of view of "how each person can earn it", "how it works in our bodies and soul" and "what does it change or do for a person who earned it". (For example, I noticed then that a person who is just experiencing nirvana probably cannot be infected with any illness - at least I did not get infected then, although tropical Borneo is famous for various diseases.) I described later the results of my research, amongst others, on the web page named "nirvana.htm". (I invite you to familiarize yourself with that web page, especially with items #D3, #D2 and #C6 - which describe the guidelines and requirements established by my research that must be met when performing "moral work" while developing nirvana.) Because the results of my research may be useful for developing methods of achieving earned nirvana by virtually all people from any country, i.e. to enable similar nirvana happiness to be achieved both in the reader's environment and in any other country of the world, I decided to encourage the reader to start our possible cooperation, the objectives of which I explained above.

 

Unfortunately, the so-called "Asian crisis of 1998" - incidentally also caused by "money" (see the address https://www.google.com/search?q=Asian+Crisis+of+1998 ), which, among other things, paralyzed the economy of tropical Borneo, also caused that I had to leave the close to nature island of Borneo and return to New Zealand. Unfortunately, my attempts to maintain nirvana in New Zealand by doing the same "moral work" as in Borneo were thwarted by missing some very important component (I believe that this component was a required high level of "moral energy" in the society that surrounds me). In the result, in NZ I was unable to continue my staying in the state of "happiness of earned nirvana". So for me the experience of nirvana ended after the last 9 months of the professorship in Borneo - although the research carried out there assured me that in favourable conditions and circumstances the "nirvana" earned due to performing "moral work" could be sustained for almost the entire life. (Hence future experiments should try to explain: what are the most important requirements and conditions that must be minimally met by the environment in which someone performs his/her "moral work" so that this environment allows to earn nirvana by anyone willing so?) Despite the inability to maintain nirvana, I continued my research in New Zealand - only that theoretically, NOT empirically. In addition to "earned nirvana" I undertook in there theoretical research on all other varieties and types of "nirvana". During this time, I determined, for example, that all "narcotics/drug addictions" occur because people who are unable to experience the happiness of true nirvana are trying to experience a narcotic imitation of the happiness of nirvana. I also determined that e.g. addictions to watching sporting events and meditation occur because during these activities some people may temporarily experience the happiness of "nirvana of crowd" or "resonance nirvana" - although these two versions of nirvana last only for very short periods of time.

 

The results of this research, which revealed to me the power of nirvana in function of an inspiration to do everything that is necessary to continue to experience the happiness of nirvana, inspired me to undertake research on the possibility of replacing the function of "money" by "happiness of nirvana". The point is that "money" is the equally as narcotics addictive source of all evil on Earth - as I explained it in more detail in items #A1 to #A4 from my web page named "partia_totalizmu_uk.htm" and in posts #320E and #320 to blogs of totalizm. So if people would succeed in replacing money with happiness of nirvana, then our civilization would cease to experience all the evil that we see around us today. That is why, in 2006, I developed and published, among others, on the above-mentioned web page named "partia_totalizmu_uk.htm", an idea stating that all existing political systems, including current capitalism and communism, can be replaced by a new political system, which I later named "nirvana political system" (in Polish wording: "ustrój nirwany"), in which the current forcing to work for earning "money" would be replaced by voluntary "moral work" to earn "happiness of nirvana". Unfortunately, in 2006 my publications regarding this new "nirvana political system", which would operate without the use of "money", were NOT well received. Thus, although my web page "partia_totalizmu_uk.htm" and its suggestion to replace evil-causing "money" with "nirvana" was available to everyone in Polish and in English all the time, still in the meantime "money" gained the possibility of generating further types of evil on Earth. So in 2020 it came to a situation which now strikes the eyes around us, namely, when there is probably more volume of plastics in the seas than fish, when many species of animals are just dying out, when people have changed the Earth's climate so much that the lives of most nations are becoming hell, when food already accumulates so much chemicals in it that make sick most of eaters, when the economies of many countries almost collapse, when many elites and heads of state almost openly practice corruption, when increasingly deadly epidemics and pandemics kill thousands of people (including "coronavirus" troubling the world since the end of 2019), when our entire civilization is already on the brink of collapse, etc., etc. Therefore, in February 2020 I decided to update and improve my web page "partia_totalizmu_uk.htm", in items from #A1 to #A4 of which this time I explained without any restraint why my "nirvana political system" has incomparably more advantages and incomparably fewer flaws than even the best out of the previous political systems on Earth - including both, today's capitalism and communism. Furthermore, I also published descriptions of my "nirvana political system" in posts #320E and #320 to blogs of totalizm at addresses provided near the end of this post - and also repeated in my publication [13] available via the web page named "tekst_13.htm". (I invite you to read these publications easily accessible via the Internet - it is also worth reviewing our YouTube videos described below in "Film #A3a" to "Film # A3c" and available, among others, via the web page named "djp.htm".) Currently I noted that due to today's highly tragic situation in the world (also caused by "money"), many people began to pay attention to the advantages of my "nirvana political system", which instead of buying human labour for "money" that only intensifies evil, creates for people the hope for protection against cataclysms and illnesses while simultaneously makes them volunteering for earning the "happiness of nirvana" by performing productive "moral work" which has the power to eliminate "money". (Note here the message and truth of the English saying "happy go lucky" - see the address https://www.google.com/search?q=happy+go+lucky+meaning .)

 

I should also mention here that the scope of my scientific competence and practical life experiences is much broader than just developing the "nirvana political system" - what provides a kind of assurance that also in the matter of nirvana political system my findings probably show people the most progressive path. This scope is best demonstrated by my previous research achievements in life. I should list here at least some of the most important among them. And yes, they also include the development of: (1) the so-called "Cyclic Table for Propelling Devices" (see the address https://www.google.com/search?q=Cyclic+Table+for+Propelling+Devices ) which allowed me to invent principles of operation for most important kinds of Future Propulsions - numerous inventions of futuristic propelling devices and starships resulting from this Cyclic Table are described, amongst others, in items #J4.1 to #J4.6 from the web page named "propulsion.htm" and are shown on a 34-minute-long free YouTube film entitled "Future Propulsions" while available at the address https://www.youtube.com/watch?v=TxSWDbFopak as well as via links from the "Film #A3b" below (one of my starships named "Magnocraft" is shown during landing on a distant planet on a 26-second-long silent movie-film named "Alien Planet 4K" from the address youtube.com/watch?v=smNkQdItGOA while described more comprehensively on my web page called "magnocraft.htm"); (2) the first and so far the only scientific "Theory of Everything of 1985" also called the "Concept of Dipolar Gravity" while described, amongst others, on the web page named "dipolar_gravity.htm"; (3) an extremely moral philosophy called "Totalizm" (the one spelled by the letter "z" - see https://www.google.com/search?q=totalizm and explained in more detail on the web page named "totalizm.htm"; (4) the formal scientific proof that God does exist, the definition of God, a description of sources of God's power, and a physical explanation that God is a huge self-aware program living in the memory of counter-matter from the counter-world; and (5) also a number of further scientific and inventive achievements described in my monographs and partly illustrated, for example, with the movie-film entitled "Dr Jan Pajak portfolio" (in English) from the address https://www.youtube.com/watch?v=sXr2OzVsMp4 and with other films available, e.g. via my web page called "djp.htm". No wonder that for the results of my research to-date, I was included while still alive in the list of "world category identities" - see worldcat.org/identities/lccn-n86145629/ where I have some highly honourable comrades - listed e.g. at: http://worldcat.org/identities/.

 

I hope that the growing knowledge of people about what the future will bring to humanity (the description of which I have included in "part #H" from my web page named "prophecies.htm" - e.g. see in there (ii) from item #H1), allows us to cooperate - and I also hope that the reader is personally interested in a way of increasing the happiness through earning "nirvana" by performing "moral work", and that such cooperation will allow all people to develop the happiness of earned nirvana and that it would contribute to providing our world with first experimental data, which in the not too distant future could result in the emergence of the "nirvana political system" that does NOT use "money", but allows people to voluntarily perform all productive work simply to be able to maintain the happiness of earned nirvana for the duration of their entire life.

 

I should also mention that it would be best if our cooperation was possible to work remotely via the Internet. Because such cooperation would NOT require personal contacts, hence it could begin immediately - despite e.g. the persistence of the "coronavirus" pandemic (through which people who earned nirvana probably could survive without harm). This in turn would allow that our first results may appear earlier than the "calm before the storm" which I will describe in the next paragraph. I should also add that my only goal of this cooperation is to collect further experimental data and empirical experience regarding ways of achieving "earned nirvana" by ordinary people, thus I am NOT looking for any financial gain (i.e. everything that our cooperation would require I intend to do for free - after all, I am a scientist who wants to cause that the entire our civilization gets rid of "money").

 

Let me also explain here the warning about the deceptive potential of "calm before the storm". Well, the results of research that I conducted on a typical course of any cataclysm and discussed e.g. in (7) from item #B5 of my web page named "seismograph.htm", inform that in typical situations at least three subsequent cataclysms of increasing intensity are sent, which I call (1) "warning cataclysm", (2) "urging cataclysm" and (3) "annihilating cataclysm". Between them there are kinds of "calm" which duration is aimed at checking whether people have already undertaken the process of changing their behaviours. According to this research, e.g. the "coronavirus" of 2020 does NOT yet represent the punishment of the strongest "annihilating cataclysm", but is probably an "urging cataclysm". So it will be followed by a period of "calm", deliberately granted to people so that they can demonstrate their changes in behaviour. On the basis of my research I am personally convinced that if during this "calm" which would follow the disappearance of the "coronavirus" pandemic some country demonstrated that it seriously and energetically prepares, for example, to implement the "nirvana political system", or takes implementation of any action symbolically indicated by the descriptions for the biblical city of Nineveh, then the "annihilating cataclysm" of the 2030s would have been alleviated for it, or even the altogether cancelled. Unfortunately, knowing the behaviour of today's scientists and elites, if the "urging cataclysm" almost disappears gradually by itself after completing its goal, then noisy "propaganda of success" will be undertaken and it will attribute to scientists and to elites the alleged success of extinguishing this cataclysm - in order to be able to use the economic revival and human needs of the calm to multiply their profits. In turn this propaganda of success is to make it difficult or even impossible to use such period of "calm before the storm" to carry out the moral "breakthrough" described here which would reduce or completely postpone the arrival of the "annihilating cataclysm". Therefore, because of this reason, the annihilating cataclysm probably will NOT be reduced nor cancelled - about which fact the people may find out too late to change anything or to save themselves. This is why it would be best if the cooperation described here is to bring valuable fruit that would be implemented in practice before the arrival, or already during this period of "calm before the storm" - which in fact will be the most favourable period for accomplishing the described here moral breakthrough in the history of humanity.

 

I hope that the above made us aware of positive sides of the possibility of establishing our cooperation, which, if it leads to final success, will allow for achieving lasting "happiness of nirvana" by many people not only from the immediate area, but will also create a positive example for the rest of our world.

 

* * *

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZFr3YrVcM3E

Film #A3a: Here is the starter of a silent movie-film lasting only 17 seconds while illustrating how regularities contained in my "Cyclic Table for Propelling Devices" (see the address https://www.google.pl/search?q=Tablica+Cykliczno%C5%9Bci+Nap%C4%99d%C3%B3w ) forecast the operation of human propulsions from the sixth technical era of humanity. In above film shown is the operation of devices that construct a section of the so-called "Inca Wall" - several examples of which are shown e.g. on my web page http://pajak.org.nz/p_nfi.htm . (Notice that currently on Earth prevails only the second technical era.) In that sixth technical era that is to arrive in future, the mastery of the skills of counter-matter programming by people will allow that invisible counter-matter from the counter-world is either transformed into material of any substance, wall, building, object, etc., from our physical world - or with the reversed programming process any object from our physical world is annihilated due to dispersal of counter-matter that forms this object. These processes of transformation or annihilation are described in more details in item #J4.6 from my web page named "propulsion.htm". They can be implemented telepathically at any distance - so that people who master them will be able to create or annihilate objects on other planets and even on other star systems, using for this purpose the so-called telepathic telescopes and projectors. The mastery of these skills by people will allow the production or annihilation in any selected places of any amounts of any substance shaped into any objects and at the moment of initiation characterized by any parameters. After all, the physical structures and attributes of these objects, coded into programs from the memory of the counter-matter that transforms itself into the hardware shape of these objects, include the software descriptions of all attributes and parameters of these objects - similarly like the controlling software from today "3D printers" or from today "computer-controlled machine tools", also contains in itself all attributes and parameters of objects that these "3D printers" or "numerically controlled machine tools" later shape into their physical forms. So when in the sixth technical era people learn to program counter-matter, then they will be able to create from (or annihilate into) invisible counter-matter any physical objects in a similar manner as it is done today using "3D printers" or "computer-controlled machine tools". It is interesting that ancient legends of nations from areas where until today exist megalithic walls or buildings with features that cannot be repeated by today's physical human technology, confirm that by using just such programmed transformation of counter-matter were created, for example, Inca Walls, Great Pyramids, and a number of other architectural wonders of ancient world. (Note that also the Bible is confirming that everything that is visible was so created - see verse 11:3 from "Hebrews", or see (5) from item #C12 of my web page named "bible.htm".) The above film I am showing here to make the reader aware of how powerful weapon it would be for morally immature rulers with belligerent tendencies to acquire the skills of similarly building, producing, or annihilating substances or structures that they would intend to use for destroying nations or countries which they would consider to be their enemies. After all, with such weapons in just seconds they would be able, for example, to wall up with a crust or lava, sink in some poisonous liquid, or annihilate the entire opposing to them nations or countries. So in order that some morally immature people do NOT get their hands on a similar weapon - a power of which would outgrow their level of morality, until the time when humanity abandons the use of "money" which distorts its morality, the access of all nations to these powerful devices and powerful skills for the time being will be blocked by moral mechanisms which I described in my publications under the Polish names and keywords "przekleństwo wynalazców" (meaning the "curse of inventors") and "wynalazcza impotencja" (meaning the "inventive impotence") - for links to my Polish web pages elaborating on topics named with these keywords see my web page with "index of keywords", named "skorowidz.htm". (Note that each my Polish web page has also another version programmed in the English language.) The above short silent film, available for free under the title "Wall 4K" from the address https://www.youtube.com/watch?v=ZFr3YrVcM3E , was originally designed as part of a half-hour-long English-language educational film entitled "Future Propulsions" available below in "Film #A3b". (Click on the above starter to watch this 17-second short film.)

 

https://www.youtube.com/watch?v=TxSWDbFopak

Film #A3b: Here is the starter of a half-hour-long free educational film (in English) from YouTube entitled "Future Propulsions" - available to everyone at the address https://www.youtube.com/watch?v=TxSWDbFopak . It illustrates the most important types of powerful propelling devices, the future construction of which is already forecasted by my "Cyclic Table for Propelling Devices" (see the address https://www.google.pl/search?q=Tablica+Cykliczno%C5%9Bci+Nap%C4%99d%C3%B3w ), while the descriptions of which (also in English) are provided in items #J4.1 to #J4.6 from my web page named "propulsion.htm" and in posts #319E to #309E to blogs of totalizm. For now, however, the construction of these devices is prevented by the action of moral mechanisms which I described in publications linked from my Polish web page named "skorowidz.htm" by Polish keywords "przekleństwo wynalazców" (meaning "curse of inventors") and "wynalazcza impotencja" (meaning "inventive impotence") - note that each my Polish publication linked from the above Polish "index page" named "skorowidz.htm" has also a version translated and programmed in English. This preventing of construction of these powerful devices is still a necessity because the insistence of the earthly ruling elites to continually use "money" (means to use the addictive source of all evil on Earth that is well known from its ability to spoil the morality of virtually every person and to ruin the growth of civilization in entire humanity). Therefore, this insistence prevents us all from reaching the moral level, at which the possession of these powerful propelling devices would become safe and would NOT threaten that any of morally immature politicians with belligerent tendencies will cause the destruction of all inhabitants of the Earth. Fortunately, the postulated, for example, by the web page "partia_totalizmu_statute.htm" and by the related to it web page named "partia_totalizmu_uk.htm" the implementation of the "nirvana political system" which would completely eliminate money from use, brings the potential to reverse the current trend of the moral decline of humanity and thus could open the people's access to these powerful propelling drives of our future. There is a chance that "in one way or the other" the humanity still will develop for itself the "nirvana political system". For example, even if everyone ignores the postulated here peaceful implementation of the "nirvana political system" which would begin the straightening of people's morality warped by money - while simultaneously stopping or reducing further punishments from God, still the continuation of the moral fall of humanity is to create conditions that soon it will be this fall that will lead to automatic "implementation" of the "nirvana political system" as a result of the arrival of the "Great Purification of Humanity in 2030s" illustrated below by "Film #A3c" (in Polish) available from the YouTube address https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8 . This is because the "Great Purification of Humanity in 2030s" is to remove from Earth both "money" and also almost all people used to live for money (for details "how" and "why" see the caption under the next film starter below labelled "Film #A3c"). Click on the starter of the above half-hour movie-film #A3b to view it.

 

https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8

Film #A3c: See the description of this film provided under the item #A3 from the web page named "partia_totalizmu_statute.htm".

 

Copyrights © 2020 by Dr Eng. Jan Pająk

 

* * *

 

The above post #321E is an adaptation of item #A3 from the web page named "partia_totalizmu_statute.htm" (updated on 7th of April 2020, or later):

http://www.geocities.ws/immortality/partia_totalizmu_statute.htm

http://magnokraft.ihostfull.com/partia_totalizmu_statute.htm

http://gravity.ezyro.com/partia_totalizmu_statute.htm

http://nirwana.hstn.me/partia_totalizmu_statute.htm

http://pajak.org.nz/partia_totalizmu_statute.htm

 

Posts about the "nirvana political system" related to this #321E:

#320E since 2020/2/19 (adapted from #A1 to #A4 of the web page "partia_totalizmu_uk.htm")

#104E since 2007/1/7 (adapted from #H2 of the web page "partia_totalizmu_uk.htm" and #F1 of the web page "nirvana.htm")

Posts about the "happines of nirvana" related to this #321E:

#318E since 2020/1/4 (adapted from #C6 and #D3 of the web page "nirvana.htm")

#316E since 2019/11/17 (adapted from #A1 of the web page "evolution.htm")

#245E since 2014/5/29 (adapted from #F5 of the web page "pajak_for_mp_2014.htm")

#182E since 2010/6/2 (adapted from #C3 of the web page "nirvana.htm")

#96 since 2006/11/19 (adapted from #G1 of the web page "nirvana_pl.htm")

 

With the totaliztic salute,

Dr Eng. Jan Pająk

 

kodig : :
kwi 07 2020 #321: Nawiążmy współpracę dla ustroju...

Motto: "Do czasu aż nasza cywilizacja zbuduje Wehikuły Czasu mojego wynalazku nikt z ludzi NIE może zmienić tego co już się stało - jednak może i powinien wyciągać z tego wiedzę i prawdę poczym używać je do udoskonalania przyszłości."

 

#321: Nawiążmy współpracę dla ustroju nirwany - który funkcję dzisiejszych pieniędzy zastąpi szczęśliwością nirwany

 

Czy kiedykolwiek czytelniku zadawałeś sobie pytanie jak wygląda i się czuje dodawanie osobistego wkładu w ogromnie istotne dokonywanie przełomu moralnego - jaki może zmienić losy całego narodu lub nawet ludzkości? Albo dlaczego jedne osoby aktywnie włączają się do zaszczytnego uczestniczenia w tak istotnych wydarzeniach, inne zaś zadowala pozostawianie następnym pokoleniom jedynie produktów swych żołądków? (Wyrażając to samo pytanie innymi słowami: dlaczego jedni ludzie dbają o losy całej ludzkości, inni zaś jedynie o samych siebie?) Jeśli doczytasz niniejszy wpis #321 do końca, z pewnością na sobie samym doświadczysz odpowiedzi na co najmniej jedno z obu tych pytań. Wszakże punkt ten ponawia zaproszenie jakie oryginalnie wystosowałem do swych czytelników jeszcze w 2006 roku. Zaprasza on bowiem czytelników do współpracy z autorem niniejszego wpisu #321 w wysiłku wdrożenia "ustroju nirwany" opisywanego w punktach #A1 do #A4 strony internetowej o nazwie "partia_totalizmu.htm", jaki to ustrój odmieniłby nasz świat zastąpieniem obecnych "pieniędzy" - zasiewających tylko zło w używających je ludziach, przez pozytywną moc szczęśliwości nirwany budującą coraz doskonalszych ludzi i lepszą przyszłość. Z kolei ewentualny sukces projektu zastąpienia pieniędzy szczęśliwością nirwany drastycznie zmieniłby losy całej ludzkości. Jednak aby zgłosić swe zaochotniczenie do aż tak zaszczytnego działania, konieczne jest pokonanie niezliczonych oporów w samym sobie i w swym otoczeniu - osobiste zaś doświadczenie procesu tego pokonywania odpowie na co najmniej jedno z obu powyższych pytań. Zważ więc na swe własne odczucia kiedy będziesz czytał niniejszy wpis #321. Z jednej bowiem strony poznasz wtedy co słyszy wszechwiedzący i wszechmocny Bóg wsłuchujący się w myśli i uczucia każdej osoby. Z drugiej zaś strony moje dotychczasowe doświadczenia we wdrażaniu postępu podpowiadają, że najprawdopodobniej i niniejsze zaproszenie do udziału w dokonaniu przełomu moralnego ponownie okaże się przysłowiowym głosem wołającego na puszczy albo "wołaniem w głuszy". Wszakże przykładowo już przez ponad 20 lat wytyczne jak osiągnąć szczęśliwość nirwany są opisane w moich publikacjach, zaś ja NIE usłyszałem ani o jednym Polaku, który by się pochwalił osiągnięciem tego cudownego stanu (chociaż jest mi wiadomo iż spora proporcja Polaków rujnuje swoje życie aby za "pieniądze" móc kupić sobie chociaż krótkotrwałe odczuwanie mizernej namiastki nirwany jaką daje im zażywanie narkotyków). Podobnie od 2006 roku dostępna jest moja strona "partia_totalizmu.htm" opisująca zalety i potrzebę wdrożenia "ustroju nirwany" - jednak niemal nikt jej NIE czyta i do dzisiaj nikt ze mną się NIE kontaktował w sprawie opisanego na niej moralnie przełomowego ustroju. Niemniej chociaż doskonale zdaję sobie sprawę iż przełom jaki tu postuluję zapewne będzie kolejną "przegraną bitwą" mojej nieustającej walki o lepszą przyszłość ludzi, skoro dobro bliźnich wymaga aby ktoś miał odwagę stanięcia do skazanych na przegraną pierwszych bitew w imię lepszej przyszłości, to z braku innych osób gotowych do poświęceń, niech to ponownie będę ja. Wszakże logika podpowiada, że nic tak w przyszłości NIE nakłoni do podjęcia odnowy i udoskonaleń, jak właśnie pamięć bitwy jaka starała się uchronić bliźnich od zagłady, a jaka została przegrana z powodu braku poparcia od owych bliźnich. Przejdźmy więc teraz do poznania tego co najważniejsze w sprawach owego zaochotniczenia do zastąpienia pieniędzy nirwaną oraz do ustanowienia w Polsce pierwszego na Ziemi "ustroju nirwany".

 

Ci z czytelników, którzy śledzą co wokół nich się dzieje, zapewne już odnotowali iż "coś jest NIE tak". Coraz częstrze trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, fale tsunami, tornada, huragany, pożary lasów i całych miejscowości, śnieżyce, gradobicia, powodzie, mrozy, krwawe kolory nieba i wód, szarańcza, itd., itp. Przyłapywana od wielu już lat na okłamywaniu ludzkości obecna "oficjalna nauka ateistyczna" nadal dzierżąca absolutny monopol na badania i na edukację, a także utrzymujące jej monopol coraz bardziej skorumpowane elity rządzące niektórymi krajami, wmawiają nam iż wszystko to jest wynikiem jedynie "ocieplania się klimatu". Z kolei szalejąca po świecie od początku 2020 roku pandemia koronawirusa (patrz adres: https://www.google.pl/search?q=pandemia+koronawirusa+2020 ), zgodnie z ową oficjalną nauką ateistyczną ma być jedynie przypadkiem, zbiegiem okoliczności, albo niezamówioną składową czyjegoś jadłospisu. Tymczasem Biblia od tysięcy już lat przepowiada, że nadejście takich właśnie zdarzeń jest oznaką narastającego boskiego gniewu i kary za coraz częstrze i nachalniejsze łamanie przez ludzi przykazań i wymagań Boga, za szerzące się kłamstwa i niemoralność, za wyniszczanie natury, za odwracanie się tyłem do Boga i do bliźniego, itp. Tyle tylko, że sposób wymierzania boskich kar od długiego już czasu przestrzega zasady NIE łamania sobą "wolnej woli" ludzi. Stąd w zdarzenia realizujące to wymierzanie kar zawsze wpisywane są co najmniej trzy odmienne zestawy materiału dowodowego opisywane szerzej w punkcie #C2 mojej strony intenetowej o nazwie "tornado_pl.htm". Ponieważ owe zestawy materiału dowodowego typowo obejmują też, między innymi, działanie "ślepej natury" oraz działania lub zachowania ludzi, osoby o ateistycznych inklinacjach (np. większosć dzisiejszych zawodowych naukowców) to co obecnie się dzieje zwykle tłumaczą NIE jako wymierzanie boskiej sprawiedliwości tym z ludzi którzy na karę uprzednio sobie zasłużyli, a tłumaczą albo jako "przypadki", albo też jako powodowane przez ludzi np. ocieplanie się klimatu Ziemi. Po więcej szczegółów na temat tego co obecnie dotyka ludzi albo oglądnij półgodzinny film o tytule "Zagłada Ludzkości 2030" linkowany poniżej jako "Film #A3c" i dostępny za darmo pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8 , albo też poczytaj punkty #T1, #T2 i #U1 mojej strony "woda.htm" lub poczytaj całą moją stronę internetową o nazwie "2030.htm" czy też "część #H" (szczególnie zaś punkty #H1 i #H3) z mojej strony "przepowiednie.htm" - jaka między innymi omawia przepowiednie Indian Hopi z USA (patrz adres https://www.google.com/search?q=Pahana+White+Brother+Indian+Hopi ), którzy ów gniew Boga i już zaczynające się wymierzanie ludziom boskiej kary nazywają "Wielkie Oczyszczenie Ludzkości" albo "Trzeci Wielki Wstrząs".

 

Jeśli ktoś uważnie przyglądnie się obecnie zachodzącym zdarzeniom na Ziemi, wówczas jest w stanie odnotować iż zawierają nałożony na nie przez wszechmogącego Boga zarówno materiał dowodowy obecności w nich składowej "ślepa natura", jak i materiał dowodowy obecności ich składowej "boska kara". Przykładowo, ich składowa "ślepa natura" objawia się w formie logicznych związków "przyczynowo-skutkowych" jakie wiążą te zjawiska natury z ludzkimi działaniami lub zachowaniami, albo też z prawami i zasadami działania natury. Z kolei ich składowa "boska kara" najklarowniej jest dokumentowana owymi nielicznymi wyjątkami, które kara ta ominęła, a które po precyzyjniejszym zbadaniu zgodnym z tym co wyjaśnia punkt #B3 z mojej strony internetowej o nazwie "portfolio_pl.htm" (lub co wyjaśnia wpis #272 do blogów totalizmu), okazują się być wyjątkami, które na boską karę NIE zasłużyły swoimi uprzednimi postępowaniami cechującymi się zgodnością z przykazaniami Boga podanymi w treści Biblii (tj. postępowaniami aprobowanymi przez Biblię zaś przez totalizm definiowanymi jako "moralne"). I tak przykładowo, jeśli gdzieś uderzy tornado lub duży pożar, czasami z kilku stojących obok siebie domów jeden wyjątek pozostaje NIE tknięty, inne zaś są dokumentnie niszczone. Jeśli w osiedle uderza cała fala zniszczeń, zwykle okazuje się, że stojący tam kościół jednak ocalał (choć typowo w filmowych wiadomościach raportujących dane zdarzenie będzie unikane pokazanie tego kościoła stojącego nietkniętym wśród ruin - po przykłady patrz (2) z punktu #B2 mojej strony internetowej o nazwie "seismograph_pl.htm"). Kiedy w 2020 roku "koronawirus" uderzał w kraje świata, najwięcej śmierci i problemów powodował on w krajach obciążonych albo niechcianą karmą swej relatywnie niedawnej historii albo też niezgodnym z nakazami Biblii niedawnym postępowaniem. Itd., itp.

 

Na szczęście autor tego wpisu #321 (tj. ja, dr inż. Jan Pająk - patrz adres https://www.google.com/search?q=jan+pajak ) jest pierwszym i nadal jednym na świecie badaczem, który w 2007 roku opracował i opublikował praktycznie niepodważalny formalny dowód naukowy na istnienie Boga przeprowadzony metodą logiki matematycznej - wcześniej zaś opublikował kilka innych dowodów formalnych na istnienie Boga przeprowadzonych innymi metodami. (Ów dowód używający logiki matematycznej jest opublikowany i dyskutowany w punktach #G2 i #G3 strony internetowej o nazwie "god_proof_pl.htm".) Pomimo furii naiwnego i ignoranckiego krytykanctwa oraz niezdarnych zaprzeczeń, nikt dowodu tego ani NIE był w stanie równie formalnie i naukowo obalić, ani nawet nie zdołał formalnie go podważyć. Jego moc jest niezachwianie obowiązująca. Ponadto autor tego wpisu #321 z pomocą swej także pierwszej w świecie i nadal jedynej naukowej Teorii Wszystkiego z 1985 roku (zwanej też "Koncept Dipolarnej Grawitacji" - a opisywanej, między innymi, na stronie internetowej o nazwie "dipolar_gravity_pl.htm" oraz w innych publikacjach wyszukiwanych poleceniem https://cse.google.pl/cse?cx=partner-pub-2978035837781603%3Amzh2ku-49dx&ie=UTF-8&q=Teoria+Wszystkiego ), wyjaśnił charakterystykę "Świata Wirtualnego" w którym Bóg rezyduje, zdefiniował hardwarową i softwarową składową Boga (np. zdefiniowal ów ogromny samoświadomy program zawarty pamięci "boskiego hardware" czyli w przeciw-materii - jaki to progam chrześcijaństwo nazywa "Duchem Świętym"), opisał skąd się biorą moce i możliwości Boga, oraz zbadał i opublikował sporo metod i zasad działania Boga (np. opisał wcześniej wspominaną zasadę, że obecnie Bóg tak działa aby nigdy NIE łamać "wolnej woli" ludzi). Konsekwentnie, po zgromadzeniu na temat Boga wiedzy aż tak szerokiej i bazującej zarówno na rzeczowych i obiektywnych badaniach jak i na empirycznym oraz teoretycznym materiale dowodowym, autor uważa za wysoce kłamliwe, prymitywne i szkodliwe dla ludzi stanowisko "oficjalnej nauki ateistycznej", implikujące że Boga jakoby NIE ma, oraz że kataklizmiczne zjawiska jakie obecnie obserwujemy na Ziemi są jedynie działaniem ocieplania się klimatu naszej planety lub zbiegami przypadków (a stąd zawierają jedynie składową "ślepa natura" i NIE zawierają wpisanej w nie w sposób NIE łamiący niczyjej "wolnej woli" w/w składowej "boska kara"). Wszakże zarówno zwykła logika, jak i używane podczas drugiej wojny światowej przysłowie stwierdzające iż "w okopach nie ma ateistów" (po angielsku: "there are no atheists in foxholes" - patrz adres https://www.google.pl/search?q=w+okopach+nie+ma+ateist%C3%B3w ), podpowiadają, że choćby tylko zdrowa ostrożność powinna nakłaniać nawet ateistów aby to co się obecnie na świecie dzieje uznawali za zawierające zarówno składową "ślepa natura", jak i składową "gniew Boga i boska kara", poczym starali się tak zmienić swoje postępowania, aby wiedzą fizykalną przeciwdziałać następstwom działania składowej "ślepa natura" a jednocześnie wiedzą duchową wybłagać u Boga zmniejszenie lub nawet zaniechanie serwowania następstw owego gniewu i kary Boga. (Znamy bowiem zasadę "Bóg pomaga tym co pomagają sobie sami".) Przecież w świetle istnienia przez nikogo NIE podważonego (chociaż nadal blokowanego przed upowszechnieniem) mojego formalnego dowodu na istnienie Boga, to co na bazie kłamliwych stwierdzeń "oficjalnej nauki ateistycznej" powtarzają i czynią elity większości dzisiejszych krajów, wyprasza wyzwolenie reakcji na arogancję (np. z tego co odnotowałem w marcu 2020 roku, z całego dużego świata jedynie Gruzja oficjalnie uznała koronawirusa za przejaw gniewu i kary Boga - patrz adres https://www.google.com/search?q=sprinkle+holy+water+streets+Georgia ). Nie powinno więc nikogo dziwić, że ja postępuję samemu, oraz że czytelnikowi też tak postępować doradzam, jak w sprawie zapowiedzianego zesłania kary na miasto Niniwa, wysoce symbolicznie Biblia ujawniła to w wersetach 3:4-10 z "Księgi Jonasza" iż spowodowało to odwołanie owej kary. (Poznaj też powody zesłania owej kary na Niniwa, opisane m.in. w wersetach 10:1-19 z "Księgi Izajasza".) Znaczy, doradzam aby podjąć opisane w niniejszym wpisie #321 energiczne kroki przekonujące Boga o swym żalu, pokucie, oraz o już podjętym aktywnym wysiłku poprawy - np. poprzez dołożenie swego osobistego wkładu w dokonanie moralnego przełomu działaniami już podjętego wysiłku wdrażania "ustroju nirwany". Iż podjęcie takich aktywnych kroków zawiera w sobie potencjał zmniejszenia lub oddalenia zagłady oraz uratowania podejmującego, utwierdza prosta logika i odpowiedź jaką każdy może sam sobie udzielić na hipotetyczne pytanie: "czy będąc na miejscu wszechmogącego Boga i dokonując wyboru kto ma przeżyć a kto już być wyeliminowany, mając wybór pomiędzy miliardami aroganckich ludzi których motywacje koncentrują się wyłącznie na pieniądzach i na osobistych korzyściach, a kimś ogromnie rzadkim kto mimo swych ludzkich niedoskonałości ciągle potrafił zdobyć się na wykazanie skruchy i na pierwszym miejscu postawił dobro bliźnich - kogo z tych dwóch kategorii ludzi byś wybrał?" Wszakże eliminujący pieniądze "ustrój nirwany" reprezentuje najistotniejsze faktyczne działanie jakie przy dzisiejszym poziomie wiedzy i moralności w naszej obecnej sytuacji daje się podjąć aby drastycznie i trwale zmienić na zgodniejsze z Biblią i z przykazaniami Boga całość dalszych postępowań ludzkości. Przecież przez tak długo aż pieniądze eskalujące wszelkie odmiany zła na Ziemi NIE zostaną wyeliminowane z użycia, będą one popychały całą naszą cywilizację do powtarzalnego ściągania na siebie najróżniejszych kataklizmów i zagład, a jednocześnie będą uniemożliwiały aby nieustający upadek moralny ludzi był zamieniony we wzrost i samoudoskonalanie. Tymczasem na przekór iż większość dzisiejszych "wielbicieli telewizora" unika uczynienia czegokolwiek co powinni, gdyż wierzą iż "zawsze jakoś to tam będzie", prawda jest taka, że kiedy cierpliwość Boga ulegnie wyczerpaniu ponieważ ludzie uparcie trwają w swej niepoprawności i pomimo licznych upomnień NIE podjęli niezbędnego przełomu moralnego w swych postępowaniach, wówczas owo od dawna zapowiadane "Wielkie Oczyszczanie lat 2030-tych" nieodwołalnie nadejdzie, zaś prawdopodobnie 99.9% ludności dzisiejszego świata zniknie z powierzchni naszej planety. Wszakże aby przetrwać światową zagładę, NIE wystarczy dbać wyłącznie o interesy siebie samego - tak jak to czyni ogromna większość powypaczanych przez pieniądze dzisiejszych ludzi, a trzeba udowodnić Bogu iż nosi się w sercu dobro wszystkich bliźnich. Ci więc, którym dane będzie przetrwać, zgodnie z pradawną przepowiednią "będą całowali ziemię kiedy zobaczą na niej ślady innego człowieka".

 

Jako osoba, która zgromadziła szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętności pracując jako były profesor uniwersytecki (obecnie na emeryturze) wykładający aż dwie odmienne dyscypliny, a także która jest jednym z owych bardzo rzadko pojawiających się badaczy, jacy praktycznie opanowali umiejętność poprawnego prognozowania przyszłości (po przykłady tej umiejętności patrz punkty #J4.1 do #J4.6 strony internetowej o nazwie "propulsion_pl.htm" lub patrz darmowy film z YouTube o tytule "Napędy Przyszłości" omawiany poniżej w podpisach pod "Film #A3a" i "Film #A3b"), ja nadal badam następstwa zbliżającego się upadku naszej obecnej cywilizacji i prognozuję jak ludzie będą żyć kiedy upadek ten przeminie. Niestety, z powodu swego podeszłego wieku oraz chronicznego braku czasu, NIE wszystkie obszary owych badań jestem w stanie realizować samotnie. Dlatego niniejszym zapraszam czytelnika do współpracy i do udzielenia mi pomocy przy wprowadzaniu najważniejszego przełomu w historii ludzkości. Mianowicie, ponieważ badam przyszłe zastąpienie obecnych "pieniędzy" przez znacznie moralniejszą i potężniejszą niż "pieniądze" nagrodę za wykonaną pracę - którym to zastąpnieniem pieniędzy w świetle moich badań powinno być zjawisko szczęśliwości nirwany idealnie zaprojektowanej przez Boga, zapraszam czytelnika do współpracy ze mną w przełomowej dla ludzi sprawie całkowitego pozbycia się "pieniędzy" z użycia - a zatem także w sprawie pozbycia się tego ogromu zła jakie "pieniądze" wyrządzają na Ziemi. (Wszakże pieniądze zwiększają wyzysk, bezrobocie, inflację, podatki, korupcję, niesprawiedliwość społeczną, bezdomność, nałogi, bezbożność, niemoralność, przestępczość, pogłębiają przepaść pomiędzy bogatymi i biednymi, oddalają naukę od prawdy, indukują oficjalne kłamanie, wojny, dyskryminację, kryzysy ekonomiczne i energetyczne, szybsze wyczerpywanie się surowców, braki wody pitnej i żywności, wzrost zachorowań i coraz większy brak lekarstw które naprawdę leczą, zanieczyszczanie naturalnego środowiska, wymieranie zwierząt, nagrzewanie klimatu, itd., itp.) Najważniejszym przedmiotem naszej ewentualnej współpracy mogłoby być wzięcie udziału w eksperymencie, który zaprojektowałem, a który zweryfikowałby wytyczne jakie kiedyś opracowałem dla tych z ludzi co zechcą zapracować sobie na osiągnięcie szczęśliwości "nirwany". Jednak istnieją też inne przedmioty ewentualnej współpracy, jakie opisałem w dalszej części tego wpisu #321, a jakie służą uwolnieniu mocy i działania "szczęśliwości nirwany" z dotychczasowych więzów oraz z blokowania i ukrywania wiedzy na jej temat. Wszakże moc ta jest aż tak potężna, że w przyszłości z łatwością jest ona w stanie zastąpić obecne "pieniądze".

 

Głównym celem eksperymentu który zaprojektowałem, jest dokonanie przełomu w ludzkich postępowaniach, najpierw (a) poprzez opracowanie prostych w użyciu, jednak efektywnie działających w praktyce wytycznych uczących jak zwykli ludzie mogą empirycznie wypracować dla siebie ową "szczęśliwość nirwany" poprzez wykonywanie swej normalnej pracy fizycznej w sposób który spełnia wymagania tzw. "pracy moralnej", potem zaś (b) poprzez opublikowanie poświadczeń i przykładów kilku osób które faktycznie zapracowały sobie na nirwanę. Owe wytyczne i poświadczenia byłyby potem udostępniane dla wszystkich zainteresowanych np. w formie strony internetowej lub małej broszurki, albo w krótkim filmie dostępnym na YouTube. (Odnotuj, że wypracowanie takich wytycznych i poświadczeń pozwoliłoby na szybki i niemożliwy do "spieniężania" przez elity wzrost poziomu szczęśliwości u niemal wszystkich pracujących fizycznie zwykłych ludzi na całym świecie, zaś właśnie z tego powodu ani dzisiejsza "oficjalna nauka ateistyczna", ani dzisiejsze elity, dobrowolnie NIE przyłączą się do realizacji tego głównego celu, a stąd realizacja ta powinna być podejmowana bez oczekiwania na ich oficjalną zgodę i udział.) Mam nadzieję, że znajdujesz się czytelniku w sytuacji osobistej pozwalającej abyś jak najszybciej mógł rozpocząć taką współpracę realizowaną na odległość (typowo poprzez e-mail - po mój adres emailowy patrz punkt #L3 strony internetowej "pajak_jan.htm") pomiędzy albo tylko mną i czytelnikiem, albo nawet jeszcze lepiej, pomiędzy mną i instytucją, organizacją, rodziną, lub grupą przyjaciół jaką czytelnik reprezentuje - jeśli za zgodą wszystkich uczestników czytelnik zdoła włączyć całą swą instytucję, organizację, rodzinę, itp., do realizacji tego historycznie przełomowego eksperymentu moralnego, społecznego, ekonomicznego, politycznego i cywilizacyjnego.

 

Aby jednak mógł zostać osiągnięty ten główny cel, czyli historyczny przełom w zasadach inspirowania ludzi do ochotniczego wykonywania użytecznej "pracy moralnej" w celu podtrzymywania swej "szczęśliwości nirwany" (zamiast zmuszania ich do niewolniczej pracy za pomocą "pieniędzy"), najpierw konieczne jest dokonanie aż całego szeregu przełomów cząstkowych - do osiągania poszczególnych z których może się przyczynić praktycznie każda indywidualna osoba, a także każda instytucja, partia, społeczność, kraj, itp. Wyszczególmy więc teraz najbardziej nadrzędne i niezbędne cele i osiągane nimi przełomy cząstkowe, jakie składają się na niniejszy eksperyment. Obejmują one co najmniej:

 

(1) Opracowanie instrukcji osiągania "szczęśliwości nirwany" - czyli opracowanie prostych, ale skutecznych wytycznych opisujących jak praktycznie każda osoba może wypracować nirwanę poprzez ciężką pracę fizyczną [gfh], która spełnia wszystkie nałożone na nią wymagania moralne i dlatego którą nazwałem "pracą moralną". Instrukcja taka wprawdzie już od około 20 lat jest zawarta w moich publikacjach - po jej przykład patrz punkty #D3, #D2 i #C6 strony "nirvana_pl.htm". Jednak osądzając po braku osób, którzy by mi raportowali iż z niej z sukcesem skorzystali, wymaga ona przeredagowania. Ponadto narazie osobiście ani NIE nadzorowałem, ani NIE sprawdziłem, nawet jednej osoby, która zgodnie z nią by osiągnęła szczęśliwość nirwany - chociaż w internecie natknąłem się już na czyjś opis, iż bazując na moich publikacjach ktoś faktycznie zdołał osiągnąć szczęśliwość nirwany.

 

(2) Przygotowanie i opublikowanie poręcznej instrukcji osiągania stanu nirwany przez dowolną osobę - w jakiej zawarte byłyby owe już opracowane proste ale skuteczne wytyczne. Instrukcja taka powinna być prosta w użyciu, klarownie zaprezentowana, udowodniona jako efektywna w działaniu, oraz już sprawdzona na kilku faktycznych użytkownikach którzy korzystając z niej sami poosiągali już nirwanę.

 

(3) Sprawdzenie na kilku osobach żyjących i pracujących w odmiennych od siebie warunkach, oraz ewentualne potwierdzenie, czy spełnianie tego samego zestawu wytycznych osiągania nirwany faktycznie dla wszystkich z nich będzie działało w praktyce - czyli próba ustalenia, spełnianie których z wymagań "pracy moralnej" jest najbardziej istotne dla osiągnania nirwany. Jednym słowem próba odpowiedzi na pytanie "dlaczego na bliskiej do natury tropikalnej wyspie Borneo, ja relatywnie szybko i łatwo osiągnąłem nirwanę oraz bez problemów utrzymywałem ją przez okres około 9 miesięcy, jednak wykonując w Nowej Zelandii tę samą co na Borneo 'pracę moralną', nirwany tej NIE potrafiłem już w sobie utrzymać?" Na bazie empirycznych doświadczeń wręcz zmysłowego odczuwania szczególnie niskiego poziomu "energii moralnej" w NZ, jakie to odczuwanie opisałem m.in. w końcowym paragrafie punktu #E1 ze strony o nazwie "newzealand_visit_pl.htm" ja osobiście wierzę, że powodem mojej niemożności osiągania nirwany w NZ jest zbyt raptowne rozpraszanie mojej "energii moralnej" powodowane nadmiernie niskim średnim poziomem energii moralnej w otaczającym społeczeństwie. Ten mój wniosek zdaje się też być potwierdzany przez panującą w NZ jedną z najwyższych w świecie częstotliwości depresji i smobójstw (wszakże przyczynami depresji i samobójstw jest właśnie brak "energii moralnej" - co szerzej wyjaśniają opisy z punktu #C6 z mojej strony internetowej o nazwie "nirvana_pl.htm").

 

(4) Stworzenie grupy kilku indywidualnych osób, które potrafiłyby trwale utrzymywać się w stanie nirwany, a stąd które mogłyby zacząć służyć jako "przykład do naśladowania" dla wielu innych osób. Osoby te mogłyby także stać się obiektami badań wpływu nirwany na stan osób jakie ją przeżywają. Przykładowo, z moich osobistych przeżyć zdaje się wynikać, że przeżywanie nirwany chroni daną osobę przed zainfektowaniem się wirusami lub bakteriami dowolnej choroby - ja wszakże mieszkając na pełnym tropikalnych chorób Borneo NIE odnotowałem zainfektowania się żadną chorobą w czasach kiedy przeżywałem nirwanę, chociaż w innych czasach jestem raczej chorowitą osobą bez przerwy doznającą najróżniejszych dolegliwości zdrowotnych. Ponadto, wiadomo iż czyjeś zapracowanie na nirwanę jest dowodem i znakiem, iż osoba taka w tym co czyni postępuje pedantycznie moralnie - stąd jako taka jest ona chroniona przez Boga od doznawania najróżniejszych nieszczęść i wypadków jakie mogą prześladować inne osoby, a ponadto obficie wynagradzana po upływie tzw. "czasu zwrotu").

 

(5) Dokonywana na kilku osobach, które już osiągnęły nirwanę, praktyczna weryfikacja różnych danych liczbowych zebranych podczas moich własnych badań nad nirwaną. Przykładowo, weryfikacja ilości "pracy moralnej" w [gfh] potrzebnej do osiągnięcia stanu nirwany - tj. wielkości takich jak: E, Emax, Enirvana, µ, itp.

 

(6) Eksperyment sprawdzenia w praktyce czy młode i fizycznie sprawne osoby są w stanie wypracować dla siebie zjawisko nirwany podczas wykonywania ich normalnej (fizycznej) pracy zawodowej - jeśli rygorystycznie spełniają dla niej wymagania "pracy moralnej". Sprawdzenie to można uzyskać m.in. poprzez dopomożenie kilku osobom, np. czytelnikowi, lub komuś innemu z otoczenia czytelnika, aby empirycznie zapracowały sobie na nirwanę swą fizyczną pracą zawodową. (Z moich doświadczeń wynika, że nirwanę najłatwiej pracą zawodową osiągają pielęgniarki - jeśli wykonują tą pracę z właściwą motywacją i nastawieniem na dobro bliźnich, a nie na własną wygodę i zarobek.) W wyniku zaś tego eksperymentu uzyskałoby się sprawdzenie w praktyce jak poprawne są wytyczne i dane, które mam nadzieję w wyniku opisywanej tu współpracy zostaną przeredagowane i opublikowane w formę prostej ale efektywnej instrukcji.

 

(7) Dalekowzroczne, mądre i przezorne dopracowanie szczegółów przytoczonego poniżej "statutu Partii Totalizmu" - celem stworzenia jakiej będzie wdrożenie "ustroju nirwany". Wszkże statut ten narazie jest wstępny i stworzony wyłącznie do podjęcia jego udoskonaleń.

 

(8) Zorganizowanie (lub sfinansowanie) Partii Totalizmu. To działanie wymaga już zbiorowej akcji większych grup osób, instytucji, partii politycznych, lub nawet całych krajów. (Przykładowo, jakaś już istniejąca partia polityczna mogłaby przemianować swoją nazwę na "Partia Totalizmu", oraz adoptować opracowywany zbiorowym wysiłkiem statut jakiego wstępną wersję prezentuję poniżej.) Na szczęście, podjęcie tego wysiłku będzie też wiadomością wysyłaną Bogu przez daną grupę ludzi, iż drastycznie zmieniają oni swoje postępowanie, a stąd że dla dobra przyszłych pokoleń warto uchronić ich od nadchodzącego "Wielkiego Oczyszczenia lat 2030-tych" i dopomóc w osiągnięciu sukcesu wdrożenia "ustroju nirwany".

 

(9) Wypracowanie mądrej i dalekowzrocznej wizji oraz szczegółowego planu jak Partia Totalizmu powinna rozpocząć i potem stopniowo przeprowadzać wdrażanie w życie "ustroju nirwany". Wszakże sam fakt iż Bóg stworzył i udostępnił do użytku ludzi tak doskonałe narzędzie jak szczęśliwość nirwany wcale NIE oznacza iż kilku niedoskonałych i niekompetentnych albo wręcz głupich ludzi NIE potrafiłoby "sfuszerować" wdrażania w życie "ustroju nirwany". Jednocześnie z doświadczeń i błędów wdrażania np. komunizmu już doskonale pamiętamy, że zbyt grubiańskie, nieprzemyślane, przymuszane i niedemokratyczne wdrażanie nowego ustroju może zniechęcić do tego ustroju ludność danego kraju lub nawet całego świata. Z drugiej strony cechy i zalety "ustroju nirwany" zapowiadają, że jeśli jego wdrażanie zostanie mądrze i dalekowzrocznie zaprojektowane oraz demokratycznie-przeprowadzone, wówczas z pewnością ustrój ten stopniowo wytworzy przyszły "raj na Ziemi".

 

Moją inspiracją i motywacją do przedstawienia tej propozycji współpracy jest fakt osobistego doświadczenia "szczęśliwości nirwany" trwającej przez około 9 miesięcy i dokładnie w owym czasie przebadanej na sobie samym. Chociaż też podczas swoich badań opracowałem swego rodzaju "wytyczne dla innych ludzi, jak mogą osiągać szczęśliwość nirwany", jak dotąd skuteczność tych wytycznych NIE była testowana na innych ludziach, którzy osiągnęliby nirwanę pod moim nadzorem i weryfikacją - aczkolwiek znalazłem w internecie przypadek, gdy ktoś (niestety mi nieznany) twierdzi, że osiągnął nirwanę korzystając z wersji moich wytycznych, które dla niego działały. Mam zatem nadzieję, że w proponowanej tu współpracy moje wytyczne mogą zostać przetestowane na kilku innych osobach - najlepiej na czytelnikach którzy ochotniczo zgłoszą się do urzeczywistnienia opisywanego tu przełomu, lub na osobach najbadziej dopasowanych do wymogów "pracy moralnej" - jakie będą wybrane spośród ich znajomych lub członków rodziny, którzy już pracują fizycznie np. w jakimś gospodarstwie rolnym lub w innym rodzaju ciężkiej pracy o naturze fizycznej.

 

Teraz trochę historii aby wyjaśnić czytelnikowi co stworzyło naukowe fundamenty, pulę wiedzy, komptencje, oraz osobiste doświadczenie dla moich badań nad szczęśliwością nirwany. I tak, jestem byłym profesorem, który wykładał dwie odmienne dyscypliny, a mianowicie Inżynierię Mechaniczną oraz Nauki Komputerowe, na czterech uniwersytetach z czterech różnych krajów na świecie (takich jak Cypr Północny, Malezja, Borneo i Korea Południowa - zobacz czytelniku informacje na mój temat, które możesz znaleźć w Google, np. pod adresem https://www.google.com/search?q=jan+pajak). Ponadto, urodziłem się, wykształciłem, pracowałem i mieszkałem w komunistycznej Polsce przez 36 lat, poczym wyemigrowałem do kapitalistycznej Nowej Zelandii w której pracowałem i mieszkałem aż do czasu swego bezrobocia spowodowanego ekonomiczną depresją NZ, zaś po 7-letnich wędrówkach po świecie "za chlebem", do której powróciłem i obecnie w niej żyję z emerytury - jaki to przebieg mojego losu pozwolił mi dobrze poznać wady i zalety życia w obu tych odmiennych systemach politycznych. (Proszę zwrócić uwagę, że Bóg tak mądrze stworzył nasz świat fizyczny, że nie istnieje nic, co miałoby tylko same wady lub tylko same zalety.) Podczas ostatniego etapu mojej profesury na "University Malaysia Sarawak" z tropikalnej wyspy Borneo, w trakcie badania na sobie samym wyników ciężkiej pracy fizycznej z pedantycznie moralnymi intencjami i wewnętrznym nastawieniem, znaczy, wykonywania pracy, którą później nazwałem "praca moralna", nieoczekiwanie doświadczyłem stanu nieopisanej szczęśliwości na niezwykle wysokim poziomie, utrzymanie którego u siebie wykonywaniem tej samej "pracy moralnej" następnie udało mi się kontynuować nieprzerwanie przez około 9 miesięcy i który później zidentyfikowałem jako celowo zapracowaną "nirwanę" jaka się pojawia kiedy jesteśmy jeszcze w naszym ciele fizycznym. Intensywność mojej szczęśliwości podczas tej "zapracowanej nirwany" była ogromna - jedyne inne uczucie, które mogłem z nią porównywać, to "seksualny orgazm, który trwa bez końca". Doświadczając tej nirwany miałem świadomość, że jestem jedynym zawodowym naukowcem na świecie, który praktycznie doświadczył takiej "zapracowanej nirwany". Stąd, odczuwając tą nieziemską szczęśliwość, jednocześnie ją usilnie badałem - szczególnie z punktu widzenia "w jaki sposób każda osoba może na nią zapracować", "jak ona działa w naszych ciałach i duszy" oraz "co ona zmienia lub czyni u osoby, która na nią sobie zapracowała". (Np. zauważyłem wtedy, że osoba, która właśnie doświadcza nirwany, najprawdopodobniej nie może zostać zarażona żadną chorobą - przynajmniej ja wówczas się nie zaraziłem, chociaż tropikalne Borneo słynie z najróżniejszych choróbsk.) Wyniki tamtych swych badań opisałem później, między innymi, na stronie internetowej o nazwie "nirvana_pl.htm". (Zapraszam do zapoznania się z tamtą stroną, szczególnie z jej punktami #D3, #D2 i #C6 - jakie opisują ustalone moimi badaniami wytyczne i wymagania, które muszą zostać spełnione podczas wykonywania "pracy moralnej" wypracowującej nirwanę.) Ponieważ wyniki moich badań mogą być przydatne do opracowania metod osiągania zapracowanej nirwany przez praktycznie wszystkich ludzi z dowolnych krajów, tj. do umożliwienia osiągnięcia także podobnej szczęśliwości nirwany zarówno w środowisku czytelnika, jak i w dowolnym innym kraju świata, postanowiłem zachęcić czytelnika do rozpoczęcia ewentualnej naszej współpracy, jakiej cele wyjaśniłem powyżej.

 

Niestety, tak zwany "kryzys azjatycki z 1998 roku" - notabene także wywołany przez "pieniądze" (patrz: https://www.google.com/search?q=Asian+Crisis+of+1998 ), który, między innymi, sparaliżował gospodarkę tropikalnego Borneo, spowodował również, że musiałem opuścić bliską do natury wyspę Borneo i wrócić do Nowej Zelandii. Niestety, moje próby utrzymania nirwany w Nowej Zelandii wykonywaniem tej samej co na Borneo "pracy moralnej" zostały udaremnione brakującym mi tam jakimś bardzo istotnym składnikiem (posadzam, że składnikiem tym był wymaganie wysoki poziom "energii moralnej" w otaczającym mnie społeczeństwie). W rezultacie w NZ NIE byłem w stanie kontynuować swego trwania w stanie "szczęśliwości zapracowanej nirwany". Tak więc dla mnie doświadczanie nirwany zakończyło się po ostatnich 9 miesiącach profesury na Borneo - chociaż wykonane tam badania upewniły mnie, że w sprzyjających warunkach i okolicznościach "nirwana" wypracowywana wykonywaniem "pracy moralnej" da się utrzymywać przez długość niemal całego życia. (Stąd przyszłe eksperymenty powinny spróbować wyjaśnić: jakie najważniejsze wymogi i warunki muszą być minimalnie spełnione przez środowisko w którym ktoś wykonuje swą "pracę moralną" aby środowisko to każdemu chętnemu umożliwiało wypracowanie nirwany?) Pomimo niemożności utrzymania nirwany, nadal kontynuowałem w Nowej Zelandii swe badania - tyle że teoretycznie a NIE empirycznie. Oprócz "zapracowanej nirwany" podjąłem tam teoretyczne badania wszelkich innych odmian i rodzajów "nirwany". W tym czasie ustaliłem na przykład, że wszystkie "uzależnienia od narkotyków" mają miejsce, ponieważ ludzie, którzy nie są w stanie doświadczyć szczęśliwości prawdziwej nirwany, usiłują doświadczyć narkotycznej imitacji szczęśliwości nirwany. Ustaliłem również, że np. uzależnienia od oglądania wydarzeń sportowych i od medytacji pojawiają się, ponieważ podczas tych postępowań niektórzy ludzie mogą tymczasowo doświadczyć szczęścia "nirwany tłumu" lub "nirwany rezonansowej" - chociaż te dwie wersje nirwany trwają tylko przez bardzo krótkie okresy czasu.

 

Rezultaty tamtych badań, które ujawniły mi moc nirwany jako inspiracji do uczynienia wszystkiego co tylko jest konieczne aby nadal doświadczać szczęśliwości nirwany, zainspirowały mnie do podjęcia badań nad możliwością zastąpienia funkcji dotychczasowych "pieniędzy" przez "szczęśliwość nirwany". Chodzi bowiem o to, że "pieniądze" są źródłem wszelkiego zła na Ziemi - tak jak wyjaśniłem to już szczegółowo w owych punktach #A1 do #A4 ze swej strony internetowej "partia_totalizmu.htm" oraz we wpisach #320 i #320E do blogów totalizmu. Gdyby więc ludzie zdobyli się aby szczęśliwością nirwany zastąpić dotychczasowe pieniądze, wówczas nasza cywilizacja przestałaby doświadczać wszelkiego zła, które widzimy dzisiaj wokół nas. Dlatego, w 2006 roku opracowałem poczym opublikowałem między innymi na w/w stronie internetowej o nazwie "partia_totalizmu.htm", ideę stwierdzającą, że wszystkie dotychczasowe systemy polityczne, w tym obecny kapitalizm i komunizm, daje się zastąpić nowym systemem politycznym, który potem nazwałem "ustrój nirwany", zaś w którym obecne wymuszanie pracy w celu zarobienia "pieniędzy" zostałoby zastąpione ochotniczą "pracą moralną" aby zapracować sobie na "szczęśliwość nirwany". Niestety, w 2006 roku moje publikacje dotyczące tego nowego politycznego "ustroju nirwany", który działałby bez użycia "pieniędzy", NIE znalazły dobrego przyjęcia. Stąd chociaż moja strona "partia_totalizmu.htm" i jej propozycja zastąpienia "nirwaną" wyrządzających zło "pieniędzy" przez cały czas była dostępna dla wszystkich zarówno po polsku jak i po angielsku, ciągle w międzyczasie "pieniądze" uzyskały możność dalszego generowania następnych rodzajów zła na Ziemi. W 2020 roku doszło więc do sytuacji, która teraz razi oczy wokół nas, a mianowicie, kiedy w morzach prawdopodobnie jest już więcej tworzyw sztucznych niż ryb, kiedy wiele gatunków zwierząt właśnie wymiera, kiedy ludzie aż tak zmienili klimat Ziemi iż życie większości narodów staje się piekłem, kiedy żywność akumuluje w sobie już aż tyle chemikalii iż większość zjadających czyni ona chorymi, kiedy gospodarki wielu krajów prawie się załamują, kiedy sporo elit i głów państw niemal już otwarcie praktykuje korupcję, kiedy coraz bardziej zabójcze epidemie i pandemie (w tym "koronawirusa" trapiąca świat począwszy od końca 2019 roku) uśmiercają tysiące ludzi, kiedy cała nasza cywilizacja jest już na krawędzi zagłady, itd., itp. Dlatego w lutym 2020 roku postanowiłem zaktualizować i ulepszyć moją stronę internetową "partia_totalizmu.htm", w punktach od #A1 do #A4 której tym razem już bezogródkowo wyjaśniłem dlaczego mój "ustrój nirwany" ma nieporównanie więcej zalet i nieporównanie mniej wad niż nawet najlepsze z uprzednich ustrojów na Ziemi - w tym niż zarówno dzisiejszy kapaitalizm jak i komunizm. Ponadto opisy mojego "ustroju nirwany" opublikowałem też we wpisach #320 i #320E do blogów totalizmu o adresach podanych na końcu niniejszego wpisu zaś zebranych w mojej publikacji [13] dostępnej poprzez stronę o nazwie "tekst_13.htm". (Zapraszam do zapoznania się z owymi publikacjami łatwo dostępnymi przez internet - warto również przeglądnąć nasze filmy z YouTube opisane poniżej w "Film #A3a" do "Film #A3c" a dostępne m.in. poprzez stronę o nazwie "djp.htm".) Obecnie odnotowuję, że z powodu dzisiejszej już wysoce tragicznej sytuacji na świecie (spowodowanej właśnie "pieniędzmi") sporo osób zaczęło jednak zwracać uwagę na zalety mojego "ustroju nirwany", który zamiast kupować ludzką siłę roboczą za "pieniądze" jakie tylko nasilają zło, stwarza ludziom nadzieję na ochronę przed kataklizmami i chorobami podczas jednoczesnego ochotniczego wypracowywania dla siebie "szczęśliwości nirwany" wykonywaniem produktywnej "pracy moralnej" jaka ma moc wyeliminowania "pieniędzy". (Odnotuj tu wiadomość i prawdę angielskiego przysłowia "happy go lucky".)

 

Powinienem tutaj też nadmienić, że zakres mojej kompetencji naukowej i praktycznych doświadczeń życiowych jest znacznie szerszy niż tylko opracowanie "ustroju nirwany" - co dostarcza rodzaju upewnienia iż także w sprawie tego ustroju moje ustalenia zapewne wskazują ludziom najwłaściwszą drogę. Najlepiej o zakresie tym świadczą moje dotychczasowe życiowe osiągnięcia. Wymienię więc tutaj chociaż kilka najważniejszych z nich. I tak, obejmują one także rozwój: (1) tzw. "Tablicy Cykliczności dla Napędów" (patrz adres https://www.google.pl/search?q=tTablica+Cykliczno%C5%9Bci+Nap%C4%99d%C3%B3w ), jaka pozwoliła mi powynajdować wszystkie najważniejsze napędy przyszłości - sporo wynikających z owej Tablicy Cykliczności licznych wynalazków futurystycznych napędów i gwiazdolotów jest opisywana, między innymi, w punktach #J4.1 do #J4.6 ze strony internetowej o nazwie "propulsion_pl.htm" oraz jest pokazywana na 34-minutowym bezpłatnym filmie z YouTube zatytułowanym "Napędy Przyszłości" zaś dostępnym pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI i poprzez linki z poniższego "Filmu #A3b" (jeden z moich gwiazdolotów o nazwie "Magnokraft" jest pokazany podczas lądowania na odległej planecie w 26-sekundowym niemym filmie o tytule "Alien Planet 4K" z adresu https://www.youtube.com/watch?v=smNkQdItGOA zaś opisany szerzej na mojej stronie internetowej o nazwie "magnocraft_pl.htm"); (2) pierwszej i jak dotąd nadal jedynej na świecie naukowej "Teorii Wszystkiego z 1985 roku" zwanej także "Koncept Dipolarnej Grawitacji" zaś opisanej między innymi na stronie "dipolar_gravity_pl.htm"; (3) wyjątkowo moralnej filozofii o nazwie "Totalizm" (tej pisanej przez literę "z" - patrz https://www.google.com/search?q=totalizm a wyjaśnionej szczegółowiej między innymi na stronie "totalizm_pl.htm"; (4) formalnego dowodu naukowego iż Bóg istnieje, definicji Boga, opisu źródeł mocy Boga, oraz fizykalnego wyjaśnienia iż Bóg jest ogromnym samoświadomym programem żyjącym w pamięci przeciw-materii z przeciw-świata; a także (5) szeregu dalszych osiągnięć naukowych i wynalazczych opisywanych w moich monografiach a częściowo zilustrowanych także np. filmem o tytule "Dr Jan Pajak portfolio" z adresu https://www.youtube.com/watch?v=f3MuZec4jGM oraz innymi filmami dostępnymi np. za pośrednictwem mojej strony internetowej o nazwie "djp.htm". Nic dziwnego iż za wyniki moich dotychczasowych badań, jeszcze za życia zostałem włączony do wykazu "tożsamości światowej kategorii" - patrz http://worldcat.org/identities/lccn-n86145629/ gdzie mam sporo wysoce honorowych towarzyszy - wymienianych np. pod adresem: http://worldcat.org/identities/ .

 

Mam nadzieję, że rosnąca wiedza ludzi o tym, co przyszłość przyniesie ludzkości (opis której to wiedzy zawarłem w "części #H" z mojej strony internetowej o nazwie "przepowiednie.htm" - np. patrz tam (ii) z punktu #H1), pozwoli nam nawiązać współpracę - a także mam nadzieję, że czytelnik jest osobiście zainteresowany sposobem zwiększania szczęśliwości poprzez wypracowywanie "nirwany" wykonywaniem "pracy moralnej", oraz że taka współpraca pozwoli wszystkim ludziom rozwijać dla siebie szczęśliwość zapracowanej nirwany i że przyczyniłoby się ona do dostarczenia naszemu światu pierwszych danych eksperymentalnych, które w niezbyt odległej przyszłości mogłyby zaowocować powstaniem "ustroju nirwany" jaki NIE używa "pieniędzy", za to umożliwia ludziom ochotnicze wykonywanie wszystkich produktywnych prac po prostu aby móc utrzymywać szczęśliwość zapracowanej nirwany przez długość całego ich życia.

 

Powinienem też nadmienić, że najlepiej byłoby, gdyby nasza współpraca była możliwa na odległość przez internet. Ponieważ taka współpraca NIE wymagałaby kontaktów osobistych, stąd mogłaby ona się rozpocząć natychmiast - pomimo np. trwania właśnie pandemii "koronawirusa" (przez którą ludzie jacy wypracowali nirwanę zapewne mogliby przetrwać bez uszczerbku). To zaś pozwoliłoby aby pierwsze jej wyniki być może pojawiły się wcześniej niż owa "cisza przed burzą" jaką opiszę w następnym paragrafie. Powinienem również dodać, że moim jedynym celem tej współpracy jest gromadzenie dalszych danych eksperymentalnych i doświadczeń empirycznych dotyczących sposobów osiągnięcia "zapracowanej nirwany" przez zwykłych ludzi, więc NIE szukam żadnej nagrody finansowej (tzn. wszystko czego wymagałaby nasza współpraca zamierzam wykonywać za darmo - wszakże jestem naukowcem, który chce spowodować iż cała nasza cywilizacja pozbędzie się "pieniędzy").

 

Wyjaśnijmy też tutaj owo moje ostrzeżenie na temat zwodzącego ateistów potencjału "ciszy przed burzą". Otóż wyniki badań jakie prowadziłem nad typowym przebiegiem dowolnego kataklizmu i omówiłem np. w (7) z punktu #B5 mojej strony internetowej o nazwie "seismograph_pl.htm", informują że w typowych sytuacjach zesyłane są co najmniej trzy kolejne kataklizmy o coraz wyższym nasileniu, jakie ja nazywam (1) "kataklizm ostrzegający", (2) "kataklizm przynaglający" i (3) "kataklizm anihilujący". Pomiędzy nimi następują rodzaje "ciszy" podczas trwania których Bóg sprawdza czy ludzie już podjęli proces zmiany swoich postępowań. Zgodnie z tymi moimi badaniami, np. "koronowirus" z 2020 roku NIE reprezentuje jeszcze wymierzenia kary najsilniejszego "kataklizmu anihilującego", a stanowi głównie "kataklizm przynaglający". Po nim nastąpi okres ciszy, celowo przyznany ludziom aby ci mogli zademonstrować Bogu zmiany swych postępowań. Na bazie swych badań osobiście jestem też przekonany, że gdyby podczas owej "ciszy" jaka nastąpi po zaniku pandemii "koronawirusa" jakiś kraj (np. Polska) zademonstrował, iż poważnie i energicznie zabiera się np. za wdrożenie "ustroju nirwany", lub zabiera się za jakiekolwiek działania symbolicznie wskazywane opisami bibilijnego miasta Niniwa, wówczas "kataklizm anihilujący" z lat 2030-tych zostałby dla niego albo załagodzony, albo też węcz całkowicie odwołany. Niestety, znając zachowania dzisiejszych naukowców i elit, jeśli "kataklizm przynaglający" po zrealizowaniu nadanego mu celu niemal sam stopniowo zaniknie, wówczas podjęta zostanie hałaśliwa "propaganda sukcesu" jaka będzie przypisywała naukowcom i elitom rzekomy sukces wygaszenia owego kataklizmu - aby w ten sposób móc wykorzystać ożywienie i potrzeby nastałej ciszy dla mnożenia swych zysków. Propaganda ta zaś utrudni lub nawet uniemożliwi wykorzystanie okresu "ciszy przed burzą" do dokonania opisywanego tu "przełomu" jaki zmniejszyłby lub całkowicie oddaliłby nadejście "kataklizmu anihilującego". Z jej więc powodu kataklizm ten zapewne NIE zostanie zmniejszony ani odwołany - o czym ludzie mogą się przekonać już za późno aby cokolwiek zmienić lub się ratować. To dlatego byłoby najlepiej gdyby opisywana tu współpraca zdołała przynieść wartościowe owoce jakie zostałyby wdrożone w praktykę jeszcze przed nadejściem, lub już w trakcie, owego okresu "ciszy przed burzą" - który faktycznie będzie okresem najbardziej sprzyjającym do dokonania opisywanego tu moralnego przełomu w dziejach ludzkości.

  

https://www.youtube.com/watch?v=ZFr3YrVcM3E

Film #A3a: Oto starter trwającego tylko 17 sekund filmu niemego ilustrującego jak regularności zawarte w mojej Tablicy Cykliczności dla Napędów prognozują działanie urządzeń napędowych z szóstej ery technicznej ludzkości - w tym przypadku budujących fragment tzw. "Muru Inkaskiego" jakiego kilka przykładów pokazane zostało np. na mojej stronie internetowej o nazwie http://pajak.org.nz/p_nfi.htm . (Odnotuj, że obecnie na Ziemi panuje dopiero druga era techniczna.) W owej bowiem szóstej erze technicznej, opanowanie przez ludzi umiejętności programowania przeciw-materii pozwoli aby niewidzialna dla ludzi przeciw-materia z przeciw-świata była albo transformowana w materiał dowolnej substancji, muru, budowli, obiektu, itp., z naszego świata fizycznego, albo też odwrotnym procesem programowym dowolny obiekt z naszego świata fizycznego był anihilowany poprzez ulotnienie formującej go przeciw-materii. Owe procesy transformowania i anihilowania opisałem szczegółowiej w punkcie #J4.6 ze swej strony o nazwie "propulsion_pl.htm". Mogą one być realizowane telepatycznie na każdą odległość - tak że ludzie którzy je opanują będą mogli tworzyć lub anihilować obiekty na innych planetach a nawet na innych systemach gwiazdnych, używając w tym celu tzw. rzutników i teleskopów telepatycznych. Ich opanowanie przez ludzi pozwoli na wytwarzanie lub anihilowanie w dowolnych miejscach dowolnych ilości dowolnych substancji ukształtowanych w dowolne obiekty i w chwili zainicjowania cechujących się dowolnymi parametrami. Wszakże fizykalne struktury i cechy tych obiektów, zapisane softwarowo w pamięci formującej je hardwarowo przeciw-materii, zawierają w sobie opisy wszystkich ich cech i parametrów - podobnie jak sterujące software z dzisiejszych "drukarek 3D" (3D printers) lub z dzisiejszych obrabiarek sterowanych komputerowo, też zawiera w sobie wszystkie cechy i parametry obiektów jakie owe drukarki czy obrabiarki potem fizykalnie formują. Kiedy więc w szóstej erze technicznej ludzie nauczą się programowania przeciw-materii, wówczas będą mogli tworzyć (lub anihilować) z niej dowolne obiekty fizykalne w sposób podobny jak dzisiaj czyni się to za pomocą "drukarek 3D" lub obrabiarek sterowanych komputerowo. Ciekawe, że prastare legendy narodów z terenów na jakich do dzisiaj istnieją megalityczne mury lub budowle o cechach niemożliwych do powtórzenia przez dzisiejszą fizykalną technikę ludzką, potwierdzają iż takim właśnie programowym transformowaniem tworzone były np. Mury Inkaskie, Wielkie Piramidy, oraz szeregi jeszcze innych architektonicznych cudów starożytnego świata. (Odnotuj, że także Biblia potwierdza iż w ten właśnie sposób było stworzone wszystko co widzialne - patrz werset 11:3 z bibilijnego "Listu do Hebrajczyków", lub patrz (5) z punktu #C12 mojej strony "biblia.htm".) Powyższy film pokazuję tutaj aby uświadomić czytelnikowi jak potężną bronią byłoby dla moralnie niedojrzałych rządzących o wojowniczych skłonnościach nabycie umiejętności podobnego wznoszenia, wytwarzania, lub anihilowania substancji czy struktur jakie zamierzaliby użyć dla wyniszczania narodów lub krajów, które uznaliby za swych wrogów. Wszakże taką bronią w przeciągu zaledwie sekund byliby oni w stanie np. zamurować skorupą lub lawą, zatopić w jakimś trującym płynie, albo anihilować całe przeciwne im narody lub kraje. Aby więc moralnie niedojrzałe osoby NIE dostały w swe ręce podobnej broni - moc jakiej przerastałaby poziom ich moralności, aż do czasu kiedy ludzkość zarzuci używanie wypaczających jej moralność "pieniędzy", dostęp wszystkich narodów do tych potężnych urządzeń i umiejętności narazie będzie blokowany przez mechanizmy moralne jakie opisałem pod hasłami "przekleństwo wynalazców" oraz "wynalazcza impotencja" - po linki do tych haseł patrz moja strona "skorowidz.htm". Powyższy krótki film niemy, dostępny gratisowo pod tytułem "Wall 4K" z adresu https://www.youtube.com/watch?v=ZFr3YrVcM3E , originalnie został zaprojektowany jako fragment składowy półgodzinnego polskojęzycznego filmu edukacyjnego o tytule "Napędy Przyszłości" udostępnianego poniżej w "Film #A3b". (Kliknij na powyższy starter aby oglądnąć ten 17-sekundowy film.)

 

https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI

Film #A3b: Oto starter półgodzinnego gratisowego filmu edukacyjnego z YouTube o tytule "Napędy Przyszłości" - dostępnego dla każdego z adresu https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI . Ilustruje on najważniejsze rodzaje potężnych urządzeń napędowych, przyszłe zbudowanie których już zapowiada moja Tablica Cykliczności dla Napędów, zaś opisy których przytoczyłem w punktach #J4.1 do #J4.6 ze strony internetowej o nazwie "propulsion_pl.htm" oraz we wpisach #319 do #309 do blogów totalizmu. Narazie jednak zbudowanie tych urządzeń napędowych przyszłości jest uniemożliwiane działaniem mechanizmów moralnych jakie opisałem w publikacjach linkowanych ze strony "skorowidz.htm" hasłami "przekleństwo wynalazców" oraz "wynalazcza impotencja". Uniemożliwianie to nadal jest koniecznością ponieważ upieranie się ziemskich elit rządzących przy dalszym używaniu "pieniędzy" psujących moralność praktycznie każdej osoby i rujnujących wzrost cywilizacyjny całej ludzkości, powstrzymuje nas wszystkich przed osiągnięciem pozomu moralnego na jakim posiadanie tych napędów stałoby się bezpieczne i NIE zagrażałoby iż któryś z moralnie niedojrzałych polityków o wojowniczych zapędach spowoduje nimi zagładę wszystkich mieszkańców Ziemi. Na szczęście, postulowane np. stronami "partia_totalizmu_statut.htm" oraz "partia_totalizmu.htm" wdrożenie "ustroju nirwany" całkowicie eliminującego pieniądze z użycia wnosi potencjał aby odwrócić dotychczasowy trend moralnego upadku ludzkości i w ten sposób stworzyć jednak dostęp ludzi do owych potężnych napędów przyszłości. Istnieje bowiem szansa, że "tak czy inaczej" ludzkość wypracuje dla siebie "ustrój nirwany". Przykładowo, nawet jeśli wszyscy zignorują postulowane tu już obecne pokojowe wdrożenie "ustroju nirwany" aby zacząć nim naprostowywać powypaczaną pieniędzmi moralność ludzi - jednocześnie powstrzymując lub zmniejszając dalsze kary Boga, ciągle kontynuacja dotychczasowego upadku moralnego stwarza warunki aby już wkrótce to właśnie ów upadek doprowadził do samoczynnego "wdrożenia się" ustroju nirwany w efekcie nadejścia ilustrowanej w "Film #A3c" zagłady ludzkości z lat 2030tych - która spowoduje usunięcie z Ziemi zarówno "pieniędzy" jak i niemal wszystkich ludzi nawykłych do życia za pieniądze (po szczegóły "jak" i "dlaczego" patrz podpis pod następnym starterem "Film #A3c"). Kliknij na starter powyższego półgodzinnego filmu #A3b aby sobie go przeglądnąć.

 

https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8

Film #A3c: For film "Zagłada Ludzkości 2030" patrz adres https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8 , zaś po jego opis patrz "Film #A3c" ze strony "partia_totalizmu_statut.htm".

Copyrights © 2020 by dr inż. Jan Pająk

 * * *

 Powyższy wpis #321 jest adaptacją treści punktu #A3 z mojej strony internetowej:

http://www.geocities.ws/immortality/partia_totalizmu_statut.htm

http://magnokraft.ihostfull.com/partia_totalizmu_statut.htm

http://gravity.ezyro.com/partia_totalizmu_statut.htm

http://nirwana.hstn.me/partia_totalizmu_statut.htm

 http://pajak.org.nz/partia_totalizmu_statut.htm

 

Z totaliztycznym salutem,

 Dr inż. Jan Pająk